Daj cynk
Reklama

Aktualności

Inokatsu - Gas Blowback M4

Aktualności, 10.06.2008, h. 23:52, dodał: Promant
18

Po wprowadzeniu na rynek przez firmę Western Arms dwóch replik GBB z serii M4, rozpoczęła się ponownie moda na repliki gazowe z blow back'iem. Rosnąca popularność replik GBB, a tym samym wzrastający popyt, spowodowały włączenie się także innych producentów części i replik airsoft'owych do wyścigu o pozyskanie klientów. Własne M4 GBB przygotowuje obecnie Inokatsu.



 

 

 

 

 

 

Najpierw Inokatsu zapowiedziało włączenie do swojej oferty zestawów przeznaczonych do konwersji M4 GBB Western Arms. Obecnie pojawiła się informacja, że firma Inokatsu opracowuje własną, custom'ową, replikę M4 systemu GBB. Prace trwają i nie są znane szczegóły dotyczące terminu premiery rynkowej oraz ceny. Wiadomo jednak, że custom Inokatsu bazuje na replice GBB M4 firmy WA. Postęp prac prezentowany jest na zdjęciach.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wolf.Tns 11.06.2008, h. 08:25 Wolf.Tns
Niby kolejna mka...zobaczymy. Jeszcze tylko ceny ciekaw : ]

ACOG gratis ? ^^
giger 11.06.2008, h. 09:01 giger
He he coś mi przyszło na myśl jak to cudo zobaczyłem , znacie taki samochód- legendę Rolls-Royce Silver Ghost Ta nazwa pasuje idealnie do tej emki, czemu ? Ano dlatego że:
1.rolls-royce bo pewnie bedzie droga jak w mordeczke jeżyka:)
2.silver no bo silver, przynajmniej narazie
3.A ghost, bo wszyscy będą wiedzieli że coś takiego istnieje, ale u nas w Polszcze pewnie cięzko będzie go spotkać
Kugar 11.06.2008, h. 10:22 Kugar
W takiej srebrno-czarnej kolorystyce replika jest tak niepraktyczna, że aż piękna. Fajnie by było, gdyby wersja ostateczna tak właśnie wyglądała. W połączeniu z blowbackiem byłoby całkiem fajne cacko, może nawet bym się skusił na takiego gaziaka.
Podrzyk 11.06.2008, h. 11:31 Podrzyk
A juz ci ACOG gratis widzial ty co w POLSCE gratis?? bo ja jeszcze nie.
Taki gratis jak i cena niska.... :/
luc4ss 11.06.2008, h. 13:09 luc4ss
"A juz ci ACOG gratis widzial ty co w POLSCE gratis??"

Nie rozumiem co chciałeś napisać. Przecież postawił dwa "ptaszki" na końcu więc wiadomo, że to żart.
Promant 11.06.2008, h. 14:03 Promant
Niepotwierdzone informacje na temat zasilania: replika ma być przystosowana do kapsuł CO2.
Psycho_Mantis 11.06.2008, h. 14:21 Psycho_Mantis
Karabin na green gas to trochę ciężko, bo trzeba będzie często gaz kupować, a to drogo jak cholera wychodzi. Mam nadzieję, że będzie na CO2.
Buniu 11.06.2008, h. 14:46 Buniu
będzie się swiecić na słoncu że trudno będzie tego nie zauważyć... Wg mnie wygląda świetnie ale na strzelanki się nie nadaje...
kydrys 11.06.2008, h. 14:58 kydrys
"...widzial ty co w POLSCE gratis??"

W Polsce bez problemu można gratis dostać w ryj. Emka b. ładna. Ciekawe jak będzie z zasilaniem.
RAI wilku 11.06.2008, h. 18:11 RAI wilku
"Po wprowadzeniu na rynek przez firmę Western Arms dwóch replik GBB z serii M4,"
&
"Wiadomo jednak, że custom Inokatsu bazuje na replice GBB M4 firmy WE"

To w końcu WA czy WE ??
jason.jerusalem 11.06.2008, h. 18:14 jason.jerusalem
Zauważyłem że za każdym razem jak pojawi się tu info o jakimś prototypie znajdzie się jakiś, przynajmniej jeden, domorosły specjalista krytykujący niepraktyczność "srebrnego" wykończenia... 0_o
xxDuchuxx 11.06.2008, h. 19:08 xxDuchuxx
Emeczka w srebrnej kolorystyce wygląda przecudnie. Jakoś się wyróżnia z tłumu pospolitych czarnych:D
A jak sie komuś nie podoba to przecież zawsze może przemalować;)
happy666 11.06.2008, h. 19:36 happy666
Narazie wygląda jak skin emki do CS'a . Szkoda, że nie ze złota
Hmm, patrząc po tłumiku płomienia będzie można założyć prawdziwy
Viamortis 11.06.2008, h. 19:43 Viamortis
Ja bym powiedział, że to jest przyszłość Airsoftu. Repliki z blowback, bez baterii, bez zębatek i skomplikowanych Gearboxów, bez elektryki. Jedyną skomplikowaną częścią powinien być zawór (regulowany np. imbusem) i hopup. Reszta to kapsuła na CO2 i magazynek. Prosty mechanizm CO2 pozwoli wreszcie dobierać rozmiary i kształt repliki do oryginałów, a nie do możliwości wsadzenia Gearboxa.

Pozdrawiam.
Promant 11.06.2008, h. 20:37 Promant
WA - literówka się wkradła.
zombie_snake 11.06.2008, h. 21:14 zombie_snake
Mniamuśna ta emeczka ^^