Daj cynk
Reklama

Aktualności

UN Custom-US Navy MK12 Mod 1 SPR

Aktualności, 06.06.2008, h. 16:00, dodał: Promant
18

Chińskie sklepy z Hong Kong'u coraz częściej, oprócz produktów masowych, oferują swoim klientom customowe repliki, wykonane na bazie markowych części. Jedną z takich firm jest Uncompany. Oferta sklepu powiększyła się ostatnio o customową replikę US Navy SPR MK12 Mod1.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielbicieli replik M4/M16, fascynujących się karabinami serii SPR może zainteresować nowa propozycja Uncompany.com - karabin US Navy MK12 Mod 1 SPR. Replikę wykonano wykorzystując markowe części wysokiej jakości. Serce karabinu stanowi kompletny mecha - box z silnikiem turbo Systemy. Zainstalowano lufę wewnętrzną 455mm Prometheus, gumkę HU Guardera. Komora hop up jest metalowa, jednoczęściowa. Korpus to, łatwe w rozkładaniu i montażu, King Arms M4A1 Metal Body z oznaczeniami Colt'a. Wykorzystano zestaw konwersjyjny GB-Tech SPR MK12 MOD1 oraz zestaw akcesoriów i części aluminiowych firmy King Arms. Kolba repliki to: Special Force Crane Stock with Pipe produkcji Classic Army. Mechaniczne przyrządy celownicze typu flip up wyprodukowała firma G&P: szczerbina 600m i muszka SR-15. Również chwyt typu SPR jest produkcji G&P. W komplecie z repliką nabywaca otrzymuje magazynek mid cap do M16, o pojemności 190BB firmy King Arms.

 

 

Bolt carrier plate repliki pozostaje w pozycji otwartej po odciągnięciu rączki przeładowania. Naciśnięcie bolt catch powoduje powrót do pierwotnej pozycji. Stoc'owa prędkość wylotowa repliki nie jest oszałamiająca, ale przy zastosowanych komponentach - jej podniesienie to już naprawdę drobiazg. Replika sprzedawana jest w cenie 860USD. [Optyka i bipod, prezentowane na zdjęciach, nie znajdują się w zestawie.]

 

Dane techniczne:

długość 910mm / 995mm

waga 3300g

prędkość wylotowa 330fps na 0.2BB / wysoki ROF

 

 

Źródło:

www.uncompany.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mikolaj_L 06.06.2008, h. 16:17 Mikolaj_L
Bardzo ładna replika,relatywnie całkiem droga ale i tak wygląda groźnie. ;]
Kakaroth 06.06.2008, h. 16:34 Kakaroth
A co ma UNC do chińskiego rynku i produktów masowych? Przecież to jeden z najstarszych sklepów jakie są... Czyli teraz nas czeka opisywanie każdego jednego customa z redwolfa/wgc/UNC i innych, które robią doskonałe customowe repliki? No bez przesady... Ilość newsów niech się przekłada na jakość chociaż...
Promant 06.06.2008, h. 16:55 Promant
Kakaroth:

Ma tyle, że to chiński sklep.
Replika jest ciekawa - wystarczy policzyć ile to kosztuje u nas: złożyć coś takiego. A news jest też na serwisach za granicą. Jakoś tam nie wybrzydzają na takie informacje.
No ale tu jest Polska. Nikt nic nie robi poza krytykowaniem - taki sport narodowy. Bo jak się coś robi, to można się zmęczyć.

Wymyśl własne news'y kolego.

BTW;
Ty już zapewne jestes airsoft'owycm "dziadkiem", co wszystko wie, wszystko widział i wszystko go nudzi. Ale ja znam wielu młodych co nie mają pojęcia o istnieniu takiego czegoś jak Uncompany. Więc jak news Ci nie pasi to może nie czytaj? Proste?
Szreder 06.06.2008, h. 17:08 Szreder
A czemu tak nagle zaczął się boom na ten potok newsów?
Promant 06.06.2008, h. 17:16 Promant
Hehe. Dobre. Aż ręce opadają.


Powiem tak: dotychczas czasem ktoś coś napisał i wszyscy wokól tylko narzekali, że nie ma newsów, że co to za portal, na którym news'y sa tak rzadko, a na innych portalach codziennie coś nowego.

Odkąd jestem na wmasg - miałem możność obserwowania wysiłków redakcji w namawianiu maniaków do współtworzenia serwisu, do pisania news'ów. I dupa.
Brak chętnych. Ciekawe czemu, przeciez tak łatwo napisać news, który wszystkich zadowoli. Jak widać.

Ale spoko, nie martwcie się. Zobowiązałem się pisać info tylko do końca sierpnia. Po tym terminie najprawdopodobniej wszystko wróci do stanu poprzedniego. Pozdro.


yakarov 06.06.2008, h. 17:18 yakarov
O ja nie mogę...dlaczego tyle newsów.
Jak nie ma to źle, jak są to źle. Po to są wiadomości żeby się nimi dzielić. Jeden gość chce się podzielić to się dzieli...
Ręce mi opadają.
Hornet 06.06.2008, h. 17:21 Hornet
Promant trzymaj tak dalej !!!, wreszcie coś się dzieje w dziale Aktualności.
Mam nadzieję że się nie zniechęcisz i będzie coraz lepiej !!!

hellmans 06.06.2008, h. 17:21 hellmans
I dobrze, że są. Nie trzeba włazić na forum i grzebać się przez tysiące postów żeby być na bieżąco. Polecam ;]
Sagitarius 06.06.2008, h. 17:24 Sagitarius
Podoba mi się w szczególności tłumik ognia

Promant olej narzekarzy, aż w końcu sami się uciszą
Art-Bart 06.06.2008, h. 18:04 Art-Bart
No nie, tak nie może być ! Pochwalić ? Afee.
Lepiej ponarzekać, bo przecież każdy jest "fotelowym specjalistą od wszystkiego".

Ja się wyłamie( jak i paru innych też) bardzo dobra robota Promant.
Osobiście podziwiam zaangażowanie.

Po to są News-y, żeby się miało przegląd "co w trawie piszczy"od chinoli po Customs-y.
Promant 06.06.2008, h. 18:04 Promant
Spoko, narzekacze zawsze będą. W sumie dobrze, bo krytyka podobno motywuje. Podobno.
Szreder 06.06.2008, h. 18:04 Szreder
Promant, źle mnie chyba odebrałeś. Wszystko OK, więcej niusów tym w sumie lepiej, jak będę chciał jakiegoś archiwalnego znaleźć to znajdę. Tylko ciekawił mnie ten wysyp, kojarzyłem to trochę z czymś innym.


BTW bardzo dobrze dla świeżych, iż często jakiś news się pojawi, pokazuje to, że tutaj się coś dzieje i AS jest ciekawym zagadnieniem.
Gogin 06.06.2008, h. 19:16 Gogin
"dotychczas czasem ktoś coś napisał i wszyscy wokól tylko narzekali, że nie ma newsów, że co to za portal, na którym news'y sa tak rzadko, a na innych portalach codziennie coś nowego. "

Dokładnie... i tak źle i tak niedobrze . Mi tam pasi .
Minion 06.06.2008, h. 23:43 Minion
No i tak trzymać.
Przyjemnie po pracy jakieś nowe informacje przeczytać.
A polactwo, z jego wiecznym narzekaniem należy likwidować.
Psycho_Mantis 07.06.2008, h. 15:56 Psycho_Mantis
No np. ja nie wiedziałem faktycznie, że jest coś takiego jak Uncompany... Ale repliczka bardzo ładna.
alchemik193 07.06.2008, h. 19:37 alchemik193
napisze o niej jedno słowo : ZAJEBISTA !!!
Mikolaj_L 08.06.2008, h. 16:35 Mikolaj_L
Posiadam jego odpowiednik od BOYI'a ale z wyglądu nie ma porównania do Uncompany,jest świetny.
Jastra 13.06.2008, h. 20:52 Jastra
Ja też mam Mk12 Boyia ale mod 0 wedlug mnie jest lepszy. uncompany - ah