Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi Real Sword

Aktualności, 18.06.2008, h. 00:33, dodał: Promant
16

Po zaanonsowaniu kolejnej repliki z serii Type 97, Real Sword zapowiada kolejnego kałacha. Tym razem będzie to replika karabinu AK Type 56-2.



 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno firma Real Sword zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej repliki karabinu Type 97, o której już pisaliśmy, w wersji snajperskiej. Replika ma być zasilana gazem.

 

 

 

Obecnie najnowsze zapowiedzi RS dotyczą kolejnego chińskiego AK. Type 56-2 Real Sword jest repliką karabinu szturmowego wz. 1980, który wprawdzie nie jest wykorzystywany przez jednostki chińskie, ale nadal pozostaje w służbie, zaadaptowany do potrzeb miejscowych - w takich krajach jak Estonia czy Finlandia.

 

 

 

 

Brak jeszcze szczegółowych danych na temat repliki, wiadomo jedynie, że, podobnie jak pierwowzór, będzie wykonana ze stali, a okładziny grip'a i kolby oraz chwyt pistoletowy - z tworzywa.

 

 

 

 

 

 

Obok wersji standard, firma Real Sword planuje produkcję repliki Type 56-2 również w wersji tactical.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.realsword.com.hk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mormaeglin 18.06.2008, h. 01:22 Mormaeglin
Czyżby chiński smok w postaci RS powoli się rozbudzał?
giger 18.06.2008, h. 07:40 giger
He he oj rozbudza się tylko co z tego.....i tak będzie za drogi żeby go pogłaskać
OC14Groza 18.06.2008, h. 09:44 OC14Groza
nawet jeżeli repliki RS są takie dobre to i tak jakoś nie mógłbym spać spokojnie po wydaniu 2000 na chińczyka
Zachar 18.06.2008, h. 10:26 Zachar
RS, porównaniu do Inokatsu, ma poprawne nastawy bezpiecznika na komorze zamkowej.
Type 56-2 jest trochę nieprzemyślaną konstrukcją, bo po złożeniu kolby będzie się niewygodnie strzelało osobom praworęcznym. Ale kto strzela bez kolby ?
Astonmarcin 18.06.2008, h. 10:58 Astonmarcin
mogliby chociaż okładziny z drewna zrobić ...
pidzejfat 18.06.2008, h. 11:01 pidzejfat
Haha, kolba jest taka jak w allegro'wych wiatrówkach "pseudo ak"
kazik_ 18.06.2008, h. 11:18 kazik_
Astonmarcin - ale w ostrym też są z bakelitu ... (podobnie jak np. w Tantalu)
giger 18.06.2008, h. 13:26 giger
Ależ panowie, to nie emka przecie, piękno AK tkwi właśnie w jego.... brzydocie W tych obdrapanych blachach i w kiepskich bakelitowych okładzinach To jest "pomnik" symbolizujacy i uosabiający pojecie broni automatycznej i replika która jest właśnie taka "niedorobiona" idealnie odwzorowuje oryginał - czyli wielką złą i brzydką giwerę oł jeahhh
Jackall37 18.06.2008, h. 13:31 Jackall37
Jest.... PIĘKNY


dawno nie widziałem tak pięknej repliki - bez namysłu oddałbym za niego M16
Psycho_Mantis 18.06.2008, h. 14:56 Psycho_Mantis
Ten Type 97 w wersji snajperskiej przypomina Barrett'a M1
Kondor220V 18.06.2008, h. 15:06 Kondor220V
Brzydki ten kałach jakiś. Nie ma to jak stare dobre AKM. A stopka kolby wygląda jak bieżnik w Jungle'ach
Rock-A-Fear 18.06.2008, h. 15:26 Rock-A-Fear
Psycho_Mantis mo coś w sobie z barreta ale jednakdo prawdziwej pięknej i cudnej M82 brakuje mu baaardzo dużo ...ahhhh .50 cal .....
arch deluxe 18.06.2008, h. 21:01 arch deluxe
$3

Konwersja AK47S z kolbą od Norinco Type 56 S-2 (wiatrówki z allegro ;p).
Do niedawna byłem w jego posiadaniu ,ale zmienił właściciela.
lesiulodz 18.06.2008, h. 22:14 lesiulodz
Czemu nie wezmą się za beryla ?
lesiulodz 18.06.2008, h. 22:15 lesiulodz
Czemu nie wezmą się za beryla ?
arch deluxe 18.06.2008, h. 22:51 arch deluxe
@lesiulodz
RS robi repliki broni używanych przez armię CHRL lub takie,
które były produkowane/są w Chinach.