Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 19.11.2011, h. 22:41, dodał: Promant
25

Firmy MadBull i Socom Gear kolejny raz trafiły do Hollywood.



Jak powszechnie wiadomo, repliki ASG bardzo często "grają" w filmach i serialach. W takich produkcjach jak na przykład: Punisher, Generation Kill czy Prison Break używane były wręcz masowo.

Firmy MadBull i Socom Gear kolejny raz trafiły do Hollywood. Z bardziej znanych produktów tych marek można przypomnieć choćby granatnik ASG 40mm, który wykorzystano w filmie "Punisher - Strefa Wojny".

Obecnie wspólny produkt siostrzanych firm - replika pistoletu Beretta z tłumikiem Gemtech, zagrała w jednym z najnowszych kinowych przebojów: Elicie Zabójców. Jeśli dobrze się przyjrzeć można nawet, na oryginalnym pełnowymiarowym plakacie promującym film, odczytać na pistolecie trzymanym prez Clive'a Owen'a napis: 'Special Operation Forces S.O.F.' / 'Leave No Man Behind'.

 

 

 

 

 

elita2.jpg

 

elita.jpg

 

elita1.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródła:

madbull-socom-gear-star-killer-elite">www.popularairsoft.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Perski102 19.11.2011, h. 22:58 Perski102
Nie wiedziałem że asg używają w filmach - zawsze myślałem że to ślepaki ;)
ASG w filmach jest bardziej popularne niż się większości wydaje - seria StarGate SG1, Punisher Warzone. Taniej kupić repliki niż zatrudniać z angielska "armourera" ;-)
FLC 19.11.2011, h. 23:30 FLC
O ile dobrze pamiętam to REDWOLFowie dużo razy współpracowali ze światem filmowym  i nawet gdzieś na stronie mieli to wypisane nie chce mi się szukać...
Dodatkową ciekawostką jest to że w Niemczech jest firma posiadająca zbrojownię przeznaczoną na cele filmowe gdzie są głównie repliki AS a także broń P.C.U. oraz palna jak i wyposażenie.
MyN3 20.11.2011, h. 01:41 MyN3
you-dash 19.11.2011, h. 23:14 you-dash
Kiedyś widziałem jakiś program o jakichś przemytnikach czy coś w tym stylu. Pokazywali MP7 i na chwilę koleś wyjął maga podczas zbliżenia na "broń". Nie mogłem uwierzyć jak zobaczyłem mały otwór na kulki i klapkę jak w hi-capach do MP5 :P
niedzwiedziek51 19.11.2011, h. 23:19 niedzwiedziek51

Tak co do M9 to mam M9A1 SOF Socom Gear, ma jeden minus:

ZnAl-owa lufa u mnie zlamala sie i wypadla...
Ru-D 20.11.2011, h. 03:00 Ru-D
Tutaj mozna poczytac http://www.imfdb.org/wiki/Main_Page jakiej broni uzywa nasz ulubiony bohater filmowy, ale takze jakiego producenta repliki ASG sie stosowalo :) W Hurt Locker np uzywali M15A4 od CA :)
W produkcjach z Hong Kongu, tam dopiero się roi od replik.
Maza94 20.11.2011, h. 09:58 Maza94
Altres 20.11.2011, h. 09:45 Altres
Broń w filmach ma wyglądać a nie działać, może nawet być pusta w środku, ale że używają ASG to już ich sprawa. Wpadki typu to co napisał you-dash są żałosne nie prezentuje się repliki broni, no chyba że chcemy zaprezentować replikę.
Simmi 20.11.2011, h. 10:21 Simmi
Dlaczego M4 na plakacie ma otwór wyrzutu łusek po lewej stronie ?
Pewnie dla tego że obrócili aktora wraz z M'ką, tego typu błędy często zdarzają się w filmach (np. w Kontakt)
Jankus 20.11.2011, h. 10:28 Jankus
Dominio123 20.11.2011, h. 11:06 Dominio123
Na plakacie z polskiego serialu "Układ Warszawski" widnieje bodajże p99 z oznaczeniami 1 joule 6mm.
Damianosky 20.11.2011, h. 11:49 Damianosky
Ja zauważyłem, że w serialu fala zbrodni używali pistoletów GBB.
Za antyterrorystów robiła też jakaś grupa airsoftowa/rekonstrukcyjna.
karolus20 22.11.2011, h. 20:53 karolus20
Kerran 20.11.2011, h. 13:09 Kerran
kurcze a ja zawsze myślałem że to są prawdziwe, tylko że ślepakami walą ...
Kiedyś tak było, czasem i teraz, ale raczej w scenach ogólnych i strzelaniu "na odległość", gdy wszyscy nawalają do jakichś odległych celów. Używają też czasami cap gunów.
 Ale w zbliżeniach bezpieczniej używać choćby ASG i taniej. Ślepakami też można poranić.
Promant 20.11.2011, h. 14:03 Promant
Nie tylko poranić - zabić też.

Podobno był kiedyś przypadek jakiegoś idioty, który strzelił sobie z przyłożenia w łeb ślepakiem... Nie przewidział, że gazy mogą mu przepalić czaszkę...


A co do tego newsa - polecam popatrzeć na to:
http://www.ludziechudego.polsat.pl/templates/chudy/gfx/body_bg.jpg
wiciok 20.11.2011, h. 16:29 wiciok
Mam dziwne wrażenie że w tym linku co kolega Wiciok podał widze shotguna od AGM'a... ;D
Fantek93 20.11.2011, h. 17:13 Fantek93
Perski102 20.11.2011, h. 18:26 Perski102
Za to Michał Żurawski ( Łukasz ) ma Desert Eagle UHC http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=527 - poznałem po spuście ;)
Używają w filmach a jakże - i na plakatach również. Jakiś czas temu jak do kin wchodził "Expendables" Stallone'a nieźle się uśmiałem przyglądając się plakatowi to tegoż filmu na ulicy... http://www.zastavki.com/eng/Movies/Movies_E/wallpaper-23966-9.htm
wissarion 20.11.2011, h. 20:31 wissarion
Hehehe, a jakże - kółeczko od "hajkapa"
wiciok 20.11.2011, h. 20:47 wiciok
Brenten 21.11.2011, h. 09:45 Brenten
Na pierwszym plakacie widac chyba zaworek w magazynku beretty :)
Albo widzę to co chciałbym zobaczyc :P
Widać wyraźnie zaworek :)
Promant 21.11.2011, h. 09:59 Promant
sylipp 21.12.2011, h. 09:58 sylipp
Ostatnio jakoś mimochodem obejrzałem odcinek "Malanowscy i partnerzy" i w jednej ze scen cłonkowie jednostki at trzymali G36c najprawdopodobniej od JG. Widać było kółko od hicapa i faktura broni jakoś tak bardzo przypopminała błyszczące JG.