Daj cynk
Reklama

Aktualności

Guns Workshop: kolby M249

Aktualności, 11.06.2008, h. 23:27, dodał: Promant
25

Znana z produkcji customowych replik, a także zestawów części do konwersji, firma Guns Workshop zapowiedziała wprowadzenie na rynek taktycznych kolb teleskopowych, dedykowanych do M249. Kolby będą oferowane w dwóch wersjach.



 

 

 

 

 

 

 

 

GWS planuje wyprodukowanie dwóch wersji teleskopowych kolb taktycznych przeznaczonych do replik serii M249. Kolby będą pasowały zarówno do replik G&P jak i CA. Wygląd kolb prezentują poniższe fotografie.

 

 

 

Druga fotografia przedstawia najnowszy model taktycznej kolby teleskopowej M249, w tzw. wersji US marine. Szczegółowe informacje, w tym cena, mają być dostępne już wkrótce.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunsworkshop.net

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 12.06.2008, h. 00:11 SHOGUN_YAMATO
Awesome awesomeness
Cygano 12.06.2008, h. 00:12 Cygano
Kompletnie mi ta kolba do m249 nie pasuje jakoś...
TYKA 12.06.2008, h. 00:41 TYKA
o ble...
kydrys 12.06.2008, h. 00:52 kydrys
Ta druga jest całkiem całkiem. Jaaaaa, to jest wogóle wersja "MARINE" aż dziw, że nie "D3Lt4"...
kotpolska 12.06.2008, h. 01:17 kotpolska
beznadzieja lepsza jest oryginalna składana albo cała niż coś takiego
MARXY 12.06.2008, h. 01:19 MARXY
Profanacja
Dale 12.06.2008, h. 01:24 Dale
Z taką kolbą, to powinni sprzedawać to pod nazwą M249 Sporting.
Ukesu 12.06.2008, h. 02:53 Ukesu
Jak w Iraq'u i Afganie można spotkać takie M249 z kolbą składaną teleskopową to chyba sie sprawdza. A jak ktoś twierdzi że składana typu "para" jest lepsza, to nigdy jej w łapach nie miał, są tylko 2 opcje: złożona/rozłożona więc regulacji nie ma. Co innego w teleskopach.
Kondor220V 12.06.2008, h. 07:01 Kondor220V
Najlepiej wyglada ze stała kolbą a nie tam takie kombinowanie.
shank 12.06.2008, h. 07:23 shank
M4R1N3

Ta druga całkiem ładna
MS Commando 12.06.2008, h. 08:41 MS Commando
I tak kolba od MKII najlepsza.
Miałeś okazje wypróbować teleskopową? Pewnie nie, więc nie mów, która jest lepsza. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem kolby "US marine" i uważam, że nie ma żadnej, która może się z nią mierzyć. Przy złożonej kolbie SAW staje się krótrzy i dzięki temu sprawia wrażenie lżejszego.

 Germ:
Kolba jest zamocowana dobrze. M249 nie waży tyle co AK, które ma skłonności o których mówisz. Ciężar SAW'a niweluje podrzut. Dzięki temu, że kolba jest niżej podczas strzelania SAW z taką kolbą "robi się" lżejszy.
Czachor SAW 19.02.2011, h. 17:37 Czachor SAW
Small_Hunter 12.06.2008, h. 09:10 Small_Hunter
No i w końcu się dczekałem. Tylko dla czego kolbe używaną praktycznie wyłącznie przez armie nazywają marine...? Teraz chyba ciężej znaleść SAWa z tradycyjną kolną niż teleskopową.
Sushi.50 12.06.2008, h. 09:30 Sushi.50
Miejmy nadzieję, że te kolby będą wytrzymalsze. Kto miał w ręce para, wie chyba, jak łatwo to złamać tą nawet "nieregulowaną" kolbę. Druga wersja jest świetna!
Offtime 12.06.2008, h. 09:31 Offtime
Marine wygląda świetnie.
Robnok 12.06.2008, h. 09:50 Robnok
Wersja "marine" wymiata...ta pierwsza zupełnie nie pasuje do "krowy"...ciekawe hał macz będzą i kiedy/czy bedą dostępne w Polszcze
volf13 12.06.2008, h. 10:30 volf13
Mi jakoś to nie wygląda teraz na M249, chociaż kolba Marine jest lepsza to i tak z tymi kolbami wygląda beznadziejnie. A ta pierwsza kolba wygląda jakby ją zdjęto z lekko kosmicznej repliki M4A1 i wsadzono do M249
men3L 12.06.2008, h. 11:51 men3L
Dobre dla zboczeńców
Germ 12.06.2008, h. 15:03 Germ
Ciekawie wygląda ta "Marine". Mam nadzieję, że wejdzie tam jakaś bateria...
Ale według mnie kolba jest zamocowana za nisko - będzie występował podrzut, patrząc na umieszczenie lufy. Troszkę wyżej, aby prowadnica kolby i lufa miały jedną oś i po sprawie...
Kalmar 12.06.2008, h. 15:35 Kalmar
Moda na "udziwnianie" replik AEG trwa!
Niedługo pod m4 i m16 będą podwieszane tostery taktyczne a w rącze RIS będzie telefon komórkowy!
Mi sie nie podoba, ale jeśli już ktoś chce to kupić to niech kupuje!
Ukesu 12.06.2008, h. 17:34 Ukesu
IvanAssassin, co się wypowiadasz jak nie masz nic do dodania ?
Jakie udziwnianie ? to się naprawdę w ostrych odpowiednikach stosuje :/
Kalmar 12.06.2008, h. 18:12 Kalmar
Ok Ukesu, może przesadziłem... Ale po prostu mi się to nie podoba.
Apropos względów taktycznych ta pierwsza kolba (wzięta żywcem z m4) jest "umocowana" za nisko tzn. gdy strzelec będzie chciał wycelować będzie zmuszony podnieść wysoko głowę aby oko znalazło sie na linii celowniczej co do najwygodniejszych pozycji strzeleckich chyba nie należy.
Gdybym już musiał kupić coś takiego to wybrał bym tą drugą z większą i szerszą stopką kolby, wtedy może chociaż byłoby wygodniej...
Robson 12.06.2008, h. 18:16 Robson
Ktoś już wspomniał, kolba "Marine" jest używana obecnie a Armii, więc np. rekonstruktorzy mogą czuć się rozpieszczani