Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kalendarze w ofercie Specshop.

Polska, 16.11.2011, h. 23:41, dodał: Promant
34

W ofercie Specshop dostępne są kalendarze Hot Shots oraz Tactical Girls na rok 2012.



Każdy kto hołduje zasadzie, że nie ma to jak piękna kobieta z bronią, może zainteresować się dostępnymi w ofercie Specshop kalendarzami: Hot Shots oraz Tactical Girls na rok 2012.

Powstały we współpracy z Edgar Brothers legendarny już kalendarz Hot Shots, wydawnictwa Red Hot Glamour, na rok 2012 - oferowany jest w cenie 59PLN. 50% zysków z jego sprzedaży twórcy przeznaczają na pomoc brytyjskiej fundacji Help for Heroes, wspierającej żołnierzy wracających do domu z zagranicznych misji. Format 297mm x 420mm.

 

 

HotShots_Calendar_2012_1.jpgHotShots_Calendar_2012_2.jpgHotShots_Calendar_2012_3.jpg

 

 

 

 

 

 

Kalendarz Tactical Girls 2012, zawiera trzynaście stron z pięknymi dziewczynami prezentującymi wybrane popularne i egzotyczne modele broni ostrej, do których dołączona jest ich specyfikacja. Wśród nich znajdziecie G36C, Vanquish, PWS Diablo, SA58 OSW i inne. Rozmiar złożony 305mm x 305mm. Rozmiar rozłożony 305mm x 610mm. Cena: 75PLN.

 

 

 

TacticalGirls2012_1.jpg" src="/var/images/text/165172/3/Calendar_TacticalGirls2012_1.jpg" alt="Calendar_TacticalGirls2012_1.jpg" width="500" height="364" />TacticalGirls2012_2.jpg" src="/var/images/text/165172/2/Calendar_TacticalGirls2012_2.jpg" alt="Calendar_TacticalGirls2012_2.jpg" width="455" height="408" />TacticalGirls2012_3.jpg" src="/var/images/text/165172/5/Calendar_TacticalGirls2012_3.jpg" alt="Calendar_TacticalGirls2012_3.jpg" width="500" height="361" />

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (4.89, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lechu2K 16.11.2011, h. 23:57 Lechu2K
Chyba wesprę tą fundację ... :)
Czemu nie... może kiedyś, któraś z nich, bo nie wszystkie są fajne, wespnie się i na nasz... ;]
shamoth 17.11.2011, h. 04:44 shamoth
Graven 17.11.2011, h. 01:14 Graven
IMO Hot Shots 2012 lepszy :P
Popieram, Hot Shots zdecydowanie lepszy.
Bat_Sirius 17.11.2011, h. 07:41 Bat_Sirius
Mówicie o filmiku czy kalendarzu? :P
babski 17.11.2011, h. 11:15 babski
Zależy co oceniać ;) Tactical Girls bardziej mi odpowiada pod tym drugim względem, tj. jako kalendarz o tematyce militarnej :P (na myśli mam opisy sprzęcioru).
Terkov 17.11.2011, h. 18:22 Terkov
Spartan74 17.11.2011, h. 07:00 Spartan74
No i fajny kalendarz :-)
KWIA_TEK 17.11.2011, h. 10:21 KWIA_TEK
Laski w stanikach i spluwy. Wybaczcie Panowie ale dla mnie taki zestaw to szczyt tandety i kiczu.
rozumiem Twoją poprawność ;-)
vaderski 17.11.2011, h. 15:25 vaderski
yaro 17.11.2011, h. 12:17 yaro
Kicz czy nie kicz chodzi o sprzedaż fajnie opakowanego czy też zrobionego kalandarza :-)
Dobrze jest popatrzyć na youtube na filmiki jak sobie laski radziły z bronią :-) Na szczęście obyło się bez takiego epizodu gdzie pani bije się klamką po główce i pochodne :-)
johny1mob 17.11.2011, h. 15:02 johny1mob
coś za oryginalne to te kalendarze nie są, inspiracja  BF:BC2 i Black Ops'oem
Raczej inspiracje kiczem lat osiemdziesiątych.
W rzeczy samej, tandetne i kiczowate. Ale to by może przeszło gdyby choiciaż ładne dziewczyny tam były.
Ale nie wszystkim się musi podobać. Więc nie kliknę na 'lubię to'.
yakarov 17.11.2011, h. 15:13 yakarov
Kolego Yakarov, rozumię, że dla Ciebie te dziewczyny są brzydkie?
To w takim razie wpsółczuje Ci doboru kobiet...
kalach 19.11.2011, h. 11:34 kalach
jeżlei te laski są "pięknę" to Ci gratuluję wyboru, wieją sztucznością i "fotoszopem", ale co kto woli ;)
johny1mob 27.11.2011, h. 13:30 johny1mob
Voltarius 17.11.2011, h. 15:15 Voltarius
Kurde laseczkom to wolno strzelać :(
A nam to nie ?
Perski102 17.11.2011, h. 16:33 Perski102
Dread 17.11.2011, h. 15:25 Dread
Podobne trochę do chust rezerwy :)
Voltarius 17.11.2011, h. 17:25 Voltarius
To załatw mi strzelanie z baretta ;]
Wawix 17.11.2011, h. 17:45 Wawix
Kalendarz jak kalandarz ale dupeczki są to najważniejsze :) :P
Grzesiek_SAS 17.11.2011, h. 18:03 Grzesiek_SAS
Ja sie pytam gdzie jest Marusia z pepeszą?:D
you-dash 17.11.2011, h. 18:15 you-dash
Chyba czas zostać fotografem :P
Laseczki konkretne, mi się podoba ;)
Perski102 17.11.2011, h. 19:20 Perski102
Ostatni kalendarz najlepszy ;)
Skayler 17.11.2011, h. 20:48 Skayler
Zarąbiste mniam i w ogóle ale gdyby nie ta cena to miał bym już oba... :s
rocky_gt 17.11.2011, h. 22:31 rocky_gt
Dobre inspiracja do sesji jest tylko skąd wziąść tyle broni :P

Pierwszy zdecydowanie lepszy
vampiros100 18.11.2011, h. 13:16 vampiros100
dziewczyny są śliczne i nic tego nie zmieni
power12320 18.11.2011, h. 14:08 power12320
ten filmik by był lepszy jakby był bez ubrań kto za plus
Podrzyk 18.11.2011, h. 23:20 Podrzyk
Jak dla mnie troszkę za bardzo na jedno kopyto... opisy sprzetu fajene.
Jakoś tak monotonnie... wymyślam?? :P
zax0 18.11.2011, h. 23:53 zax0
Fajnie, fajnie... tylko szkoda że już niedostępne
mcpik 21.11.2011, h. 10:12 mcpik
Kalendarz Hot Shots pojawi się ponownie w ofercie SpecShopu prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia.
davo 25.11.2011, h. 08:22 davo
Nie rozumiem tu czegoś, wszyscy marudzący że to ble i nie fajne pewnie obejrzeli ten filmik z jęzorem na wierzchu a potem marudzą, chyba każdemu normalnemu facetowi chociaż w pewnym stopniu podobają się piękne kobiety. No chyba że ktoś woli chłopców