Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 19.11.2011, h. 17:52, dodał: Promant
15

Nowe produkty w ofercie RedWolf Airsoft. EvikeTV: AT4-CS (Anti-Tank Weapon). eHobbyAsia: Umarex H&K MK23 USSOCOM GBBAirsoft GI: Echo1 MTC1 i MTC2 AEG review.



Prezentacja nowych produktów, dostępnych w ofercie RedWolf Airsoft.

 

 

 

 

 

 

EvikeTV: replika granatnika AT4-CS (Anti-Tank Weapon).

 

 

 

 

 

 

eHobbyAsia: prezentacja pistoletu Umarex H&K MK23 USSOCOM GBB.

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI: prezentacja replik Echo1 MTC1 oraz MTC2.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maza94 19.11.2011, h. 18:14 Maza94
Moim zdaniem, takie bydle jak to AT4 strzelające piankową rakietą na 10m to bezsens.
popieram w 100%
SuWu3 19.11.2011, h. 18:34 SuWu3
Niestety trudno jest znaleźć kompromis między granatnikiem który jest skuteczny ale i bezpieczy dla ew. trafionych.
pafcio 19.11.2011, h. 18:47 pafcio
Ja również !
karolofic 19.11.2011, h. 18:48 karolofic
Jedyne sensowne rakietnice to takie strzelające rakietami - przerabiane wielokorotnie na 3miejskich historykach - 0 wypadków. Strzelane koło ludzi, nigdy bezpośrednio w ludzi, ok 100 rakiet na strzelankę szło średnio. Ale tutaj bezpieczeństwo zależy od wszystkich - obsługantów i potrncjalnych celów. Jednak wypracowane zasady zabawy z pirotechniką zdają egzamin.

A klimat - ah :D
SHOGUN_YAMATO 19.11.2011, h. 19:44 SHOGUN_YAMATO
Stworzony w sam raz do budynków ;) - duży , nieporęczny i strzela na ( uwaga) 10 m
Perski102 19.11.2011, h. 20:32 Perski102
Denis 19.11.2011, h. 19:35 Denis
No niestety ale technologia poszła tak do przodu że mogli by w końcu pomyśleć nad czymś ciekawszym niż..... Pianka?
Perski102 19.11.2011, h. 20:37 Perski102
Jak dla mnie to AT4, to następny głupi żart evike - ta rakietnica wygląda plastykowo (moje odczucie ) a ta kolorowa rakieta - wygląda jak zabawka .Jednym słowem jest to " ni w ci*e , ni w oko "
drozdek96 19.11.2011, h. 21:16 drozdek96
kurde, ci z RedWolfa podrobili Arclighta -.-'
Yfronus 20.11.2011, h. 00:10 Yfronus
Gdzie, do żopy, jest Arclight?
xenon500 20.11.2011, h. 13:16 xenon500
Szkoda że nie da się taniej kupić mk23 z bb ... Na broń.pl o ile się nie mylę kosztuje 999zł. Jest po prostu doskonały
zaki123 20.11.2011, h. 18:32 zaki123
nie wiem jak wam, ale dla mnie te mtc wyglądają jak giety w wsadzoną przejściówką do magów od m4/16
Miszcz120 20.11.2011, h. 21:35 Miszcz120
Na granatnik czy wyrzutnie jest dobry sposób, ale drogi i przez wielu uważany, za zbyt zbliżony do PB (tylko zamiast farby jest mąka). Coś na zasadzie "potatogun".
Michal_CHZW 21.11.2011, h. 14:58 Michal_CHZW
na jakie 10 metrów? 10 metrów przeleciała bo sie strzelnica skończyła .... a widać że uderza ze sporym impetem , więc poleciała by dalej.
wiciu_AK 24.11.2011, h. 22:41 wiciu_AK
Przepiękne e Colty Single Action z 1szego filmiku :) Przypominają się zabawy w dziki zachód z młodszych lat :D