Daj cynk
Reklama

Aktualności

PKM AEG?

Świat, 09.12.2011, h. 20:36, dodał: Promant
41

Sklep Evike.com zamieścił, na swojej stronie FB, zdjęcia karabinu maszynowego PKM w wersji AEG.



Sklep Evike.com opublikował na stronie FB, zdjęcia karabinu maszynowego PKM w wersji AEG. Opatrzono je podpisem:

Coming soon to Evike.com! AK PKM General Purpose Machine Gun!

 

Niestety brak informacji o producencie i charakterze repliki. Nie wiadomo zatem czy jest to kolejna krótkoseryjna produkcja customowa czy też seryjna replika AEG. Brak także jakichkolwiek szczegółów technicznych. Kolba sprawia wrażenie kopii wykonanej z tworzywa.

Biorąc pod uwagę niedawny "żart" video, na temat repliki KWA Kriss, trudno stwierdzić na ile wiarygodne są informacje podawane przez Evike.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.facebook.com

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Perski102 09.12.2011, h. 20:56 Perski102
Miejmy nadzieję że to nie jest broń palna ;) jak ostatni "gazowy" kriss ...
Dread 09.12.2011, h. 20:58 Dread
Kolejny Custom od Evike. Zrobią jedną sztukę i tyle.
MrJelly 09.12.2011, h. 21:00 MrJelly
Kolba rzeczywiscie wyglada na plas tikowa kopie - ogolnie miernej jakosci, wiec sa szanse na produkcje seryjna :) bo co sie ludziom daje a co elicie ....
Skayler 09.12.2011, h. 21:06 Skayler
Brzydki. Ochydna kopia.
Za co te minusy? Napisał prawdę. Totalna maszkara.
poiu007 09.12.2011, h. 22:48 poiu007
Za ohydny błąd ortograficzny? :)
Stalker 09.12.2011, h. 23:12 Stalker
Hahaha... To nie kopia. To akurat oryginał. :) Nie ma to jak broń ostra ;)
dixon 10.12.2011, h. 23:42 dixon
Orginał z kablami do aku w boxie?
Skayler 11.12.2011, h. 09:56 Skayler
Dread 09.12.2011, h. 21:08 Dread
Będzie to produkt Evike Matrix Custom, czyli do seryjnej produkcji nie trafi.
sierotkaxmarysia 09.12.2011, h. 21:13 sierotkaxmarysia
W tym jednym kolorze wygląda jak plastikowa zabawka.
Matiz1911 09.12.2011, h. 21:50 Matiz1911
A właśnie robię PKMa :) Ale ten to jakaś krzyżówka, ma klapę od PK nie od PKM
HeXeN 09.12.2011, h. 23:51 HeXeN
Widząc komentarze kolegów, muszę
niestety się podpisać pod tym. Czekamy chyba wszyscy na porządną
replikę PKM'a a tu spóźniony żart PrimaAprilisowy. Na zdjęciach
można wiele ukryć, jednak to chyba się nie udało „twórcom”
repliki. Widzę, iż plastyk króluje (Barbie let's go party).
Zrozumiałe jest, by chociaż się postarać się a nie robić w
czegoś w stylu chińskiej (no nie chcę naszych pracowitych rączek
obrażać) kopii. Od niedawna myślę o powrocie do aktywnego ASG,
szukając właśnie czegoś większego. Patrząc na dość mizerne
repliki, chyba stworzę coś od podstaw, choćby wzorując się na
http://www.custom-gun.com/?p=16
. Boję się jednak kosztów, podczas tak ambitnego planu. Do
odważnych jednak świat należy (czas rozbić skarbonkę ). 
Pozdrawiam
HeXeN 

szykuj conajmniej 2.000 PLN :D sam jestem na ukończeniu repliki PK .  :P
asgszczepan 10.12.2011, h. 00:13 asgszczepan
Szczepan Ty nie gadaj ino dawaj foty :]
mg schutze 10.12.2011, h. 20:55 mg schutze
hubercik12311 10.12.2011, h. 01:02 hubercik12311
Brzydal! Mg Schutze zrobił dużo ładniejsze PK
Te szkaradztwo nie dorasta do pięt pk zrobionego przez MG.
preussen 10.12.2011, h. 16:07 preussen
GrimPilgrim 10.12.2011, h. 02:32 GrimPilgrim
Po tytule newsa już myślałem że jakaś poważna firma się tym zajęła, że może wreszcie a tu... no właśnie. Ale lepsze to niż nic. A kolbę w takim kształcie idzie od biedy samemu wystrugać ;)
hokager 10.12.2011, h. 07:34 hokager
Ciekawi mnie cena,oby nie oscylowała w granicach 2000 zł,jednak to pierwsza replik PKM-u na rynku asg,więc jeśli cena będzie wysoka,czy niska to będzie uzasadniona
Pierwszą zrobiła firma HaG z Polski, razem z RPG-7.
Maza94 10.12.2011, h. 08:41 Maza94
Cena to 580 $.
asgszczepan 10.12.2011, h. 09:18 asgszczepan
Pierwszą zrobił trapperidustries, na długo przed HAG.
Dread 10.12.2011, h. 22:40 Dread
Maza94 10.12.2011, h. 09:10 Maza94
Ja was nie rozumiem, co wam się nie podoba w tym PKM? Ostry odpowiednik nie jest najpiękniejszym karabinem więc co w tym wam nie pasuje? Że nie ma drewnianych okładzin i kolby czy co???
Oleander 10.12.2011, h. 09:25 Oleander
Jess Jess Jesss Nareszcie! Jak wygram w totka to se go zamontuje na moim hummvee
To powodzenia ...
Perski102 10.12.2011, h. 10:45 Perski102
Na hummvee to sobie zamontuj M2 .50 BMG a to to lepiej pasuje do opancerzonego SUV security contractor style ;)
GrimPilgrim 10.12.2011, h. 18:33 GrimPilgrim
Nie. M2 to sobie montuje na rosomaku. A na drugiego humveya montuje sobie M60. Albo tego miniguna od ECHO-1. Niektóre takiego mają na wieży.
Oleander 10.12.2011, h. 19:45 Oleander
ADI1992 10.12.2011, h. 13:57 ADI1992
Chyba Głupi Żart , Przecież to Komplety nie wypał .... wygląd ha ha ha ha że ma to niby przypominać oryginał ha ha ha  sory według mnie to z oryginałem nie ma nic wspólnego .
1. Zrób lepszy
2. http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44951000/jpg/_44951343_44951323.jpg moim zdaniem ładnie im wyszedł.
Maza94 10.12.2011, h. 15:25 Maza94
mg schutze 10.12.2011, h. 17:20 mg schutze
Poczekajmy może na lepsze zdjęcia.@ maza 1 zrobiłem2 kolba inna klapa inna lufa inna wychodzi gniot rodem z SWD A&K z czarnymi "drewnianymi" kolbami i okładzinami.
Twoja Pekaśka wymiata na całej lini. Ale chyba nie sądzę, że masz zamiar zająć się produkcją masową ;)
Oleander 10.12.2011, h. 19:47 Oleander
Kurcze kusisz ;) :) THX
mg schutze 10.12.2011, h. 20:53 mg schutze
metalmaster 10.12.2011, h. 19:28 metalmaster
jaka padaka!!! masz racje MG, marny gniot.. jak wziąłem w łapy Twoją produkcję, to mi kopara na trawe opadła, a jak zobaczyłem to, to sie prawie posikłem ze śmiechu :D żenada po całości :D
Promant 11.12.2011, h. 23:32 Promant
Niepotwierdzone plotki: produkt A&K i ma kosztowac 580USD. Ale równie dobrze może to być lipa, choć takie info krąży na stronach asg.
Na stronce A&K nic nie ma, a oni z reguły zapowiadają się na pół roku do przodu. Na Evike jak byk info, że to będzie ichni Matrix, choć niewykluczone, że A&K będzie producentem. Mnie dziwi enerdowski opis nastawy na kabłąku spustu, raczej dziwne, żeby Chińczycy wypuszczali replikę z takimi oznaczeniami.
Dread 12.12.2011, h. 23:15 Dread
No cóż, ja tam nie wiem, czy zrobi to samo Evike, czy samo A&K czy A&K dla Evike, ale skoro Gunfire zapowiada, że bedzie go miał w ofercie, to chyba nie jest to aż tak trudno dostępny custom...
Promant 12.12.2011, h. 23:40 Promant
bubciu1999 12.12.2011, h. 13:20 bubciu1999
Pewnie nigdzie nie będzie dostępny ! :/ A poza tym z drewnem lepszy :)
luglo 12.12.2011, h. 14:50 luglo
Brzydal bo ma czarne plastiki zamiast drewnianych? A w SWD A&K to nie przeszkadzało... Poczekacie do wiosny to wtedy będziecie oceniać ;)
Oleander 12.12.2011, h. 22:16 Oleander
decigner12 13.12.2011, h. 15:43 decigner12
To jest Peneches czyli modernizacja wcześniejszej wersji.
Jeżeli chodzi Ci o Pieczenieg to to t około niego nawet nie stało.
mg schutze 14.12.2011, h. 06:14 mg schutze