Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE M16A4 TGC

Polska, 28.11.2011, h. 21:27, dodał: Promant
13

Sklep Taiwangun włączyl do oferty kolejną replikę customową TGC, na bazie karabinu GBB WE: M16A4.



Sklep Taiwangun wprowadził do swojej oferty kolejną replikę customową z serii TGC. Tym razem jest to replika na bazie karabinu GBB WEM16A4.

Waga: 3895g. Długość: 1000mm. Magazynek o pojemności 30BB. Prędkość początkowa: 420 - 510fps (zależnie od gazu/typu magazynka).

W opisie produktu można przeczytać:

Kolejny CUSTOM wykonany na bazie tajwańskiego "gaziaka" od firmy WeiTech. Tym razem jako bazę dla naszych ulepszeń wybraliśmy WE-M16-A3 Hard Kick. Zmiany wyglądu repliki polegały na wygrawerowaniu laserem na aluminiowym korpusie oznaczeń prawdziwej broni palnej. Replika została wyposażona w części pochodzące z wersji ostrej M16, zestaw szyn picatinny P&S Products 4U486, stalową podstawę muszki, celownik przeziernikowy, tłumik płomienia oraz kolbę. Dopełnieniem realnego wyglądu była wymiana fabrycznych części wykonanych z aluminium na stalowe. Te elementy to podwójny przełącznik trybu ognia, forward assist, bolt catch, zaczep magazynka. Custom został zaopatrzony w oryginalne oświetlenie taktyczne Surefire M952XM z filtrem podczerwieni oraz chwyt RVG.

Cena repliki: 2999PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (2.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pritcher 29.11.2011, h. 10:23 Pritcher
Dla niewtajemniczonych, P&S to podwykonawca, te szyny są dokładnie takie same jak kontraktowe KAC. Takie same też trafiają do GI. Jakby się jeszcze krakmani pochwalili jakich firm są pozostałe komponenty 'ostre' byłoby miło. No jakiej firmy stalowe wnętrzności.
P&S dokładnie tak jak mówisz...
Pozostałe komponęty ...wymienione w opisie...jakiej firmy to nie wiem ale są od GI - jak to ująłeś:), no i latarenka... 
Dokładnie to samo albo trochę inaczej mam w swojej. (znajdziecie w gazowych na allegro)
W mojej jest wszystko od KACa.
Fajny custom. Dobrze wygląda. Jako że ma części od "GI" jest sztywny aż miło, dobrze poskręcany, ciężki.
Dlaczego stary system gazowy? Może dlatego że zakup nowego OB jest możliwy ale to się nie karkuluje cenowo. jak ktoś chce to sobie zmieni.
Stary mimo iż "nie ładny" bo z rurką w komorze to stabilny bardziej.
ues 29.11.2011, h. 23:42 ues
dziwne bo ja mam L85 i jakoś braku stabilności nie zauważylem, Natomiast do CB w kraju coraz cięzej o magi natomiast do OB pojawiają się i maja się pojawiać z tego co wiem
brońopole 30.11.2011, h. 10:03 brońopole
Masz Open Bolt, ok. Czy miałeś jakąś replikę starego systemu żeby móc porównać? Jeśli nie masz, to nie wypowiadaj się, bo nie masz o czym. Każda sroczka swój ogon chwali.
A jeśli masz i stary i nowy system, masz dostęp do chrono? Wiesz jaki rozrzut FPS ma Twoja replika? W różnych temperaturach? Który system pracuje 'równiej'?
Pritcher 30.11.2011, h. 11:46 Pritcher
ja mam OB, znajomy ma SCARA CB, hrono mam - jesteśmy sklepem - kumpel przesiadł się na OB(Jest taka sprytna konwersja) i jest bardzo zadowolony OB podoba mus się bardziej zwłaszacza po założeniu stalowego zespołu suwadła

Nie wiem jak ty ale ja mam porównanie, nie spinaj się tak jak nie wiesz co mam a czego nie mam
brońopole 30.11.2011, h. 12:58 brońopole
Pewnie uznasz że się spinam, ale po ortografii uznałem że mam do czynienia z nastolatkiem posiadającym tylko L85. Do klientów też tak piszesz?
Pritcher 30.11.2011, h. 14:26 Pritcher
No i własnie w tym problem dużo "zakładasz". Z ciekawości przejżałem twoje wpisy na forum słownik tobie również by nie zazkodził (czyli mogę "zakładać" że jesteś nastolatkiem)

Może zakończmy tę jałową dyskusję poza tematem
brońopole 30.11.2011, h. 15:25 brońopole
Aż wrzuciłem swoje komentarze w Worda żeby sprawdzić ;) I poza gubieniem kropki po spacji nic nie znalazł, a przeglądarka mi nie poprawia błędów. Włącz sobie tą opcję w swojej. To nie jest szyderczość ani złośliwość z mojej strony, serio. I masz rację, nie ma sensu robić się na siebie ciskać. Niepotrzebnie naskoczyłem.
Pritcher 30.11.2011, h. 21:03 Pritcher
brońopole 29.11.2011, h. 10:44 brońopole
Szkoda że Closed Bolt...
radzio2k 29.11.2011, h. 14:56 radzio2k
Szkoda że stoner a nie FN
Pritcher 29.11.2011, h. 16:52 Pritcher
Szkoda że zawsze się muszą narzekacze znaleźć ;)
Perski102 29.11.2011, h. 17:10 Perski102
Po co dali stary system gazowy ??? to tylko zniechęca do kupna ...