Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje rynkowe

Aktualności, 05.06.2008, h. 23:42, dodał: Promant
8

Po SA58 Rifle i SA58 Carbine CA wprowadza do sprzedaży nową wersję: SA58 O.S.W. Pojawiły się również inne produkty oraz informacje na stronach kilku producentów ASG. 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa replika Classic Army, wchodząca w czerwcu na rynek to kolejna wersja SA58 O.S.W. czyli Operational Specialist Weapon. Jednocześnie CA włączyło do swojej oferty długi magazynek typu hi cap dedykowany do serii SA58. Magazynek ma pojemność 1000BB.

 

 

 

 

 

King Arms zaoferował miłośnikom M4 kolejną wersję kolby do tej rodziny replik. M4 Tactical Stock sprzedawana jest w komplecie z baterią 9,6V 1400mAh. W zestawie znajdują się również: stock pipe i stock ring. Kolba wykonana jest z nylonu i waży 680g. Dostępne kolory to czarny, oliwkowy oraz dark earth.

 

 

 

Specjalizujący się w customach i custom'owych częściach do replik Boom Arms Airsoft wprowadził do sprzedaży zestaw dedykowany do repliki Western Arms: Beretta M8045 "Cougar". W komplecie znajdują się: aluminiowy zamek i szkielet oraz wykonana z tego samego materiału jednoczęściowa lufa zewnętrzna. Części wyprodukowano w technologii CNC. Waga: 800g.

 

 

G&P przygotowuje body dedykowane do M4 Systema PTW. Korpus posiada oznaczenia US Navy SEAL. Waga: 890g.

 

 

 

 

 

Z informacji podawanych na stronach producentów zasługuje na uwagę M4 forward assist user manual, który zamieszczono na stronie ICS. Repliki M4/M16 firmy ICS wyposażone są w zwalniacz sprężyny, który znacznie ułatwia życie ich użytkownikom. Zwalniacz sprężyny uruchamiany jest za pomocą przycisku dosyłacza, dzięki któremu zwolniona sprężyna "odpoczywa", gdy replika nie strzela - co wydłuża jej żywotność. Zwalniacz sprężyny przydaje się również w przypadku zacięcia tłoka, jednak nieumiejętne korzystanie z tego udogodnienia może skutkować uszkodzeniem tłoka. Manual ICS'a w jasny sposób tłumaczy użytkownikom prawidłowe zasady korzystania z funkcji zwalniacza sprężyny tak, aby nie uszkodzić mechanizmu repliki.

 

 

 

Na rynku pojawiło się kilka nowych akcesoriów produkcji chińskiej. Są wśród nich gripy i montaże do optyki. Podstawa z montażem QD do kolimatorów będących kopiami lunetki ACOG niewątpliwie ułatwia szybki montaż i demontaż, co nie jest bez znaczenia biorąc pod uwagę rozmiary i wagę kolimatorów typu ACOG. W zestawie znajduje się klucz montażowy.

 

 

Target grip, sprzedawany w kolorach: tan, olive i black, posiada schowek mieszczący trzy baterie typu CR123A. Z jednej strony chwytu znajduje się gumowy pasek, który po usunięciu odsłania miejsce dla montażu przycisku żelowego.

 

 

 

30mm pierścień montażowy typu flip to side pozwala na korzystanie z przystawek powiększających do kolimatorów, np. 3x, bez konieczności ich każdorazowego demontażu, gdy powiększenie optyki chcemy zredukować do 1x. Pasuje do przystawek Eotech, Aimpoint i innych.

 

 

 

Właścicieli replik strzelb Remington M870 może zainteresować jeden z nowych produktów G&P. Jest to zestaw korpusu z szyną RIS: M870 Beast Type Metal Body. W zestawie znajduje się także osłona spustu i wyrzutnika łusek. Produkt dedykowany jest do replik firmy Maruzen. Waga: 545g.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.kingarms.com

www.classicarmy.com

www.boomarms.com

www.icsbb.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 06.06.2008, h. 00:26 Gogin
Fajne body do Prosiaka, ciekawe jaka będzie różnica między zwykłą wersją w cenie. W końcu chyba sobie je sprawię .
GrimPilgrim 06.06.2008, h. 01:44 GrimPilgrim
"QUIET/SOLO/GO LOUD" <LOL> haha! SEALS to mają poczucie humoru! A SA58 z foregrippem i z jąkąkolwiek optyką założoną wyglada bosko!
Jangi 06.06.2008, h. 02:02 Jangi
Super
Duscann 06.06.2008, h. 08:35 Duscann
Czy ja widziałem na tym body G&P napis "Anbti terror"?
Jangi 06.06.2008, h. 09:03 Jangi
Kwestia praw autorskich. Już wielokrotnie się coś takiego pojawiało
mixer 06.06.2008, h. 12:13 mixer
A co powiecie na to:
$3
Tu jest pokazany CA SA58 z BB.
kydrys 07.06.2008, h. 00:32 kydrys
Czy zanosi się może, aby SA58 SPR Rifle było w sprzedaży w Polsce? Jeśli tak to kiedy? A jesli już jest, to proszę o linka, bo szukałem i nie znalazłem...
PiterTKD 07.06.2008, h. 20:17 PiterTKD
Bardzo fajniutka ta kolba. Ale mi i tak najbardziej podoba się ta z GR16 Plastica
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 143593

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane