Daj cynk
Reklama

Aktualności

JLS: Beretta RX4 Storm rifle

Aktualności, 11.06.2008, h. 00:21, dodał: Promant
22

W sprzedaży, na rynku chińskim, pojawiła się nowa replika JLS. Jest to, zapowiadana wcześniej, premiera Beretty RX4 Storm rifle. Produkt oznaczony jest jako JLS E04.



 

 

 

 

 

 

 

Replika JLS E04 (Beretta RX4 Storm rifle) odwzorowuje ostry odpowiednik jakim jest karabin samopowtarzalny firmy Beretta: Rx4 Storm, czyli broń na naboje .223 Remington (oznaczenie wojskowe 5,56 mm x 45).

 

 

Jednak, w przeciwieństwie do pierwowzoru, replika posiada opcję full auto. Nowa replika JLS reklamowana jest jako oryginalny chiński AEG - podkreśla to, że nie jest ona kopią żadnej repliki markowej.

 

 

 

Podobnie jak przy innych chińskich replikach nabywca otrzymuje w komplecie akumulator i chińską "ładowarkę". Replika posiada regulowany hop up. Może pomieścić, maksymalnie, aku 9,6V mini. Magazynek typu hi cap ma pojemność 300BB.

 

 

 

 

Replika jest obecnie sprzedawana w cenie 110USD.

 

 



Źródło:

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mikolaj_L 11.06.2008, h. 00:46 Mikolaj_L
Plastikowe to strasznie,ale nie ma się czemu dziwić względem producenta.
Jade 11.06.2008, h. 01:10 Jade
Jakoś to tandetnie wygląda
Westie 11.06.2008, h. 01:28 Westie
Jestem ciekaw, jak działa selektor.
biolon 11.06.2008, h. 02:51 biolon
Fajne Przypomina Storma z Ghost Recon 2 ;-P
Astonmarcin 11.06.2008, h. 07:09 Astonmarcin
ciekawe jakie osiągi
Gogin 11.06.2008, h. 07:19 Gogin
Wygląda jak eM-ka połączona z kolbą od Benelli 1014 i inwencją twórczą Chińczyków...
Zax 11.06.2008, h. 07:56 Zax
Strasznie oszpecili Rx4. Tłumik płomienia z Mk-i, na przyciętej lufie i ta obleśna kolba...
Andrzej25 11.06.2008, h. 08:03 Andrzej25
W pewnym stopniu oryginał przypomina

Do tego wchodzą zwykłe magi do emki?
tytus_5 11.06.2008, h. 10:09 tytus_5
Do wsztskich znawcow - jezeli chesz wypowiadac sie na temat jak to wyglada zapoznaj sie z orginalem - $3 - swoja droga szpetne to jak siemasz Viktor ale ............
BonuS 11.06.2008, h. 11:02 BonuS
.223 Remington i 5.56x45mm NATO to nie to samo. Rozmiarami są takie same, ale NATO zdajsie ma większy wygar przez co może zniszczyć broń na .223 do Remingtona. Według. Wikipedii
men3L 11.06.2008, h. 11:04 men3L
Gdyby była bardziej szara, to byłaby OK.
Fajnie, że nasze kochane Chinolki potrafią zrobić coś od siebie
Promant 11.06.2008, h. 12:03 Promant
5.56x45mm podają jako militarny odpowiednik .223 Remington sprzedawanej na rynku cywilnym. A jak jest dokładnie - nie wiem. Wikipedia też nie wyrocznia.
madjong 11.06.2008, h. 12:14 madjong
To nie jest pierwszy chiński AEG nie-kopia. Już SCARL i FN F2000 od JLS były oryginalne.
gombek88 11.06.2008, h. 12:16 gombek88
Co do przypominania oryginału to JLS SCAR oryginału raczej nie przypominał w ogóle nie wiem do czego można było go porównać bo nawet prototyp wyglądał inaczej, a co do Beretty to zapowiada się bardzo obiecująco oczywiście nie zważając na wykonanie to wygląd jest ok.
johny13 11.06.2008, h. 15:59 johny13
wlosi niech sie lepiej zajmom projektowaniem gaci, butow i torebek a nie broni....
Thorulf 11.06.2008, h. 16:01 Thorulf
piękna zabawka, aż się włącza "ja chcę" hehe ciekaw jestem ceny
hellmans 11.06.2008, h. 16:15 hellmans
110usd.
Robnok 11.06.2008, h. 18:50 Robnok
paskudne to strasznie, ale dobrze ze chinole robią też coś swojego a nie tylko zrzynki
Bartolo76 11.06.2008, h. 18:56 Bartolo76
Z rozsuniętą kolbą jeszcze jakoś wygląda, a już napewno lepiej od EBR.
Cheatmaster 12.06.2008, h. 21:18 Cheatmaster