Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa oferta STTI

Aktualności, 19.06.2008, h. 10:51, dodał: Promant
22

Firma STTI wprowadza do oferty nowe wersje swoich replik pistoletów, o większej mocy lub wyposażone w nowe magazynki z zasilaniem w systemie CO2.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma STTI poinformowała redakcję o zmianach w swojej ofercie. Wprowadzono mocniejsze wersje pistoletów gazowych. Dodatkowo, niedawno omawiane, przedstawione poniżej repliki STTI z rodziny Beretta - oferowane są obecnie z zapowiadanymi wcześniej magazynkami w systemie zasilania CO2.

 

 

GG 107 to replika w stylu Colt'a 1911. Pistolet posiada prędkość wylotową w zakresie 300-320fps na 0.2BB. Waga: 380g. Długość: 220mm. Materiał: metal + ABS. Pojemność magazynka: 23BB.

 

 

GGH 0303 czyli kolejna wersja P8. Pistolet posiada prędkość wylotową 320fps na 0.2BB. Waga: 403g. Długość: 195mm. Materiał: metal + ABS. Pojemność magazynka: 21BB.

 

 

GG 106 to replika w stylu P226. Pistolet posiada prędkość wylotową 320fps na 0.2BB. Waga: 300g. Długość: 200mm. Materiał: metal + ABS. Pojemność magazynka: 22BB.

 

 

GG 104 czyli pistolet 92F. Replika posiada prędkość wylotową w zakresie do 320fps na 0.2BB [w wersji GG]. Waga: 400g. Długość: 215mm. Materiał: metal + ABS. Pojemność magazynka: 22BB. Jest już dostępny magazynek w wersji zasilania CO2.

 

 

GG 105 Vertec. Replika posiada prędkość wylotową w zakresie do 320fps na 0.2BB [w wersji GG]. Waga: 346g. Długość: 220mm. Materiał: metal + ABS. Pojemność magazynka: 22BB. Jest już dostępny magazynek w wersji zasilania CO2.

 

 

GG 104T czyli wersja transparentna 92F. Replika posiada prędkość wylotową w zakresie do 320fps na 0.2BB [w wersji GG]. Waga: 346g. Długość: 220mm. Materiał: metal + ABS. Pojemność magazynka: 22BB. Również jest już dostępny magazynek w wersji zasilania CO2.

 

  

 

Źródło:

www.stti.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ocet 19.06.2008, h. 11:24 ocet
Jak dla mnie to Stti czego by nie robiło to i tak śmierdzi... To jest przeca badziewie które rozsypuje się po kilku strzałach.
Gogin 19.06.2008, h. 11:37 Gogin
A jednak ktoś to kupuje...
Azur 19.06.2008, h. 11:53 Azur
Ocet - nie zgodzę się. Gaziaki po stówce im się udały. Miałem USP i sobie chwaliłem.
Redgard 19.06.2008, h. 12:01 Redgard
Ostatnia klamka wygląda jakby była na wodę - przejrzałem ją na wylot.
Pavonius 19.06.2008, h. 12:10 Pavonius
More powerful? To są chyba jakieś żarty, toż to nawet nie ma 400 fps ^^
shank 19.06.2008, h. 12:22 shank
o co chodzi z tym przeżroczystym ><
Germ 19.06.2008, h. 12:28 Germ
Przezroczysty możesz pomalować na kamuflaż "Hello Kitty"...
poldeck 19.06.2008, h. 13:08 poldeck
W USA klamki w niektórych regionach muszą być przezroczyste.
cziman 19.06.2008, h. 13:11 cziman
ocet: czyli identycznie jak na przykład TM czy CA.

Wolę kupić rozsypujące się plastikowe źle zaprojektowane gówno za 200 zł niż rozsypujące się znalowe źle zaprojektowane gówno za 1000zł.

Pavonius:
A chciałbyś żeby Twoi koledzy mieli 400fps na broni bocznej którą używają do czyszczenia okopów albo w budynkach? Wiedząc że gdy wyciągają tą klamkę zasięgiem wystarczyłby im 200-fpsowa pierdziawka?
ocet 19.06.2008, h. 13:32 ocet
Ja mam siga z Tm i sobie chwale. Jest boski. I wole wydać 500zł na gaziaka który podziała mi dłużej niż kupić 5 za 100zł każdy i bawić sie nimi tylko pare razy. Może komuś pasują tanie gaziaki za 100zł.
Ja tylko wyrażam swoją opinię tyle.

cziczman: To kupuj. Nikomu nie zabraniam. Aha i znajdz mi gaziaka z CA. A jak z Tm to takiego za 1000zł
dcm_Marecheq 19.06.2008, h. 14:05 dcm_Marecheq
Miałem tą Berettę "GG-104" i zaczynam żałować że sprzedałem, niezłego upgrade'a bym zrobił teraz.
kydrys 19.06.2008, h. 14:18 kydrys
Hahahaha, co to za przezroczysta pokraka?
nyo 19.06.2008, h. 14:48 nyo
Pistolet na wodę zasilany CO2? So cute ^^
xasistis 19.06.2008, h. 16:01 xasistis
@Pavonius:
Poprzednie wersje miały osiagi w granicah 280-300 wiec obecne deklaracje rzędu 300-320 chyba są mocniejsze? Ponadto nie ma podanych osiągów wersji z CO2, a te na pewno będą jeszcze mocniejsze.

@All:
I nie bardzo wiem po co ten wyścig. Niedługo zakup IBA czy CIRAS'a wcale nie będzie lanskarskie. Może o to chodzi producentom? Napędzać sprzedaż..
Pavonius 19.06.2008, h. 17:42 Pavonius
@ cziman
moi koledzy mają pistolety które mają zasięg jak nasza broń główna, jeśli twój gaziak ma 200 fps to strzela na jakieś kilka metrów więc jesteś w błędzie mówiąc że wystarcza 200 fps w pistolecie...
ocet 19.06.2008, h. 18:06 ocet
Pistolet to broń od budynku. A nie do lasu. powinna miec mniej niż 300fps.
happy666 19.06.2008, h. 18:16 happy666
Fps'y przedłużeniem pały... Ludzie, cziman ma zupełną rację, no może z tymi 200fpsami przesadził, 270 jest w sam raz, ale nie 340&more. A poza tym jak dla mnie powinna być jakaś równowaga, przecież boczniak snajpera nie może być mocniejszy od jego głównej. Boczna jest do sytuacji awaryjnych oraz cqb. Oczywiście to co napisałem nie odnosi się do pistoletów z niusa.
Andrzej25 19.06.2008, h. 20:43 Andrzej25
@Pavonius masz kolegów masochistów.
Znam z autopsji przypadki wybijania zębów sprężynkami o wylotowej myślę, że nie przewyższającej 200fps...
Dobry hop-up nawet przy 200fps niesie daleko i celnie - patrz na klamki sprężynowe z TMa
fifka57 19.06.2008, h. 22:10 fifka57
tu nawet nie chodzi o moc ,stti jak się za coś zabierze to robi tandete , wszystkie na tych fotach wyglądają strasznie , na pierwszy rzut oka wyglądaja jak zrobione z najgorszej jakosci tworzywa używanego do produkcji najtańszych sprężynek ...
co do spraw mechanicznych to wiem ,że z stti aż tak źle nie jest
Baykos 20.06.2008, h. 01:33 Baykos
Działać to to trochę podziała, ale jakość wykonanie komponenty i żywotność są bardzo słabe. Miałem i wiem.
ANAKONDA 20.06.2008, h. 11:21 ANAKONDA
Mam STTI berette już 3 lata i nadal działa!.
uzi43 21.06.2008, h. 11:28 uzi43
Szkoda ze bez Trademarkow...