Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w sklepach z Hong Kong'u

Aktualności, 18.06.2008, h. 00:09, dodał: Promant
14

W sklepach chińskich pojawiły się już w sprzedaży zestawy frontu RIS do AKS74U. Do oferty trafiła też replika tłumika dżwięku Quick Mount/Detach System, dedykowanego do replik SCAR, produkcji G&G.



 

 

 

 

 

 

 

 

Ebaybanned, będący agentem japońskiej firmy Landarms w Hong Kongu, wprowadził do oferty - omawiane niedawno w news'ach - zestawy RIS dedykowane do replik AKS74U. Cena zestawu wynosi ok.60EUR. Będące w komplecie gumowe osłony na szyny RIS [sześć sztuk] posiadają oryginalne oznaczenie TDi Arms - izraelskiego producenta tego typu akcesoriów do wersji ostrych AK. Co ciekawe, Ebaybanned, wbrew wcześniejszym doniesieniom portali ASG, potwierdza pierwotne informacje na temat zestawu M83, a mianowicie, że pasuje on doskonale zarówno do replik VFC/Dboys jak i do AKSU Cymy.

 

 

Ebaybanned oferuje również "przedłużkę" do luf replik M4 w formie "ciężkiej" lufy. HA Type III barrel extension posiada gwinty 14mm"-" i sprzedawana jest w cenie 13.03EUR.

 

 

Na WGC są już dostępne tłumiki dżwięku Quick Mount/Detach System do replik SCAR, produkcji firmy G&G, w dwóch wersjach kolorystycznych: desert i czarnej. W zestawie, dedykowany tłumik płomienia 14mm"-". Długość tłumika dżwięku: 163mm, średnica: 39mm. Cena: 44USD.

 

 

Gunner Airsoft włączył do swojej oferty replikę AUG A3 firmy Jing Gong. Replika posiada regulowany hop up, rozkłada się podobnie jak wersja ostra i pierwowzór TM, którego podstawowej wersji jest klonem. Na wyposażeniu magazynek typu hi cap. Replika Aug A3 sprzedawana jest w cenie 158USD. Sprzedawca podaje, że prędkość wylotowa na 0.2BB wynosi 450fps.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebaybanned.com

www.wgcshop.com

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Minion 18.06.2008, h. 00:56 Minion
Promant, Ty się wysypiaj co? A nie w nocy posty dodajesz.
Promant 18.06.2008, h. 01:26 Promant
Minion, Ty się wysypiaj, zamiast w nocy czytać.
RzezniQ 18.06.2008, h. 08:40 RzezniQ
450 w stocku....W przyszłym roku będzie 550.
Augustus 18.06.2008, h. 09:40 Augustus
Fajans... a ja liczyłem na prawdziwego AUG'a A3. To co tu mamy jest kopią AUG TM (jak wcześniej) z kopią konwersji AUG RAS $3
wyprodukowaną przez bodajże jet custom. Niema to za wiele wspólnego z prawdzimym AUG A3 (wystarczy wygooglować w google grafika)
Jangi 18.06.2008, h. 09:40 Jangi
Ten AUG ma parę przekłamań względem ostrej A-trójki, więc nazwanie go "AUG A3" to tylko taki "chłit małketinkowi".
Promant 18.06.2008, h. 09:56 Promant
No niestety chinole robia nadal większość replik tylko "podobnych" do pierwowzoru.

A co do fps, mnie też to przeraża. Zwłaszcza przy tak niskiej cenie. Pozostaje mieć nadzieje, że jakość zmusza do downgrade'u, albo szybko siądzie na takiej sprężynie i właściciel pójdzie po rozum do głowy...
Sushi.50 18.06.2008, h. 10:19 Sushi.50
Zależy ile pociągnie te "450 fps". Albo po dwóch magach zostanie 350 fps, albo po dwóch magach będzie kaszanka w gearboxie .

@Promant:
Chwalimy, chwalimy
Astonmarcin 18.06.2008, h. 11:02 Astonmarcin
szczerze mówiąc to kałach z takimi RISami mi sie nie podoba , traci klimat wg mnie
Spider66i6 18.06.2008, h. 11:17 Spider66i6
Strach się bać jak to ASG się rozwija... Niedługo będziemy widzieć repliki które w stocku będą oferować ponad 500 fps!!! Czy to nie za dużo?! Zabawa zabawą a bezpieczeństwo?
Memoris 18.06.2008, h. 12:13 Memoris
Oj marzyłem o tej A3, marzyłem :/ Przebolałbym nawet, że chińczyk...

A tu... nie dość, że "tylko" podobna, to jeszcze moc taka, że zaraz trzeba dołożyć kolejną stówę na downgrade (sprężyna + gumka + nie wiadomo co jeszcze). Zamiast tego chyba te 400-500 zł dołożę i kupię "zwykłego" kałasza z CA lub ICS.
radzio2k 18.06.2008, h. 13:03 radzio2k
Równiez czekałem na tego AUG'a ale chyba mnie za bardzo rozczarował
Side 18.06.2008, h. 19:36 Side
Nawet ładnie się prezentuje ten AUG JG.
Niestety chińczyki mają coraz większe moce...
Gapis 18.06.2008, h. 21:00 Gapis
tak, ja myślę że 450 fps To lekka przesada, niedługo trzeba będzie zrobić chyba jakiś limit :/
filo16 18.06.2008, h. 22:36 filo16
lufa do yMki wybornym smaczkiem jest!