Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki King Arms

Świat, 19.11.2011, h. 22:38, dodał: Promant
34

Firma King Arms wprowadziła do oferty dwie kolejne repliki ASG: karabin Blaser P93 LRS1 ultra grade oraz Colt M4 RIS ultra grade.



Firma King Arms powiększyła swoją ofertę o dwie kolejne repliki ASG: karabin Blaser P93 LRS1 ultra grade oraz Colt M4 RIS ultra grade.

Blaser P93 Long Range Sporter 1 ultra grade, replika, którą prezentowano już na tegorocznych targach IWA w Norymberdze, posiada napęd sprężynowy i pełne oznaczenia producenta wersji palnej - firmy SAN ze Szwajcarii. Jest to replika full metal, w łożu ABSowym. Kolba całkowicie regulowana w poziomie i w pionie (poduszka policzkowa). W komplecie z repliką znajduje się magazynek o pojemności 50BB.

Karabin ma długość 1150mm, wagę 3060g i lufę wewnętrzną o długości 495mm.

 

 

 

 

 

 

 

Replika Colt M4 RIS ultra grade posiada oznaczenia firmy Colt. Korpus wykonano z nylonu, a szyny RIS z aluminium. W komplecie z repliką znajduje się magazynek o pojemności 300BB oraz pojemnik na akumulator w formie puszki. Waga repliki: 2620g. Długość: 770mm / 850mm. Lufa wewnętrzna o długości 368mm. Dedykowany typ akumulatora: mini. Prędkość początkowa w zakresie między 350, a 380fps.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (4.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
zaki123 19.11.2011, h. 22:52 zaki123
ciekaw wyglad tej snajpy :)
szkoda że nie gazowa :/
babski 19.11.2011, h. 22:54 babski
kosmiczna taka jakaś
Mendi 20.11.2011, h. 20:56 Mendi
Ciekawe ile osób skojarzy ją ze snajperką z "Incepcji"? :)
hasan 20.11.2011, h. 23:20 hasan
Babski, a co za problem przerobić na gaz? ;)
Zambezi 21.11.2011, h. 11:26 Zambezi
Perski102 19.11.2011, h. 22:53 Perski102
Blaser P93 Long Range Sporter 1 - przepiękny ;)
A patrz, dla mnie to brzydactwo pierwszej wody. :D
HaryWalker 19.11.2011, h. 23:22 HaryWalker
Skejter 19.11.2011, h. 23:13 Skejter
No snajpka ekstra,tylko ta nazwa a raczej styl jej napisu wygląda jak z zabawki z kiosku.... Ale tak to snajpa niczego sobie.
Terkov 19.11.2011, h. 23:40 Terkov
Blaser P93 Long Range Sporter  poszeżył moją skalę brzydactwa... o kolejny stopień w dół :D  Ale coż, o gustach się nie dyskutuje :P
babski 20.11.2011, h. 00:12 babski
Albo mi się wydaję albo gostek mówi że ten srebrny blaser będzie wersją "electric"  lol o_O

http://www.youtube.com/watch?v=v2H4zVQJ9L0
Wydaje Ci się. Czarny, opisany w newsie, to wersja "budżetowa". Ten drugi, który ma się ukazać po nim, to wersja "de lux". A koleś mówi: "also spring version".
Promant 20.11.2011, h. 00:20 Promant
Faktycznie Promant masz rację ... wsłuchałem się przy pogłośnieniu na max ... To "de" to zjadł wtym słowie "deluxe" ;P

Ale : "there will be co2 and the spring version" to chyba dobrze usłyszałem ^^
babski 20.11.2011, h. 00:43 babski
Kolesie mogliby wreszcie zainwestować w porządny mikrofon na wysięgniku, bo teraz to trochę żenada.

Co do wersji napędu: rozmawiałem na IWA, na stoisku KA i Cyberguna (który też rozprowadza jedną z wersji tego Blastera), z tego co się dowiedziałem wynika, że jest przewidziana wersja gazowa, ale nie byli w stanie powiedzieć kiedy pojawi się na rynku i nie potrafili ostatecznie określić czy będzie GG, czy CO2.
Promant 20.11.2011, h. 12:17 Promant
aciepk 20.11.2011, h. 01:05 aciepk
No to poza R93 jeszczde tylko dwa chromowane hardballery, garota, łysinka, tatuaż i idealnie skrojony włoski garnitur i włala! Hitman gotowy :-)
Skayler 20.11.2011, h. 09:49 Skayler
Jakie to brzydkie! :/
Maza94 20.11.2011, h. 09:54 Maza94
To KA nigdy nie zrobiło M4A1 RIS?
Co do tego Blasera... ARMATA! Oby pasowały do niego części z VSR czy APS.
Nie zrobiło w serii budżetowej, z korpusem nylonowym i RISem aluminiowym. Dodatkowo ta replika bebechy ma identyczne z wersjami PRO replik KA, co stanowi postęp. Innymi słowy oszczędność dotyczy jedynie materiału korusu, a i tu użyli nylonu zamiast gorszego tworzywa, co zwykle ma miejsce w seriach budżetowych wszystkich producentów.
Promant 20.11.2011, h. 12:21 Promant
musashi 20.11.2011, h. 12:43 musashi
Paskudna broń
GrimPilgrim 20.11.2011, h. 15:25 GrimPilgrim
Coś mało tu ludzi grało w Hitmana 1 że tak im się nie podoba ta znajpa ;)
Wiesz, Hitman wyszedł tak koło 2000(chyba, tak mi się w głowie kołacze) roku. 11 lat to szmat czasu, część społeczności była wtedy w podstawówce ;)
Pritcher 20.11.2011, h. 16:27 Pritcher
no racja racja. albo w przedszkolu ;P  Ależ się staro poczułem w tej chwili. Hitman Absolution będzie mniodzio :D . oby tylko mi komp uciągnął
GrimPilgrim 20.11.2011, h. 16:32 GrimPilgrim
Nie zapominajmy o filmie Hitman, tam również używał blasera ;)
babski 20.11.2011, h. 17:32 babski
dla mnie ten film nie istnieje. To profanacja Hitmana i film klasy B jak nie C . Tak więc zapomnijmy zapomnijmy błagam.
GrimPilgrim 20.11.2011, h. 17:34 GrimPilgrim
Według mnie był całkiem okej, jedyna ekranizacja "pracy" agenta 47  ^^
To tylko moje zdanie; ale blaser wyglądał tam piknie :D
babski 20.11.2011, h. 19:45 babski
old 20.11.2011, h. 16:29 old
Ładny ten karabin snajperski, ale jakoś bez szału ... te łoże, aż gryzie w oczy ... czy tylko mi sie rzuca w oczy nie dbałość przy wykonaniu tego elementu ;/ wręcz tandeta ... :(
Ale pod jakim względem tandeta? Fakt, że ma troche dużo śrubek, ale jak trzymałem to w rękach - łoże nie sprawiało wrażenia kiepskiej jakości tworzywa czy spasowania.
Promant 21.11.2011, h. 10:04 Promant
Wypuszczono go w 1993 roku. Wtedy tak się projektowało elementy tworzywowe. Patrz L96. Też śrub a śrub do łączenia łoża. Taki trend/zasady/technika.
Pritcher 22.11.2011, h. 18:40 Pritcher
oj ale mnei zlinczowali oceny -3 ;p  jesli chodzi o sam wygląd itp. to jak najbardziej mi się podoba, śrubki mi się nawet nie rzuciły w oczy, ale faktura mnie rpzeraża, dosłownie jak tania chińska zabawka ... ide o zakład że będzie tak widac "szwy" na łożu że aż będzie w oczy gryzło ...
old 22.11.2011, h. 20:08 old
oj ale mnei zlinczowali oceny -3 ;p  jesli chodzi o sam wygląd itp. to jak najbardziej mi się podoba, śrubki mi się nawet nie rzuciły w oczy, ale faktura mnie rpzeraża, dosłownie jak tania chińska zabawka ... ide o zakład że będzie tak widac "szwy" na łożu że aż będzie w oczy gryzło ...
old 22.11.2011, h. 20:08 old
nie wiem czemu mi zdublowalo ten kommentarz :/
jeszcze do tego ta tabliczka blazer wrrrrr ... PASKUDNA !  
a hop up to juz calkiem ... idealny do zahaczania o krzaki i trawska ... to jednak nie TM, szkod abo pomysł fajny, ale trochę jak dla mnie spartolony ...
old 22.11.2011, h. 20:25 old
nie wiem czemu mi zdublowalo ten kommentarz :/
jeszcze do tego ta tabliczka blazer wrrrrr ... PASKUDNA !  
a hop up to juz calkiem ... idealny do zahaczania o krzaki i trawska ... to jednak nie TM, szkod abo pomysł fajny, ale trochę jak dla mnie spartolony ...
old 22.11.2011, h. 20:25 old
Wiedźminos 20.11.2011, h. 22:01 Wiedźminos
Te p93 wygląda, jaby miało się złamać.
DaMcZyK 21.11.2011, h. 10:43 DaMcZyK
paskuda fuu