Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Gunfire.pl

Polska, 07.12.2011, h. 23:34, dodał: Promant
10

Gunfire.pl włączył do oferty repliki broni wsparcia: Stoner LMG firmy ARES oraz MK46 RS A&K. Gunfire został także dystrybutorem systemu Strzelnicy Multimedialnej.Sklep Gunfire.pl włączył do oferty repliki ASG AEG broni wsparcia: Stoner LMG firmy ARES oraz MK46 RS A&K.

AEG full metal Stoner LMG firmy ARES oferowany jest w cenie 1892.12PLN. Waga: 4500g. Długość: 820 / 890mm. Prędkość początkowa: ~400fps. Pojemność magazynka: 1100BB.

 

 

L1.jpgl2.jpgL3.jpgL4.jpg

 

 

AEG full metal MK46 RS A&K oferowany jest w cenie 1437.29PLN. Waga: 6400g. Długość: 850 - 925mm. Prędkość początkowa: ~390fps. Pojemność magazynka: 3000BB.

 

 

 

m1.jpgm2.jpgm3.jpgm4.jpg

 

 

Gunfire został także dystrybutorem systemu Strzelnicy Multimedialnej. Otrzymaliśmy na ten temat następującą informację:

 

Na rynku pojawił się system "Strzelnica Multimedialna". Moduł strzelnicy przystosowano do replik i broni a nie na odwrót. Na strzelnicy takiej strzela się normalną amunicją, a w przypadku airsoftu, naszymi białymi kulkami. Wszystko oczywiście z zastosowaniem wszelkich możliwości wirtualnego świata.
Bazą systemu jest dotykowy ekran - tarcza, na którym poprzez rzutnik wyświetlane są komputerowe animacje, gry itp. Obraz z rzutnika skalibrowany jest z pozycją ekranu. Wszystko podłączane jest do zwykłego komputera PC. Osoba strzela do tarczy z repliki. Tarcza - ekran odczytuje współrzędne trafienia i przesyła je do komputera, a ten na ich podstawie przedstawia efekt trafienia na wyświetlanej treści, czyli pokazuje np. miejsce trafienia w tarcze, czy powoduje eliminacje przeciwnika w sytuacji walki z botami. Wszystko następuje oczywiście praktycznie bez opóźnienia i bezpośrednio po trafieniu widzimy jego efekty. By zachować odpowiednio niski czas reakcji urządzenia, nawet we współpracy ze słabszymi komputerami, konieczna jest optymalizacja silnika graficznego systemu, przez co grafika może nie powala na kolana, ale zapewnia odpowiedni poziom realizmu na potrzeby treningu.

Programów możliwych do uruchomienia na Multimedialnej Strzelnicy jest dość sporo. Od zwykłego strzelania tarczowego do celów statycznych, przez strzelanie do rzutek/dysków, strzelnicę z ukazującymi się celami aż do programów przypominających gry FPP, gdzie walczymy z wirtualnym przeciwnikiem, który także ma broń.

Główną zaletą tego systemu i przewagą nad innymi interaktywnymi sposobami treningu jest możliwość wykorzystania dowolnej repliki, bez jakichkolwiek modyfikacji, bowiem to uderzająca o ekran kulka wyznacza miejsce trafienia. Oznacza to zachowanie wszystkich właściwości balistycznych danego ASG oraz możliwość korzystania z celowników mechanicznych, optycznych czy optoelektronicznych. Realizm można dodatkowo podnieść stosując repliki gazowe z systemem blow-back. Ponadto liczba osób, które jednocześnie mogą oddawać strzały do ekranu jest ograniczona jedynie wolną przestrzenią, tj. mogą jednocześnie strzelać np. 3 osoby do 3 róznych tarcz wyświetlanych na ekranie.

Poza standardową wersją strzelnicy przeznaczoną dla replik airsoft oraz wiatrówek, istnieją także inne, specjalistyczne odmiany. Jest to na przykład strzelnica 3D, gdzie po zastosowaniu trójwymiarowych okularów strzelec otrzymuje efekt 3D. Inna odmiana to wersja przeznaczona dla broni palnej. Istnieje także strzelnica mobilna, którą możemy wozić ze sobą na różnorakie imprezy, festyny, targi. Wszystko mieści się w jednym kontenerze i jest gotowe do użycia bez konieczności każdorazowego składania i rozkładania, czy powtórnej kalibracji rzutnika oraz ekranu.
Jest to pierwsza w Polsce oferta tego typu urządzenia, które może świetnie służyć zarówno celom treningowym jak i komercyjno -rekreacyjnym. Jako Gunfire przez parę miesięcy testowaliśmy Strzelnicę Multimedialną w naszej siedzibie, z bardzo pozytywnym wynikiem. Cała specyfikacja oraz możliwości wykorzystania pokrywają się z tym, co deklaruje producent. W przyszłości nie wykluczamy zainstalowania na stałe takiej strzelnicy Centrum Airsfotu Gunfire w Krynicznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunfire.pl

www.strzelnicamultimedialna.pl

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maza94 08.12.2011, h. 04:17 Maza94
Wreszcie MK46 od A&K
borzej 08.12.2011, h. 07:44 borzej
miałem okazję pobawić się na takiej strzelnicy przy okazji tegorocznego Winobrania w Zielonej Górze - i szczerze - nic specjalnego

u nas szczelnica byla wystawiona przez koło łowieckie (takie logo było na namiocie ) a programy to była tarcza, jelen, rzutki i kaczki.

Jest to jakaś atrakcja festynów i może imprez firmowych (crew Party).. ale ja bym obstawała żeby się poruszać i wybrać na paintball lub asg ;)
Niestety potwierdzam słowa kolegi - zabawa mocno średnia, przynajmniej dla nas. Generalnie poza tym, że w rękach możesz mieć swoją replikę, niewiele się różni od pegasusa sprzed 20 lat. :/, poza kosztami oczywiście :(
Na imprezach masowych, spełni swoje zadanie.

Poza tym podziwiam odwagę gości strzelających bez ochrony oczu. Nawet na filmie reklamowym widać wracające rykoszety.
xasistis 08.12.2011, h. 17:53 xasistis
kebzadnb 08.12.2011, h. 10:55 kebzadnb
Ares LMG na redwolfairsoft po dzisiejszym kursie dolara 1459 zł, ciekawe ile za przesyłkę ale wydaje mi się że wyjdzie porównywalnie jak kupno na Gunfire. No i kwestia gwarancji chyba mniej kłopotliwa. Ktoś się orientuje jakie byłyby koszta przesyłki ?
Minimum 4stówy.
Hamid 08.12.2011, h. 11:30 Hamid
Myślę że się opłaca  (300pln w kieszeni) Order date: 12/1/2011Order Number: 204740==================================List of Order - 1 item(s)==================================Product name : ARES Stoner LMG AEGProduct Qty : 1Unit Price : 439Discount : 15%Product Amount : 373.15__________________________________Total Price: US$ 373.15Shipping Cost: US$ 82.51Balance: US$ 455.66 ****  Please make the exact payment in US$455.66
_Mateo_ 08.12.2011, h. 22:12 _Mateo_
borzej 08.12.2011, h. 13:07 borzej
40 dolarów - 50 nie wiem czemu koledze 400 wyszły.. ale to zalezy gdzie mieszkasz - dolicz jeszcze 26 % (cło i vat) i zalezy na ile UC cie skasuje za operacje
Padaka 08.12.2011, h. 14:11 Padaka
i wtedy szybciutko pobiegniesz do GF i kupisz u nich - gdyż zrozumiesz że dla 50zł różnicy nie warto czekać 4 tygodnie na paczkę (bo 40$ to koszt najtańszej przesyłki - zwykłą pocztą, bez kontroli nad paczką) - a jesli wybierzesz expres to po wszystkich opłatach wyjdzie Cię drożej sprowadzenie.
kebzadnb 08.12.2011, h. 15:04 kebzadnb
No czyli cenę wyznaczyli przystępną :D Dzięki za info :]
brzozer 08.12.2011, h. 15:58 brzozer
Może wreszcie pojawią się składane kolby dla świniaków w przystępniejszych cenach :)
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 45399

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane