Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki rynkowe c.d.

Aktualności, 13.06.2008, h. 09:53, dodał: Promant
20

Kontynuacja przeglądu replik i akcesoriów jakie pojawiły się w ofercie producentów oraz sklepów, w ciągu kilku ostatnich dni.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Star wprowadziła do sprzedaży wersję kolorystyczną TAN granatnika autonomicznego FN SCAR EGLM czyli Stand alone, który opisywaliśmy dokładnie w jednym z poprzednich news'ów.

 

 

G&P wypuściło uniwersalny bipod, przystosowany do montażu na szynie RIS 20mm. Dostępny na WGC w cenie 68USD.

 

 

RSOV włączył do oferty replikę CM027J czyli MP5 navy. AEG sprzedawany jest w cenie około 35 funtów. Replika posiada metalowy GB i body z tworzywa. Magazynek ma pojemność 240BB.

 

 

W ofercie Gunner Airsoft pojawiło się kilka ciekawych pozycji produkcji chińskiej. Zestaw konwersyjny do repliki M14 Cymy, w cenie 58USD. Szyny wykonano z aluminium.

 

 

 

Pokrowce dwukomorowe, miękkie, na repliki - w cenie 15USD i 20USD, o długości 85cm i 115cm.

 

 

 

Gearbox'y V.3 oraz V.2 firmy Energy w wersji 8mm. W komplecie znajduje się 6 łożysk. Cena 47USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

www.gunnerairsoft.com

www.starairsoft.com

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
WolfHeart 13.06.2008, h. 10:14 WolfHeart
Hmmm ale CM.027-J to akurat nie jest nowość... tylko jeden z pierwszych można rzec udanych AEG-ów CYMY. To jest już dość wiekowy model A taki pokrowiec to by była fajna sprawa, gdyby można było go dostać w cenie 60-70 zł. Zawsze parę dychów do przodu.
siridar 13.06.2008, h. 10:17 siridar
Ja pierdzielę, po co komu szyny boczne do M14?! Chyba nie na latarkę taktyczną?

Co do pokrowców, to chodzą na Allegro za 60-80 zł właśnie i to w różnych camo. Posiadają cztery, duże kieszenie dodatkowe - nareszcie można zabrać na strzelankę cały szpej w jednym pokrowcu (no może nie licząc kamizelki taktycznej )
Jarmo 13.06.2008, h. 10:24 Jarmo
"Hmmm ale CM.027-J to akurat nie jest nowość... tylko jeden z pierwszych można rzec udanych AEG-ów CYMY. To jest już dość wiekowy model"

No właśnie dziwi mnie, że napisano, że to nowość, a to mp5 to jeden z pierwszych AEGów który był osiągalny dla początkujących graczy.
siridar 13.06.2008, h. 10:25 siridar
Nie jest napisane, że to nowość, tylko że sklep włączył ten model do oferty.
Link 13.06.2008, h. 10:41 Link
CM-027 J, mój pierwszy AEG. Nigdy nie zapomnę dźwięku, przypominający kaszel, który wydawał.

Może już te model usprawnili i jest tak dobry jak nowsze aegi Cymy.
Foka 13.06.2008, h. 10:42 Foka
"RSOV włączył do oferty replikę CM027J czyli MP5 navy."
Gdzie tu macie, że to nowość? Marsz do szkoły uczyć się czytać!
penio151 13.06.2008, h. 10:43 penio151
Ludzie, cóż za mentalność Polaków, redaktorzy w tym nasz kochany Promant - męczą się by znaleźć dla was ciekawe informacje, strona żyje, a ja nie muszę wbijać na News EU.

Każdy kto się czepi choć słówka czy gównianej literówki, czy też "a=ą" powinien sam napisać przynajmniej tyle Newsów ile pisze w/w Promant.

Strona żyje i za to wielkie podziękowania.
men3L 13.06.2008, h. 11:31 men3L
A moją uwagę przyciągnął AKS74U w tym pokrowcu, fajna replika, tylko dziwna kolba, jakby z AKS'a/AKMS'a ^^
OC14Groza 13.06.2008, h. 11:54 OC14Groza
proyotypy miały taką kolbe
Promant 13.06.2008, h. 14:53 Promant
Wczesna wersja AKSU - później jeszcze Bułgarzy bodajże takie klepali...

A co do Cymy - jakiś czas go nie było, w Polsce też, nawet niedawno ktoś tego szukał. Więc jest w info. I nie podali żadnych szczegółów czy to wersja poprawiona, czy to samo co kiedyś.
Natomiast chyba w całym news'ie nie ma w ogóle słowa "nowość"
Tanaj 13.06.2008, h. 16:29 Tanaj
A ja za każdym razem jak widzę tego "stand alone'a" to nie mogę przestać sobie wyobrażać jeszcze trzech granatników dookoła w roli BFG. Hie hie hie... XD
Kamil 13.06.2008, h. 17:39 Kamil
To nie jest żaden prototyp. W tym pokrowcu to jest AKMSU, tylko bez tego charakterystycznego chwytu.
kydrys 13.06.2008, h. 18:08 kydrys
Ja mam tyllko jedno pytanie. Dlaczego nie pomyśleli logicznie i nie zrobili tego jako zwykły EGLM podczepiony do tego chwytu? Nawet jeśli to kupię, to nie mogę tego używaćze SCARem bo nie ma otworu na gniazdo magazynka. Liczą na more money?
xasistis 13.06.2008, h. 20:04 xasistis
Ponieważ zwykłego EGLM'a już zrobili, a teraz wypuszczają wersję Stand Alone, taką jaka istnieje w rzeczywistości. Zapewne za jakiś czas pojawią się moduły spustowe pozwalające na swobodną konwersję z jednej wersji do drugiej, żeby ci co kupili SCAR'a z granatnikiem mogli dokupić samą ramę i ten właśnei moduł, i odwrotnie; nabywcy Stand Alone mogli podczepić EGLM'a do SCAR'a.
Ponadto wersja standardowa doczepiona do ramy byłaby dłuższa i niewygodna.
Hornet 13.06.2008, h. 21:03 Hornet
Poza tym pewnie takie były projekty i zmówienie od Wojska, i nikt nie pomyślał że to może się niespodobać maniakom ASG
Promant 13.06.2008, h. 21:15 Promant
Może to i jest AKMSU, ale charakterystycznego chwytu nie ma...

Nie wiem czemu wszyscy tak się dziwią temu granatnikowi. Normalna rzecz. Tak samo jest autonomiczny granatnik od G36, jest też masa wersji M203 z róznymi łożami i chwytami. Norma. Nawet nasi noszą w Afganie autonomicznego Pallada.
OC14Groza 13.06.2008, h. 21:52 OC14Groza
ten prototyp ma taką kolbe $3
kydrys 15.06.2008, h. 12:57 kydrys
No dobra, ale autonomicznego M203 można bez żadnych modyfikacji zdjąć z łoża i podczepić do emki. A tego nie. To znaczy niby można, ale jak to będzie wyglądało.
Promant 15.06.2008, h. 19:24 Promant
Sczerze mówiąc nie wiem coś się tak uczepił tego autonomicznego granatnika. Skoro potrzebny Ci do SCAR'a to kup granatnik do SCAR'a, a nie autonomiczny. Albo poczekaj aż będzie konwersja.
Baker2222 18.06.2008, h. 20:33 Baker2222
Te nakładki do M14 tez ciekawie się zapowiadają:D chociaz to i tak tylko trochę masy więcej na guna