Daj cynk
Reklama

Aktualności

Data premiery rynkowej produktów TM

Aktualności, 08.06.2008, h. 20:17, dodał: Promant
22

Nowe produkty firmy Tokyo Marui na rok 2008, omawiane w jednym z wcześniejszych news'ów, a zaprezentowane na tegorocznych targach Shizuoka Hobby Show 15 maja - otrzymały już oficjalne daty premiery rynkowej.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W maju bieżącego roku firma Tokyo Marui zaprezentowała na wystawie Shizuoka Hobby Show kilka "smaczków" dla miłośników airsoft'owych replik. Nowe produkty miały wejść do sprzedaży jeszcze w tym roku. Obecnie są już znane przyszłe daty wprowadzenia na rynek nowych replik TM. Replika full metal AKS74U ma się pojawić w sprzedaży w połowie lipca.

 

 

M4 PMC, które zapowiadano jako Custom w serii limitowanej - planowane jest na sierpień.

 

 

GBB M1911 MEU (SOC), czyli słynna 45ątka ukaże się na rynku , podobnie do AKSU: również w połowie lipca.

 

 

Także na lipiec zapowiadany jest Detonics.45 Combat Master w wersji srebrnej.

 

 

EBB Mac11 trafi do sklepów w sierpniu.

 

 

Jako ciekawostkę można dodać, że, prezentowana również na Shizuoka Hobby Show obok produktów TM, replika rewolweru z anime: Ghost in the Shell firmy Marushin czyli MA-TE-BA - także ma być dystrybuowana w sierpniu.

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lineusz 08.06.2008, h. 20:56 Lineusz
Więc czekamy Bo na niektóre smaczki warto
Pavonius 08.06.2008, h. 21:02 Pavonius
Boże, te ich kałachy wyglądają żałośnie. Cyma bije ich na głowę -.^
PiterTKD 08.06.2008, h. 21:08 PiterTKD
Jasne, Cyma Kałachy ma świetne. Ciekawe jakie metal będzie ten Full Metal:)
Idę na mecz.
Wolf.Tns 08.06.2008, h. 21:36 Wolf.Tns
Mi się to AK podoba, choć nie jestem ich miłośnikiem...czekam na COLT'a i jego cenę...
1 - 0 !
GRR !!!!! WYGRAMY JESZCZE !
Link 08.06.2008, h. 21:40 Link
Ten kałaszek wygląda zajebiście, nie wiem co Wy od niego chcecie.
Jackall37 08.06.2008, h. 21:47 Jackall37
Tak, TM powinno uczyć się od CYMY, która kopiuje ich niezawodne i idealnie spasowane produkty aż miło, tyle że jakościowo są (...).

Wiadomo, że jest naprawdę Full Metal (oby nie Full ZnAl, jak Cyma ) i ma Blow Back.

Tu jest filmik z prezentacji (niestety po Japońsku
$3


DAWAĆ NASI !!!

Jaki faul ? Atak na piłkę był !!
Cheatmaster 08.06.2008, h. 22:19 Cheatmaster
2:0

że tak się wyrażę : Dupa

Co do AKSU, to wygląda nawet, nawet
Bartolo76 08.06.2008, h. 22:28 Bartolo76
Na AKSU jak się tylko pokaże mogę się skusić

Co powiedział trener Polskiej reprezentacji do pilota na lotnisku w Austrii???
"Proszę nie gasić silników" ;-/

Dobrze że chociaż na Roberta Kubicę można liczyć.
TYKA 08.06.2008, h. 23:01 TYKA
Cyma lepsze od TM ? nie rozśmieszajcie mnie

brawo boruc / proniemiecki sędzia / Lukas Gering Adolf von Podolski
CIN3K 08.06.2008, h. 23:38 CIN3K
Jak się w rękach nie miało TM to nawet gówno jest dobre... Cyma jest syfna a TM wali aż miło.
Promant 08.06.2008, h. 23:42 Promant
TM w metalu to powinien być ideał. A cyma to cyma; klon rzadko może się równać z oryginałem.

Pavonius 09.06.2008, h. 06:27 Pavonius
Ja nie mówię, że Cyma jest lepsza tylko mówię, że ich kałachy przynajmniej wyglądają jak kałachy...te magazynki w TM to chyba z odpustu są a lufa wygląda jak przetykaczka do kibla
kazik_ 09.06.2008, h. 08:05 kazik_
Ja w tym AKS-74U nie widzę żadnej lufy

Jedyne do czego można się przyczepić, to kolor magazynka, ale to akurat kwestia z którą tak na prawdę ŻADEN producent sobie nie poradził, a tym bardziej nie CYMA.
darthmateusz 09.06.2008, h. 13:09 darthmateusz
A co wy buraczki chcecie od tego magazynka AKS74U?? Wygląda i ma kolor jak prawdziwy. Nie wypowiadajcie sie skoro nie widzieliscie prawdziwych AK dla czołgistów. Ja miałem okazję z takiego strzelać, choć czołgistą nie byłem
Zachar 09.06.2008, h. 13:19 Zachar
Jakby robili ze stali AKS-74U, to może by to była jakaś alternatywa dla VFC.
Bardo ładny Colt .45 dla MEU.
kazik_ 09.06.2008, h. 14:19 kazik_
darthmateusz - czuję się obrażony (mimo, że to pewnie nie było bezpośrednio do mnie poza tym darmowy lans jest darmowy):
$3

przy okazji - jestem ciekaw, gdzie też miałeś okazję strzelać z AKS-74U, bo w WP jej nie ma (no chyba, że masz coś innego na myśli pod hasłem "prawdziwego AK dla czołgistów").
wodnyfilar 09.06.2008, h. 16:59 wodnyfilar
Ja chcę rewolwer Togusy
Kell Aset 09.06.2008, h. 18:03 Kell Aset
Rewolwer Togusy super
Jackall37 09.06.2008, h. 18:23 Jackall37
Lufa "jak przetyczka do kibla" ???

A mnie się zdawało że AK74U ma właśnie to do siebie, że wygląda jak AK74U - a Cyma czy wygląda jak prawdziwy ?? O ile ten ma pomarańczowe drewna, bo ostatnia partia Cymy właśnie taki odcień "drewna" posiada, a o kolorkach magów rodem z kreskówki nie wspomnę...

Według mnie rzeczywiście od VFC lepszy chyba nie będzie, bo oni mają juz na tym gruncie większe doświadczenie.


Największa szkoda, że VFC i TM nigdy nie przebiją Cymy
Siup 09.06.2008, h. 20:59 Siup
Kałach z TM - miodzio - i jeszcze ten blow back. Biorę z miejsca gdy pojawi się w Polsce (chyba że będzie zbliżony cenowo do VFC) A i Colt niczego sobie.
Pavonius 10.06.2008, h. 15:55 Pavonius
Cóż, zapewne zależy to od wersji. W moim ak 'drewno' w żadnym wypadku nie jest pomarańczowe a magazynek jest po prostu czarny...
DamianS 10.06.2008, h. 23:51 DamianS
1911.... czekam na cene...moze bedzie rozsadna ?