Daj cynk
Reklama

Aktualności

G25 Well sniper rifle

Aktualności, 06.06.2008, h. 00:36, dodał: Promant
17

Znana już z wcześniejszego wcielenia, jako G22, powraca na rynek gazowa replika snajperska firmy Well. Po liftingu karabin sprzedawany jest z optyką w komplecie i oznaczony jako G25.



 

 

 

 

  

 

W 2007 roku Well wprowadził na rynek replikę gazową G22.

 

 

Obecnie firma Well próbuje zyskać nabywców sprzedając nową wersję tego karabinu w ofercie poszerzonej o akcesoria. Replika gazowa G25 Well'a oferowana jest w zestawie zawierającym optykę 3-9x40 oraz bipod. W pudle znajduje się także szybkoładowarka BB.

 

 

Karabin posiada regulowaną kolbę. Sprzedawany jest w cenie 65 funtów.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ireabe 06.06.2008, h. 01:13 ireabe
Droga wersja taniej chinki. Firmowo zawodna. Takież to moje jest zdanie. Wella to ja nie zdzierżę. Za często ta firma mi sie na warsztacie pojawia.
Yuber 06.06.2008, h. 07:36 Yuber
ładny- może da się na sako przerobić... .
konrad_es 06.06.2008, h. 08:39 konrad_es
Dzieło sztuki !!! No i ta cena...kusi.
volf13 06.06.2008, h. 08:51 volf13
Miałem replikę firmy Well karabinu M4, gearbox się zepsuł po 4 tygodniach używania, następne były styki akumulatora, ale ten gaziak wygląda bardzo estetycznie i solidnie, chociaż nic z Wella już bym nie kupił. Tak samo magazynki do repliki M4 Wella są nieco mniejsze od tradycyjnych firm. Well posiada nietypowe Hi-Capy ponieważ w zestawie który dostałem jeden był zwykły gdzie pokręca się kółkiem a drugi był jakiś dziwny bo najpierw na przedniej ścianie magazynka pociągało się za taki bloczek plastikowy który naciągał sprężynę, potem sypało się kulki a na koniec wciskało się przycisk u dołu magazynka któy zwalniał sprężynę i dociskał kulki; czyli bardzo długo się coś takiego przeładowuje.
Promant 06.06.2008, h. 09:00 Promant
volf13:
wzruszająca historia. Wiadomo, że Well to tylko tani chinol. Ale co ma to M4 do gaziaka?
Sushi.50 06.06.2008, h. 09:28 Sushi.50
Jakby nie patrzeć, to Well jak chodzi o kopie repliki l96 wymiata w porównaniu do AGM, BE itd.. Wszystko standardowe, ma duże możliwości tuningu. Porównywanie tych parasnajperek do elektryków tej samej firmy jest zupełnie bezsensowne.

Tego G25 ale w wersji sprężynowej widziałem na żywo i powiem że robi wrażenie, lans +20% w porównaniu do Warriora
crogool 06.06.2008, h. 11:46 crogool
@ Promant:

"Wiadomo, że Well to tylko tani chinol. Ale co ma to M4 do gaziaka?"

...w sumie nic, ale po***ć można
jarko 06.06.2008, h. 13:48 jarko
Mam wersje sprężynową tego karabinku i powiem tak : jest super celny i mocny jedyny - to to ze w 40 jest wykonany z plastiku tzn: cala obudowa
Westie 06.06.2008, h. 15:59 Westie
Jak znowu będzie miał 50 fps dewiacji między pierwszym a drugim strzałem, to ponownie - "do d... z taką robotą". Sprężyniak jak ma 450, to ma 450 - np. mój na sześć strzałów trzymał się tej wartości, od 447 do 452 fps.
mimek 06.06.2008, h. 16:06 mimek
Westie to jest właśnie ból gaziaków, nigdy nie wiadomo gdzie kulka poleci.
alchemik193 06.06.2008, h. 19:21 alchemik193
a na sako by nawet nie było trudno przerobić, trochę pomajstrować przy chwycie przemalować na oliwkę, no i tłumik płomienia z przodu to największy ból
No i w zasadzie kolba
Mieteq 07.06.2008, h. 22:26 Mieteq
Gdzie można kupić wersję sprężynową tego cuda? Jest w Polsce??
alchemik193 07.06.2008, h. 23:54 alchemik193
$3 wersja spręzynowa na życzenie
bushmaster 08.06.2008, h. 12:10 bushmaster
W którym sklepie(nie w Polsce) jest w sprzedaży do cudo?
Promant 08.06.2008, h. 22:39 Promant
Wersja G22 jest na Specu.
$3
Guest (ID:6452) 11.06.2008, h. 16:56 Guest (ID:6452)
ale chyba bez tej fajnej regulowanej stopki... :/