Daj cynk
Reklama

Aktualności

Timberwolf

Świat, 11.12.2011, h. 23:19, dodał: Promant
17

Firma Socom Gear wprowadzado oferty kolejną replike GBB broni krótkiej: Timberwolf na licencji Lone Wolf.



Wkrótce trafi do sprzedaży detalicznej kolejna replika licencjonowana systemu gas blow back, produkcji firmy Socom Gear, która włączyła już produkt do swojej oferty. Będzie to pistolet Timberwolf na licencji Lone Wolf R&D LLC, czyli replika customowego Glocka zbudowanego na szkielecie marki Lone Wolf.

 

 

 

gear_lone_wolf_timberwolf.jpg" src="/var/images/text/171644/1/socom_gear_lone_wolf_timberwolf.jpg" alt="socom_gear_lone_wolf_timberwolf.jpg" width="500" height="295" />

 

Replikę opracowala firma Socom Gear (we współpracy z MadBull). Nie są znane dokładne szczegóły techniczne, wiadomo, że wykorzystano w niej elementy oparte na częściach WE i TM, ale replika nie będzie w pełni kompatybilna z replikami Glocków będącymi już na rynku.

 

 

 

4550cc129883de5901578ccb3bf0d103_image_670x446.jpg3748ca47a9d5bf45e7d7e0e1395e8034_image_750x500.jpg

 

Podobnie jak w oryginale, pistolet będzie posiadał szkielet z dwoma szybkowymiennymi gripami, co pozwala wybrać chwyt o gabarytach bardziej odpowiadających użytkownikowi.

 

 

 

6e5abc2cce7988add891a7429be5edb8_image_750x500.jpg

 

 

Pistolet ma być licencjonowany przez Lone Wolf, ale nie posiada licencji firmy Glock, także raczej nie ma co liczyć na oznaczenia Glocka.

 

 

 

 

4e4638ecd371e1ef94de404d180ddb14_image_750x500.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

gear.com/timberwolf/">www.socomgear.com

Ocena wszystkich (2.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jade 12.12.2011, h. 00:16 Jade
Fajny ten gloczek :D
ZNIW 12.12.2011, h. 00:27 ZNIW
Szkielet może nie za bardzo. Ale ten zamek to bym przygarnął do Glocka.
minus25 12.12.2011, h. 03:50 minus25
Bardzo mi się nie podoba- wygląda jak sigma z zamkiem glock- nie pasuje.
Na szczęście nie muszę kupować, ale wolność poglądów jest.
Yarlan 12.12.2011, h. 09:37 Yarlan
to coś jest poprostu brzydkie...
xasistis 12.12.2011, h. 10:45 xasistis
Musi być niesamowicie celny, niezawodny i tani bo chyba nie ma innego uzasadnienia dla wyprodukowania takiego paskudztwa a tym bardziej jego repliki :(

Promant, postarajcie się ogarnąć egzemplarz do recenzji.
Pritcher 12.12.2011, h. 13:30 Pritcher
Mi się podoba. Rozumiem dlaczego jest przedłużony szkielet za końcem zamka. Znam kogoś komu KSC przyciął skórę dłoni w tym miejscu. Sam mam na to za małe łapy na szczęście. Byłoby fajnie gdyby zamek pasował do TM. No i magi powinny być kompatybilne z TM. Inaczej będzie to kupa.
Pritcher., tak tak i jeszcze powinni zrobić tak, żeby był kompatybilny tylko z kulkami TM i gazem TM jeśli zaczną go produkować, bo w końcu po co zarabiać na produkcji własnych dedykowanych podzespołów...

to że coś nie korzysta ze standardu TM nie znaczy że jest "kupą"
Bocian 12.12.2011, h. 14:28 Bocian
Magazynki TM, bo są dobre, i produkowane przez więcej niż jednego producenta. O ile dobrze zrozumiałem informacje z gasguns.info, Glock od WE to klon TM. Zdjęcia zdają się to potwierdzać, przynajmniej jeśli idzie o zespół HU. Czasem opłaca się trzymać standardu zamiast na siłę wpychać swój. Obecność części od różnych producentów i możliwość tuningu przyciąga klientów.
Mam nadzieję że ten Timberwolf będzie kompatybilny z magazynkami TM, bo to korzystne dla mnie, jako konsumenta. Jako klienta totalnie nie interesuje mnie interes producenta/sprzedawcy i jej wyniki finansowe o ile nie wpływa bezpośrednio na jakość produktu. Jeśli jego produkt jest wart swej ceny, to nie interesuje mnie ile w tej cenie jest czystego zysku producenta.
Pritcher 13.12.2011, h. 00:45 Pritcher
OFF 12.12.2011, h. 14:48 OFF
No,no.. chyba się skuszę :D
Perski102 12.12.2011, h. 16:23 Perski102
Moim zdaniem ten pistolet jest brzydki - wygląda jak "niedorobiony" glock17.
Glock Gen.1 ??
DJ Undzio 12.12.2011, h. 16:26 DJ Undzio
Promant 12.12.2011, h. 21:20 Promant
Może piękny nie jest, ale funkcjonalny diabelnie.
Yarlan 13.12.2011, h. 13:00 Yarlan
W sensie, że strzela? Bo o jakiej funkcjonalnosci mówimy? Jeżeli chodzi o funkcje - to przyrównując do klocka - nie widzę żadnych rewolucyjnych rozwiązań funkcjonalnych... OK - gwint w lufie, mega funkcjonalne rozwiązanie w ASG...
Do lansu funckcjonalne w asg, a o co innego w ersofcie chodzi ...
MrJelly 13.12.2011, h. 16:26 MrJelly
GrimPilgrim 13.12.2011, h. 23:48 GrimPilgrim
Customowy Glock brzydszy od podstawki? Myślałem że to niewykonalne a jednak ;) Wygląda jak wyciosany siekierą i to tępą.
Lechu2K 14.12.2011, h. 16:37 Lechu2K
Gaston Glock gdyby to zobaczył to by umarł i się w grobie jeszcze przewrócił ... profanacja wg mnie.
Volve55 21.03.2012, h. 19:44 Volve55
ten glock został stworzony dla strzelców przerabiających swoje glocki własnoręcznie w garażu metodami stippling,trigger guard reducing,grip reducing,beavertrail add,pomaga to w większym stopniu kontrolować bron,nie stracic kawałka skory przy złym dobyciu broni itp. sam planuje kupic glocka i tak go zepsuć:)