Daj cynk
Reklama

Aktualności

KTW: karabin Mosin Nagant

Aktualności, 11.06.2008, h. 11:47, dodał: Promant
25

Firma KTW specjalizująca się w replikach broni historycznej, która wyprodukowała sprężynową replikę karabinu Mosin w wersji długiej, wprowadza obecnie na rynek krótką wersję KB Mosin Nagant.



 

 

 

 

 

 

Kolejna replika karabinu Mosin Nagant firmy KTW odwzorowuje krótszą wersję broni ostrej: długość 1025mm, waga 2450g. Replika posiada składany bagnet. Ma być dostępna na rynku jeszcze w czerwcu bieżącego roku. Niestety cena, podobnie jak w przypadku poprzedniej repliki Mosin KTW, jest wysoka: 118000 Yen (710.46 EUR).

 

 

Nie są znane szczegóły konstrukcyjne, ale najprawdopodobniej będzie to również replika sprężynowa typu bolt action - identycznie jak pierwsza wersja Mosin'a KTW czyli długa, prezentowana na zdjęciach. Replikę tę wykonano bardzo starannie, w drewnianym łożu, do konserwacji którego służy dołączony olej w 40ml buteleczce. Atrapa bagnetu wykonana została z ABS'u. Rączka przeładowania jest metalowa. Mosin KTW ma prędkość wylotową 270fps na 0.2BB.

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nanteris 11.06.2008, h. 12:04 Nanteris
Szkoda , ze tak drogo , rusofile 2-wojenne wreszcie by miały coś dla siebie :] .
Mikolaj_L 11.06.2008, h. 12:32 Mikolaj_L
Nom,tylko czeka się aż Chińczyki to skopiują.
Nanteris 11.06.2008, h. 12:34 Nanteris
700 EUR i 270 fps... to chyba żart
men3L 11.06.2008, h. 12:38 men3L
.... to replika głównie do reko, a nie na strzelanki.
xasistis 11.06.2008, h. 12:49 xasistis
Na ścianę.
Do ASG już chyba prościej, taniej i bardzij z myślą o tworzeniu z tego snajperki byłoby wyprodukować konwersję do istniejącej już rpeliki.
ocet 11.06.2008, h. 13:17 ocet
Mmmm piękny. Ciekawe jak z zastosowaniem. Fakt. Czekam na chińczyka.
Kondor220V 11.06.2008, h. 13:41 Kondor220V
Ta dłuższa wersja to jak ktoś chce się bawić w Waśkę Zajcewa:D
Z rusczyzny wolę pepeszkę...
Buniu 11.06.2008, h. 14:43 Buniu
piękna ale niestety cena odrzuca... i te 270 FPS...
Shadow 11.06.2008, h. 14:55 Shadow
men3L
".... to replika głównie do reko, a nie na strzelanki."
Dokładnie...
Coraz bardziej mnie przeraża ta pogoń za fps'ami we WSZYSTKIM...
Filu 11.06.2008, h. 15:33 Filu
Eeee... marudzicie z tymi 270fps...

Kilka lat temu większość AEG-ów TM miała do 300FPS - dokładało się preclufkę i
wszystko jak w zegarku.

Dziś, część "chińczyków" ma po 500FPS a osiągi nawet do pięt TM'kom nie dorastają.
(To tak jak z amerykańskimi samochodami - 8-litrowy silnik, spalanie 25l na 100, a mimo to tylko 170KM

Kamil 11.06.2008, h. 15:38 Kamil
Filu - dokładnie. Zmieniłem chińczyka (400fps) na VFC (stock, około 320fps) i zasięg się nie zmienił
johny13 11.06.2008, h. 15:57 johny13
jezeli ktokolwiek uwaza ze 270fps (90m/s) to zamala predkosc wylotowa, to proponuje aby sobie taka sooba strzelila w lewe oko z 270 a potem w prawe z 500.....
radzio2k 11.06.2008, h. 16:54 radzio2k
bagnet z abs'u? to chyba dość miekki to on nie będzie?
kastor 11.06.2008, h. 16:56 kastor
710 euro a bagnet z ABS"u?
Panocek 11.06.2008, h. 17:20 Panocek
A z gumy miał być?
Wacol 11.06.2008, h. 18:05 Wacol
A czytać w szkółce kastora nie nauczyli?;p Za 710 euro do bagnetu dodają podobno niezłą replikę Mosina jakiegoś czy coś...;p
tomek14147 11.06.2008, h. 18:44 tomek14147
Coraz lepiej dzieje się na rynku airsoftowym. Chińczycy będą mieli co kopiować
Sama replika ciekawa, oryginalna, bo mało kto produkuje radziecki sprzęt z II WŚ
WojteQ 11.06.2008, h. 18:46 WojteQ
Mogli by jeszcze PPSH zrobic
Tanaj 11.06.2008, h. 19:31 Tanaj
Zawsze można sobie wykombinować bagnet "real-steel". To dopiero będzie realizm w CQB!
olcia104 11.06.2008, h. 21:44 olcia104
pepesza jest na specu ale nie KTW
$3
Karol_K 11.06.2008, h. 23:41 Karol_K
To sie nie nazywa wersja długa tylko Wz.1891
Promant 12.06.2008, h. 00:11 Promant
WoW... no jakbyś nie napisał, to nikt by nie wiedział. Może od razu wrzućmy tu cały manual albo lepiej: wszystko co znajdziesz w wikipedii.
I nie zapomnij poprawić samego producenta repliki, bo też posługuje się potocznym rozróżnieniem: długi - krótki, w swoich info.
happy666 12.06.2008, h. 16:51 happy666
Filu, ale takie amerykańskie v8 np. 7.2 dm3 może i nie ma dużo KM ale moment obrotowy jak w ciężarówce i to jest właśnie to . Karol_K, no wiesz, nie wszyscy o tym wiedzą i nie wszystkim to coś mówi, a "wersja krótka/długa" i wszystko jasne . Choć można było wpisać wz.1891 i wyjaśnić czym to się różni.
gsg9-polizei 16.06.2008, h. 18:31 gsg9-polizei
Mam oryginała, tylko że wersję krótką. Dorabiana tylko kolba, spust i bagnet ;D