Daj cynk
Reklama

Aktualności

Colt M1911 GBB Inokatsu

Świat, 30.11.2011, h. 18:57, dodał: Promant
42

Firma Inokatsu opublikowała zdjęcia ostatecznej wersji repliki Colt M1911 GBB.



Firma Inokatsu już od ponad roku obiecuje wprowadzenie na rynek repliki pistoletu Colt 1911 na jubileusz 100lecia popularnej jedenastki, pokazując zdjęcia kolejnych wersji i prototypów.

Obecnie firma Inokatsu opublikowała zdjęcia ostatecznej wersji repliki Colt M1911 gas blow back. Cena za replikę w edycji limitowanej (100 egzemplarzy) wyniesie 1000USD. Egzemplarze jubileuszowe opisano jako "ręcznie wykańczane".

Cena wersji standardowej 650USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.inokatsu.com

Ocena wszystkich (5.80, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MrJelly 30.11.2011, h. 19:05 MrJelly
Laaadne, nie powiem ze nie :)
Ale cena też łaadna:D
Pajonk 30.11.2011, h. 19:46 Pajonk
spartanaqa 30.11.2011, h. 19:08 spartanaqa
Ech... gdyby wszystkie repliki tak wyglądały ;)
minus25 30.11.2011, h. 19:08 minus25
Chce ktoś kupić nerkę?
A wątrobę by ktoś chciał?
Jezzus 02.12.2011, h. 08:08 Jezzus
Pobiłeś rekord "plusów" ;)
Perski102 03.12.2011, h. 10:05 Perski102
vampiros100 30.11.2011, h. 19:12 vampiros100
Najładniejsze klamki jakie widziałem I like it !!!!
Kofeina 30.11.2011, h. 19:17 Kofeina
Jakie to piękne !!!! Hmmm 650 USD...
Maza94 30.11.2011, h. 19:19 Maza94
Piękny, najładniej wykonane colcisko jakie widziałem...
Perski102 30.11.2011, h. 19:22 Perski102
Piękny colt ;) . cena = jakośc
grzesio93 30.11.2011, h. 19:46 grzesio93
:X chciałbym.
MatriX482 30.11.2011, h. 19:54 MatriX482
Piękny... O_o jak prawdziwy...
Kwiaciu 30.11.2011, h. 19:59 Kwiaciu
Piękniusie ^^ Tylko na piłeczkę postawić i można wpatrywać się godzinami ^^
Dziadek71 30.11.2011, h. 20:04 Dziadek71
Sam kiedyś biegałem z AK 104 od Inokatsu i jest to jedna z najlepszych relik jakie miałem w ręku. Z tego co widać, te Colty będą jeszcze lepiej wykonane. Ale cena (nawet za "standardową wersję) jest dość zaporowa.
Andej 30.11.2011, h. 20:15 Andej
Cena może i spora... Ale jakość wszystko wynagrodzi... Piękność. heh.
arend 30.11.2011, h. 20:18 arend
Natępna replika droższa od funkcjonującego oryginału hyhyhyhyhyhy. Ale fakt , śliczna.
no właśnie, może należałoby dorwać oryginały i pomyśleć nad jakimś niewielkim down-grade'em ;)
crogool 01.12.2011, h. 01:01 crogool
Andej 30.11.2011, h. 20:19 Andej
Może i drogi... Ale piękny... heh... i to klimatyczne opakowanie daje smaczku... Czyżby jedyna replika która pachnie smarem kiedy wyciągniemy ją z pudełka? :)
Erzet-DEMOn 30.11.2011, h. 20:56 Erzet-DEMOn
Me gusta :D
drozdek96 30.11.2011, h. 20:58 drozdek96
<33 one love
Pritcher 30.11.2011, h. 21:12 Pritcher
Kurczę, droższy niż ostre AR-15 ;) Pudełko śliczne, na YT jest kilka filmików z produkcji tych pudełek. Ale czy tylko ja zauważyłem potężne byki w tym certyfikacie autentyczności?
(primo, authenticity powinno być, authentication to nie ta forma, secundo, geniune zamiast genuine). Ale to akurat jestem w stanie azjatom wybaczyć, patrząc na całokształt zestawu)
Nie tylko Ty, mój puryzm odnośnie angielskiego odepchnął mnie właśnie od marzeń o tej replice przez debilny, niechlujny certyfikat. Tyle forsy chcą a tłumacza już nie łaska zatrudnić.
ZeeMike 01.12.2011, h. 03:59 ZeeMike
hubercik12311 30.11.2011, h. 21:14 hubercik12311
Piękna, bardzo piękna, sprzedam płuco tanio :P
Melite1337 30.11.2011, h. 21:19 Melite1337
piękne , ale panowie bez przesadyzmu ;)
ja to bym sprzedał nerke na Lee-enfield'a albo MG42 SRC .
S.A.S 30.11.2011, h. 21:31 S.A.S
zakochałem się w colciku :P zaczynam odkąłdać na niego :)
Ilośc ograniczona - pospiesz się ;)
Perski102 30.11.2011, h. 21:58 Perski102
sprzedaj nerkę :D albo wątrobę
Andej 01.12.2011, h. 20:37 Andej
nerki i wątroby nie sprzadam ;p Przydają się w każdy weekend ;]
S.A.S 03.12.2011, h. 20:07 S.A.S
nerki i wśtroby niesprzadam ;p Przydają się w każdy weekend ;]
S.A.S 03.12.2011, h. 20:07 S.A.S
werdek 30.11.2011, h. 23:05 werdek
Aż oczu nie można od niego oderwać. Przepięknie bajecznie miodny!
manuel 30.11.2011, h. 23:12 manuel
jednak piękno ma swoją cenę ...
Guest (ID:6452) 01.12.2011, h. 00:09 Guest (ID:6452)
Piekny, cudny i zajebisty z tym, że nikt go nigdzie nie widział :D
Tofikos 01.12.2011, h. 00:21 Tofikos
Do "Ochów i Achów" się dołączę - replika przepiękna zaiste :)Jednak jedno mnie dręczy (może się mylę... jeśli tak to poprawcie mnie)o ile pamiętam zdjęcia prototypów Inokatsu miały one wystający poza chwyt magazynek. Z pokazanych teraz zdjęć trudno trochę wybadać, ale wydaje mi się, że fotografie są bez magów. Idąc tym tropem - Inokatsu chyba nic w tej kwestii nie zmieniło i wyglad pięknego klasycznego Colta trochę będzie nam psuł magazynek (Co2 o ile pamiętam :) )...

Ciekaw też jestem jak wyglądać będzie sprawa z tym pięknym, drewnianym pudełkiem z fotografii repliki :)
Kolega słusznie zauważył. Zdjęcia są ewidentnie zrobione bez magów i tak wykadrowane żeby nie było ich widać. No to achy i ochy się skończą jak pokażą z tym szpetnym grubaśnym magazynkiem CO2 jaki był w prototypie. Jak bym miał wydać tyle pieniędzy na replikę to jeśli tylko takie magazynki będą dostępne i taki certyfikat to już bym zrezygnował.
GrimPilgrim 01.12.2011, h. 15:23 GrimPilgrim
ZeeMike 01.12.2011, h. 03:57 ZeeMike
Piękny, cudny, och i ach ale za tą cenę to mogliby, do ciężkiej cholery, zatrudnić natywnego tłumacza do tego zakichanego certyfikatu! Przedszkolak z najniższego poziomu angielskiego by to lepiej napisał! Mam gdzieś, że Azjaci. Biorą tyle szmalu za bądź co bądź replikę a kilku słów poprawnie sklecić nie potrafią. Jeśli sam Colt został wyprodukowany z taką samą starannością to nie będzie czym się zachwycać.
Nie przesadzajmy. Padł bym gdyby Ino było gorsze od WE. Imho jednak prawdą jest, że certyfikat to po prostu masakra. Niemniej jednak jako zakochany w 1911 od niepamiętnych czasów  dziwię się, że klamka podchodzi prawie, że pod cenę karabinka, bo o ile się nie mylę to repliki Ino też coś koło kafla $ stały ?!
guzio29 01.12.2011, h. 09:45 guzio29
Powiem tak, skoro certyfikat aż taki odruch u Ciebie wywołuje, to poszukaj sobie przykładów dokumentacji azjatyckich obrabiarek. Normalnie krew człowieka zalewa i piana z ust leci jak trzeba z tego skorzystać.
Pritcher 01.12.2011, h. 09:46 Pritcher
to chyba masz prosty wybór, kupić wersjię"standardową"- certyfikat z głowy, 350$ w kieszeni
johny1mob 01.12.2011, h. 16:37 johny1mob
wrona001 01.12.2011, h. 14:29 wrona001
Co do dokumentacji chińskich obrabiarek nie można się nie zgodzić , wyglądają jak komiks i i tak trzeba maszyne na czuja rozbierać. Nie ma to jak poczciwa TUB-32 :D . A odnośnie repliki najładniejsze jest w niej to , że na korpusie widać ślady po przejścu głowicy frezerskiej ( 5 zdjęcie ) .
killer121pl 01.12.2011, h. 21:05 killer121pl
<3 przepiękny !!!
Voltarius 01.12.2011, h. 22:57 Voltarius
No to teraz ciekawe kiedy wyjdzie ten ich stalowy desert eagle