Daj cynk
Reklama

Aktualności

Czerwcowe nowości w ofercie King Arms

Aktualności, 12.06.2008, h. 22:19, dodał: Promant
13

Firma King Arms przedstawiła info na temat najnowszej oferty handlowej. O części tych produktów informowaliśmy już w naszych news'ach, jednak update z firmy King Arms zawiera ciekawe propozycje z zakresu akcesoriów i wyposażenia.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na temat nowych kolb taktycznych do M4 produkcji firmy King Arms - pisaliśmy w jednym z poprzednich news'ów. Oprócz nich w najnowszej ofercie KA pojawiły się następujące produkty: dwie wersje kolimatora w stylu ACOG. Jeden z kropką, a drugi z krzyżem. Podświetlenie czerwone.

 

 

 

 

 

 

Ochraniacze na łokcie. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, oliwkowej i tan.

 

 

 

 

 

Nakolanniki Warrior. Również w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, oliwkowej i tan.

 

 

 

 

 

Nakolanniki Warrior w trzech wersjach kamuflażowych: MF, UCP oraz MC.

 

 

 

 

Rękawice SOS, wersja z pełnymi palcami, large. Trzy kolory: czarny, oliwkowy i tan.

 

 

 

 

Rękawice SOS, wersja bez palców [half finger], large. Trzy kolory: czarny, oliwkowy i tan.

 

 

 

 

Rękawice strzeleckie Extreme, large. Trzy kolory: czarny, oliwkowy i tan.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Exterminator 12.06.2008, h. 23:10 Exterminator
wiadomo chociaz mniej-wiecej jakie przedzialy cenowe?
Promant 12.06.2008, h. 23:20 Promant
To jest info producenta. Bez cen. Muszą trafić choćby na WGC, to będzie wiadomo.
mastah 13.06.2008, h. 00:06 mastah
ACU to krój, kamuflaż to UCP ...
cziman 13.06.2008, h. 02:36 cziman
Kolejna kopia ACOGa? Wszystko miło i fajnie ale czemu to nie ma powiększenia? Podłużny kształt, kanciasty wygląd, różne wielkości szkieł po obu stronach i ograniczona średnica mają sens kiedy dostajemy w zamian te dwukrotne powiększenie. A bez powiększenia ki czort utrudniać sobie życie? Wstawić coś tańszego i wygodniejszego.
killa 13.06.2008, h. 07:27 killa
Czterokrotne...
Promant 13.06.2008, h. 09:14 Promant
Mastah: słuszna uwaga. Niedopatrzenie, powinienem poprawić KA.
Foka 13.06.2008, h. 09:26 Foka
Jakie utrudnianie? Potrafisz korzystać z kolimatora?
RicoDS 13.06.2008, h. 12:27 RicoDS
Fajne kolimatorki - na pewno ładniejsze od mojego pseudo AimPoint'a
Nox 13.06.2008, h. 18:52 Nox
@Foka: Jak dla mnie ACOG bez powiększenia (jako czysty kolimator) bardziej przeszkadza. Nawet patrząc parą oczu, widoczna jest gruba ścianka kolimatora... Tutaj wygrywa Aimpoint i kolimatory otwarte.
cziman 14.06.2008, h. 11:41 cziman
@Foka: Umiem, nie wiem jak Ty.

Kolimator bez powiększenia powinien zasłaniać jak najmniej widoku. Tutaj wiodą kolimatory otwarte ale w warunkach polowych łatwo o ich zniszczenie. Masywne body ACOGa zasłania boki celu o wiele bardziej niż najzwyklejszy kolimator zamknięty.

@killa: cyt z wikipedii: "ACOGs generally only possess magnification of 1.5x–5.5x (depending on model)"
Jacek Sidi 14.06.2008, h. 19:04 Jacek Sidi

@Nox przypomnij się przy najbliższej okazji to pokażę Ci najtańszy kolimator Walthera w akcji. Bez powiększenia. Zapewniam Cię że już po chwili "nie widzisz" obudowy. Mało tego. Bawiliśmy się zasłaniając całkowicie widok z kolimatora. Nie było problemu z celowaniem dwuocznym. To efekt przejmowania roli wiodącej postrzegania przez "lepiej widzące" oko. Nie jestem fachowcem tylko praktykiem. Działa.


Moim zdaniem w ASG kolimatory bez powiększenia lepiej spełniają swoja rolę jeśli chodzi o szybkość naprowadzania lufy na cel.
Kocur666 14.06.2008, h. 22:19 Kocur666
Kolimator z muszka i szczerbinka =- fazka
Zawsze czegos takiego mi brakowalo.
Placek 15.06.2008, h. 13:54 Placek
Ochraniacze na kolana wygladąją jak żółwie ninja;]