Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE SIG P226 GBB

Świat, 28.11.2011, h. 21:25, dodał: Promant
17

Firma Wei-Tech wprowadzi do swojej oferty replikę GBB pistoletu SIG Sauer P226.



Firma Wei-Tech zaprezentowała prototyp swojej najnowszej repliki broni krótkiej: gas blow back SIG Sauer P226.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie brak szczegółowych informacji, wiadomo jedynie, że producent wprowadzi do oferty replikę pistoletu SIG Sauer P226 już w roku 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 28.11.2011, h. 23:18 Guest (ID:6452)
No, repliki tego pistoletu WE jeszcze nie zepsuło :D do tej pory ale przyjdzie pora, przyjdzie...
GrimPilgrim 28.11.2011, h. 23:37 GrimPilgrim
No WE nie robi jakichś kosmicznych jakościowo replik ale może będzie tańsza alternatywa dla KJW (o plasticzanych wynalazkach nie będę wspominał). Może zrobią też P229. Oby farbę jakąś lepszą dali a nie tak jak u nich żeby płatami schodziła przy drobnym stuknięciu :/
Są metalowe sigi z KSC. Tak, plasticzane są szitowe, zwłaszcza jak przebijają celnością i zasięgiem każdego gaziaka gg poniżej 300 fps :). O bezawrayjnej pracy ponad 3 lata nie wspomnę ;).
RED (Lone Wolf) 10.12.2011, h. 23:00 RED (Lone Wolf)
Ale plastik to ciągle plastik, lipnie wygląda, jest zbyt lekki i brak tego poczucia metalu w dłoni. Ja te 3 rzeczy spokojnie stawiam nad lepszą celnością i zasięgiem. co kto lubi. O sigach z KJW złego słowa nie słyszałem więc to nadal mój pewny faworyt. Poza tym nie słyszałem by KSC miało w ofercie siga p229 ale być może przoczyłem.
GrimPilgrim 10.12.2011, h. 23:58 GrimPilgrim
Cruzer69 28.11.2011, h. 23:55 Cruzer69
Ehhh nie wiem czy jestem przewrażliwiony ale znal aż boli jak się na niego patrzy.
Dobry odlew ZnAl nie boli. KSC/KWA robi gorsze odlewy magnezowe i nikt nie narzeka. Ale te obleśne bebechy ze ZnAlu rzeczywiście bolą jak się na nie patrzy.
Pritcher 29.11.2011, h. 10:18 Pritcher
Po pierwsze, to WE nie jest dobrym znalem. A ten od WE- boli. Po drugie, odlewy KSC to magnez widziały... No i kto to jest "nikt"? Bo akurat nagminne zdychanie glocków KSC i KWA (jak i większość awarii replik KSC i KWA) spowodowane jest własnie jakością stopu. I owszem, wielu narzeka (w tym ja).
Guest (ID:6452) 29.11.2011, h. 17:04 Guest (ID:6452)
minus25 29.11.2011, h. 14:40 minus25
Ten SIG jest taki masywny na jaki wygląda w miniaturce newsa, czy tylko... wygląda?
Frontal 29.11.2011, h. 15:04 Frontal
Ilość a nie jakość to główny problem WE. Kupiłem właśnie P226 KJW i mam póki co wrażenie, że nie będę żałował tej decyzji.
Może będziesz, ale wątpię (broń boże się nie uraź ;). Widziałem parę replik KJW (beretta, glock, hk) popsutych albo bebechy albo przeciekające magi, w których albo szlag trafił uszczelki albo całe zawory itp. KJ Works u nas w ekipie ma przydomek K J NOT works...
RED (Lone Wolf) 10.12.2011, h. 22:38 RED (Lone Wolf)
Perski102 29.11.2011, h. 17:14 Perski102
Pikny ten sig p226 ;) - jednak wykonanie Wewnętrzne , pozostawia wiele do życzenia :/
shamoth 29.11.2011, h. 17:31 shamoth
Hmmm czyli prędzej się doczekamy 226 od WE niż deluxe od KSC/KWA, którą miał ktoś w polszy pod warszawą sprzedawać...
A co to ma byc ten "deluxe"?
Guest (ID:6452) 29.11.2011, h. 17:38 Guest (ID:6452)
Na pewno metalowa lufa zewnętrzna razem z plastikową, tam gdzie prawo zabrania metalowych, w walizce i o ile mnie pamięć nie myli to magnezowy zamek lub nawet cały szkielet... ale to są informacje z marca lub lutego co do zawartości paczki.
Oczywiście system NS2/S7... i to wszystko miało być prawie rok temu razem z USP Match NS2/S7 ale podobno zawróciła dostawa bo się H&K zeźlił o oznaczenia...
shamoth 29.11.2011, h. 17:46 shamoth
Czyli nic nowego- magnezu tam nie uświadczysz, NS2 już jest (czyli system 7), lufa to detal a walizka nie ma zupełnie wpływu na to czy pistolet jest jakąś nowością czy nie- ot, inne ukompletowanie.
Guest (ID:6452) 30.11.2011, h. 11:26 Guest (ID:6452)
Nie wiem z czego to niby miało być ale zapewne ciut lepszy mix niż na codzień.Dla mnie wtedy metalowa lufa do 226 S7/NS2 ksc/kwa wtedy była dość istotna bo była niedostępna nigdzie, zresztą teraz nie wiem jak jest bo nie sprawdzałem z pół roku... cena przedewszystkim była atrakcyjna bo oscylowała w okolicach zwykłej 226 S7 bez metalowej lufy, walizki i uber metalu w zamku/szkielecie.
shamoth 30.11.2011, h. 19:09 shamoth
Pomyśl więc na czym zaoszczędzili. Na jakości wykonania czy na zastosowanych materiałach?
Guest (ID:6452) 30.11.2011, h. 23:18 Guest (ID:6452)