Daj cynk
Reklama

Aktualności

Sukces "The Real Thing"

Aktualności, 12.12.2011, h. 21:45, dodał: Promant
33

Polski film "The Real Thing" zdobył jedną z głównych nagród w konkursie video G&G: Your Greatest Glory 2011.



Polski film "The Real Thing", o którym pisaliśmy już w starszych newsach, uczestniczący w konkursie video firmy Guay Guay - Your Greatest Glory 2011, zdobył główną nagrodę w kategorii Best Creative Video (5000USD).

GRATULUJEMY!

 

 

 

 

 

 

W kategorii Best Video wygrał film z Włoch (5000USD).

 

 

 

 

 

 

Główną nagrodę: Best G&G Commercial Award (10.000USD) zdobył film z Finlandii.

 

 

 

 

 

 

Wszystkich laureatów można poznać NA STRONIE.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
patch 12.12.2011, h. 22:02 patch
Gratulacje!
Komandi 12.12.2011, h. 22:12 Komandi
Ten Włoski jest fajny. Szkoda tylko że same pro lans US Army. Ale ogólnie kozak :)
S.A.S 12.12.2011, h. 22:19 S.A.S
niezłe :D I like this ;] gratulacje dla zwycięzców :)
MoreLike 12.12.2011, h. 22:25 MoreLike
best video jak najbardziej zasłużony... :-)
yaro 12.12.2011, h. 22:26 yaro
Fajne... :-)
Stalker 12.12.2011, h. 22:33 Stalker
Dziękuję w imieniu ekipy filmowej wszystkim za pomoc!!!!!!!!!!!!! :)
MyN3 12.12.2011, h. 22:47 MyN3
Włoski jest mega :D
you-dash 12.12.2011, h. 22:54 you-dash
Ten włoski film jest naprawdę dobry, muzyka genialnie buduje napięcie.
Decado 12.12.2011, h. 22:54 Decado
No polski jeśli idzie o pomysł wymita, ale ten włoski kurde wiecie prawie sie wzruszam.:)
Wojtus17 12.12.2011, h. 23:26 Wojtus17
Gratuluję Naszym filmowcom :D Należało się :)
Ru-D 12.12.2011, h. 23:35 Ru-D
Nie wiem za co ten z Polski dostal nagrode.
Może za niekonwencjonalne potraktowanie tematu, zamiast powielania wciąż tego samego wzorca z pikselami zasuwającymi do rytmu M4A1?..
Promant 12.12.2011, h. 23:44 Promant
za to że ty go nie robiłeś :) a wiesz czemu ? bo dobrze się pisze i krytykuje siedząc przed kompem, o konkursie środowisko ASG wiedziało od dawna, skoro taki tandetny trzeba było lepszy zrobić :)
old 13.12.2011, h. 00:54 old
Mi się Polski bardzo podobał i gratuluję ekipie która angażowała się w ten film. @Old, Ru-d wygłasza swoją opinię więc nie należy jej krytykować.
gewer12 13.12.2011, h. 18:30 gewer12
Stalker 13.12.2011, h. 01:04 Stalker
Jak to za co? Za uroczą aktorkę! :))))
:D + 15 do lansu i +30 do oceny filmu :P
 Mówcie i piszcie co chcecie. Ja jednak uważam, że trzeba mieć pomysł i go wykonać. A krytykować to myślę, że nawet małpę dało by się nauczyć. A skoro jeszcze 5k zgarneli to coś jednak musiało być w tym filmie (nie bierze w konkursie udziało pięć czy dziesięć prac).
Dlatego MEGA GRATY chłopaki - oby tak dalej ....
guzio29 13.12.2011, h. 13:47 guzio29
water 13.12.2011, h. 06:07 water
Ru-D moze ci sie nie podobać,kwestia gustu,natomiast pytanie nie dziwi...
Jest typowe dla wiekszosci Polaków...
Dostali nagrode -kilka tys papieru,wiec od razu zawisc+zazdrosc i tradycyjne:"do d...y","za co?""nie rozumiem"...
my Polacy,to potrafimy sie cieszyć z sukcesów Ziomków co?:))
killer121pl 13.12.2011, h. 07:24 killer121pl
Wszytkie są PrO .
Zelu 13.12.2011, h. 09:09 Zelu
Gratulacje!
Padaka 13.12.2011, h. 09:23 Padaka
hmmm Włoski - profesjonalny film reklamowy. Nic więcej nie da się powiedzieć. Wygrał bo spełnił idealnie założenia G&G - promowanie marki. Nakręcony profesjonalnym sprzętem jak sądzę.

"Polski film" - słowa uznania dla autorów za to że im się chciało. Jednak merytorycznie - ostatnie 20 sec filmu to sedno - i bardziej parodystyczne przesłanie do zachowania bezpieczeństwa (gogle) niż filmik promujący G&G czy ASG jako takie.
Nawet "zombie" zapłacze gdy dostanie serią po twarzy.
Natomiast nie widzę nic innowacyjnego, odkrywczego w wykorzystaniu tematu "zombie". Temat tak sprany i skatowany w każdej kategorii filmowej począwszy od filmów klasy A a kończywszy na CCC że aż nie ma co pisać.

Można zachwycać się urodą dziewczyny - jak najbardziej, jednak wierzę że autorzy wykorzystają nagrodę i nastęny ich film będzie naprawdę "innowacyjny".
Nic dodać nic ująć
Komandi 13.12.2011, h. 10:35 Komandi
virusotron 13.12.2011, h. 11:20 virusotron
Moim zdaniem powinnien wygrac filmik włoski... był taki bardziej poprostu.
Polskie jest lepsze !!! ;)
killer121pl 13.12.2011, h. 14:39 killer121pl
A przecież wygrał w swojej kategorii...Pamiętajmy, że tych filmów nie oceniają niedzielni komandosi, tylko raczej ludzie patrzący pod kątem marketingu. Polski film wygrał pewnie dlatego, żeby było co puszczać na targach i odrywać publikę od konkurencji, Finlandzki jako że ma najlepszy współczynnik pojawiającego się logo do czasu trwania ;) a Włoski dlatego, że jest najlepszy.Ja tak to widzę bardziej, i pozostaje mi tylko pogratulować polskiej ekipie za wyrwanie kawałka tortu dla siebie. Ja lepiej nie potrafię więc cieszę się z nimi.
Dale 13.12.2011, h. 15:56 Dale
No własnie to mnie przeraziło....80% z tego filmiku jest widoczne logo..... A polski jak polski... Wyswigana tematyka zoombi zostaje podniesiona do rangi sztuki filmik klimatyczny ;)
virusotron 13.12.2011, h. 16:36 virusotron
ssmit 13.12.2011, h. 16:16 ssmit
Pan "ZOMBII" dziękuje w swoim imieniu i "trupów" za wsparcie filmiku :] Arena ASG Pozdrawia !!!
rain 13.12.2011, h. 16:42 rain
Gratulacje! :)
Skayler 13.12.2011, h. 16:51 Skayler
Polski fajny, ten drugi też a ten ostatnio to totalna tandeta. nie podoba mi się jak nie wiem, ciekawe za co te 10 kafli, za flage g&g? Te dwa pierwsze naprawde zarąbiste, ostatni kicha.
Miszcz120 13.12.2011, h. 19:26 Miszcz120
G&G robi konkursy po to by nie zatrudniać ludzi do promowania firmy, tylko dają konkursy ludziom, którzy to robią i wiedzą najlepiej jak to zrobić i ich wynagradzają nagrodami za to, zarówno w konkursie fotograficznym jak i filmowym.

1. Włosi - promowanie ASG
2. Finlandczycy - dobry materiał marketingowy
3. Polacy - niecodzienny pomysł

Co do Finlandii, to nie dziwie się, że główną nagrode wygrali. Bardzo elegancko zaprezentowali firme, choć mogli to o wiele lepiej zrobić, ale i tak jest dobrze.
Włosi pokazali klase samą w sobie, bardzo fajnie "propaguje" airsoft, przy czym niszczy konkurencyjny paintball, który przy realistyce wymięka w porównianiu do ersoftu.
A Nasi koledzy z Polski, pokazali dosyć nietypową produkcję, pewień rodzaju thriller, co w filmikach o tematyce airsoftowej nigdy nie można było spotkać.

To tak dla tych, co mają wszelkie wątpliwości co do "zwycięsców" i "konkursu" :)
Rycerz 13.12.2011, h. 20:04 Rycerz
gratki dla polski
bedu 13.12.2011, h. 20:44 bedu
Jak dla mnie film ktory wygral glowna nagrode to totalny bzdet!
Kompletnie niezasluzona wygrana!
Za to film Stalekra wymiata...
water 13.12.2011, h. 21:02 water
a kto jest "Stalekra" :)) Bedu?