Daj cynk
Reklama

Aktualności

CZ 75D Compact firmy Action Sport Games

Aktualności, 17.06.2008, h. 22:14, dodał: Promant
18

Cornold poinformował redakcję, że w ofercie firmy Kolter pojawiły się repliki pistoletu CZ 75D Compact, produkowane przez duńską firmę Action Sport Games. Firma Kolter jest głównym dystrybutorem produktów duńskiego ASG na Polskę.



 

 

 

 

 

 

 

Replika CZ 75D Compact firmy Action Sport Games zaprezentowana była na tegorocznych targach IWA. I właśnie na IWA 2008 przedstawiciele redakcji WMasg mieli okazję zapoznać się z tymi replikami. Wkrótce na WMasg pojawią się opisy wersji sprężynowej oraz wersji CO2 - dostarczone nam bezpośrednio przez firmę Action Sport Games.

 

 

 

CZ 75D Compact produkowana jest w trzech wersjach i we wszystkich wersjach sprzedawana jest przez firmę Kolter na rynku polskim : sprężynowej [99pln], zasilanej green-gazem [219pln] oraz zasilanej CO2 [219pln]. Replika wykonana jest z mocnego kompozytu. Posiada regulowany hop up oraz regulowane przyrządy celownicze. Pistolet ma również, we wszystkich wersjach, oryginalne oznaczenia wersji ostrej.

 

 

 

Dane techniczne:

wersja green-gaz
- regulowany system Hop-Up
- waga: 582 gram
- długość: 185 mm
- prędkość wylotowa: 233 fps
- magazynek : 15 kulek
- energia: 0.5 Joule

wersja CO2

- regulowany system Hop-Up
- waga: 582 gram
- długość: 185 mm
- prędkość wylotowa: 413 fps
- magazynek : 15 kulek
- energia: 1,6 Joule

wersja sprężynowa

- regulowany system Hop-Up
- waga: 503 gram
- długość: 184 mm
- prędkość wylotowa: 207 fps
- magazynek : 13 kulek
- energia: 0.5 Joule

 

Pistolety będą dostępne w sprzedaży od jutra, ale już dziś można składać zamówienia.

 

 

Źródło:

Kolter -  www.bron.pl 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SoP-PeL 17.06.2008, h. 22:23 SoP-PeL
Ciekawy,
Miła alternatywa dla glocko -beretty.

Szkoda ze nie ma BB
Teo 17.06.2008, h. 22:31 Teo
fajnie by było gdyby ktoś zrobił także nowe modele CZ...albo np pożadne Jericho 941
Cement 17.06.2008, h. 22:55 Cement
Miałem okazję strzelać z tej CeZetki Fajnie niesie ale ma spory rozrzut ... może to kwestia lufy. Czekam na recenzję. Szkoda tylko, że bez BB i że jest z ABSu anie nie z metalu
Gogin 17.06.2008, h. 23:11 Gogin
Nienawidzę krótkiej broni :], mój 105 cm "kij od miotły" wydaje się być krótki... .
bober7 17.06.2008, h. 23:16 bober7
Gogin... jakieś kompleksy? ^^
krótka broń jest cholernie przydatna, niejednokrotnie się o tym przekonałem ratując sobie albo koledze tyłek
SoP-PeL 17.06.2008, h. 23:44 SoP-PeL
bober7... to w jakich grach ty bierzesz udział ze sobie tyłek ratujesz;> :> :> :>
najmarniejszy 17.06.2008, h. 23:51 najmarniejszy
Gdyby wersja sprężynowa miała jakieś 20 metrów skutecznego zasięgu i do tego pistolet byłby wytrzymały to za te 99zł brał bym w ciemno. No nic zostaje tylko czekać na dokładną recenzję.
mg34 18.06.2008, h. 02:32 mg34
trzymałem w łapach..naparawde porządnie zrobione...od poniedziałku jest już w Gdańskiej Czapli
Errhile 18.06.2008, h. 09:18 Errhile
413 fps... Rzeźnia. A jestem pewien, że znajdą się tacy, którzy z tym zechcą wchodzić do CQB
OC14Groza 18.06.2008, h. 09:32 OC14Groza
mogli by zrobić CZ 75 automatic
7.62 18.06.2008, h. 11:02 7.62
413 fps... a czy w polskim airsofcie CO2 jest dozwolon e? Bo coś nie kojarzę
pumbishon 18.06.2008, h. 13:35 pumbishon
"413 fps... a czy w polskim airsofcie CO2 jest dozwolon e? Bo coś nie kojarzę "

A dlaczego nie??? To jest tylko napęd...co za różnica czy green gas czy CO2??
Tylko taka że na green gas ładuje się gaz przez zawór a w drugim przypadku ładuje się całe naboje z gazem CO2.
loyle 18.06.2008, h. 13:41 loyle
nooo 412fps... jak ktoś z czegośtakiego wypali w CQB z 2 metrów np. przez przypadek w twarz... to ten co dostanie będzie miał "lekki" wku*w...
LordYoghurt 18.06.2008, h. 14:01 LordYoghurt
A jak to ma być broń ostatniej szansy do lasu? 410fps daje dodatkowy zasięg i to jest nie do przecenienia w terenie otwartym. Poza tym większość scenariuszy w terenie mieszanym dopuszcza repliki do 420-430fps do użytku w budynku. Czyli jak ktoś wejdzie do budynku z M4 z 420fps to może siać auto z hi-cap’a i nikt problemu nie robi, ale jak pistolet ma 410fps to już zgroza!
A kto się bawi w CQB wybierze replikę na GreenGas, proste.
loyle 18.06.2008, h. 15:23 loyle
nie no... jeśli idzie o "do lasa" to dla snajpera chyba jako dodatkowa jak znalazł...