Daj cynk
Reklama

Aktualności

Mad Bull: Noveske free float handguard rail 10

Aktualności, 10.06.2008, h. 23:04, dodał: Promant
3

Niedawno pisaliśmy o zapowiadanej przez firmę Mad Bull serii zestawów konwersyjnych Noveske RifleWorks free float handguard rail. Gripy dedykowane są do replik M4 i mają się ukazać w czterech wersjach: długości 7.25 cala, długości 12.658 cala oraz dwóch odmianach długości 10 cali. Pierwsza konwersja, czyli wersja 10", trafiła już na rynek. 

 

 

 

 

 

 

Firma Mad Bull konsekwentnie rozwija politykę produkcji opartą na technologii wysokiej jakości oraz powiększaniu oferty produktów z oryginalnymi oznaczeniami, na licencji znanych przedsiębiorstw. Wśród nich znajduje się Noveske RifleWorks - jedna z najbardziej uznanych i cieszących się najlepszą reputacją firm branży militarnej na świecie.

 

 

Najpierw na rynek trafiły tłumiki płomienia, a obecnie czas na ciekawe konwersje frontów do emek. W czterech wersjach, różniących się przede wszystkim długością.

 

 

Wykonane w technologii CNC, z aluminium 6065, front gripy RIS zapowiadają się bardzo ciekawie, wykorzystując je można np stworzyć replikę Noveske N4 Light Carbine.

 

 

 

Pierwsza wersja trafia właśnie na rynek. Dzisiaj firma Mad Bull dodała ją do katalogu swoich produktów. Jest to front z szynami RIS, o długości 10 cali.

 

 

Jakość i dokładność wykonania sprawia, że zestaw Noveske RifleWorks free float handguard rail mógłby z powodzeniem konkurować wyglądem z grip'ami stosowanymi w broni ostrej. Ponieważ jednak jest to produkt przeznaczony do airsoft'u - ma zablokowany tunel rury gazowej.

 

 

Proces anodyzowania sprawia, że fronty produkowane przez firmę Mad Bull są trwalsze i wyglądają lepiej od produktów konkurencyjnych. Do zestawu pasują lufy zewnętrzne MadBull M733 i MadBull M4 lub inne w wersji długiej. Dedykowane tłumiki płomieni: Noveske KX3 oraz Noveske KFH.

 

 

 


 

Źródło:

www.madbullairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Astonmarcin 11.06.2008, h. 07:06 Astonmarcin
bardzo ładnie wygląda
zobaczymy jeszcze jak będzie z cenami
men3L 11.06.2008, h. 10:46 men3L
Co to za trend na te RIS'y ?
Kondor220V 11.06.2008, h. 13:37 Kondor220V
Bardzo trafili w moje oczekiwania. Teraz będzie można z emki zrobić hk 416. Zobaczymy tylko jakie będą koszta takiej konwersji. A trend jest bo ryśki to przydatna rzecz i coraz wiecej wiary to dostrzega.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 119330

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane