Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 12.11.2011, h. 23:10, dodał: Promant
41

EvikeTV: pierwsza prezentacja prototypu KWA Super V KRISS GBB. DG: M4 drop in kit do repliki GP WOK001. Nowe produkty firmy RA-Tech. Nowe produkty Magpul PTS.



Wszyscy airsoftowcy, od pewnego czasu z niecierpliwością oczekujący wieści na temat zapowiadanej repliki gas blow back pistoletu maszynowego KRISS, mogą już oficjalnie zacząć się ślinić przed monitorem. EvikeTV przedstawia pierwszą prezentację koncepcyjnego prototypu produkcji KWA: Super V KRISS GBB.

 

Sprostowanie:

w dniu dzisiejszym okazało się, że Evike TV popełnilo fałszerstwo pod płaszczykiem konwencji żartu. KWA zaprzecza, że pokazany na filmie PM jest ich prototypem, choć Evike jeszcze w ostatnich godzinach upierało się, że zewnętrznie jest to prototyp KWA z wnętrznościami KWA M11, a jedynie część z iPodem stanowi "żart".

Film wysłany został do wszystkich portali informacyjnych ASG na świecie jako autentyczny, prezentujący prototyp KWA w żartobliwej konwencji, co nie dziwiło, gdyż Evike właśnie w takiej konwencji realizuje od jakiegoś czasu swoje video review. Powstaje więc pytanie czy Evike chciało zakpić z airsoftowców, czy też, jak twierdzi "zagrać na nosie" swojej konkurencji - Airsoft Megastore. Tylko co w takim razie ma do tego KWA?

Informacje, które podają o samej replice (jak atrapa tłumika z długą lufą wewnętrzną ukrytą w środku itp.) są zgodne z informacjami KWA.

Jednakże KWA nadal odżegnuje się od filmu Evike, twierdząc, że prezentowany egzemplarz nie ma nic wspólnego z prototypem KWA Kriss Vector GBB. Natomiast na portalach i stronach internetowych, na podstawie zdjęć poklatkowych, odbiorcy filmu dopatrują się, że jest to wersja palna 45 cal., którą już prezentowano na Shot Show jako wzór dla repliki KWA Kriss. A całe strzelanie na filmie i ładowanie airsoftowego magazynka do repliki jest udawane.

Użytkownicy portali informacyjnych asg czują się oszukani, krytykują żart Evike jako głupi, tym bardziej, że w jego rozpowszechnieniu brało udział kilku właścicieli blogów i stron airsoftowych, wiedząc już, że jest to oszustwo "dla żartu". Nie wiadomo jednak czemu miał służyć ten wybryk.

 

 

 

 

 

Daytona Gun: prezentuje zestaw M4 drop in kit do repliki GP WOK001.

 

 

 

 

 

 

Nowe produkty firmy RA-Tech.

 

 

 

 

 

 

Prezentacja nowości Magpul PTS.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
guciozdw 12.11.2011, h. 23:18 guciozdw
Nie ukrywam, że dla mnie KRISS jest świetny.
Chętnie zamienił bym się na niego moim M249 ;]
PiekłoWGearBox 13.11.2011, h. 08:57 PiekłoWGearBox
"jest to wersja palna 45 cal., którą już prezentowano na Shot Show " - jak to jest broń palna , to wiadomo że świetny .
Perski102 13.11.2011, h. 16:48 Perski102
grzesio93 12.11.2011, h. 23:28 grzesio93
To teraz żeby aesgejować trzeba mieć... ipada :X
Hornet 12.11.2011, h. 23:49 Hornet
Przepraszam to miała być parodia jakaś? bo mój angielski to słaby jest :) (oczywiscie piszę o KRISSie) - 3000fps i 100 rps ?!? chyba czas kupić PC i wsadzić prawdziwe wkłady !!!
Tak, miała.
Yfronus 13.11.2011, h. 14:46 Yfronus
babski 13.11.2011, h. 00:04 babski
3000fps??? Chyba z podpiętą butlą 2kg .. może by starczyła na cały mag z taką prędkością...
kula co ma 3 machy i karabinek co wali jak 2,5 miniguna. Toż widać, że fake
zaki123 13.11.2011, h. 23:11 zaki123
Zaren 13.11.2011, h. 00:30 Zaren
Co do KRISSa to Mat sam nieco ciśnie z funkcji regulacji repliki przez Ipad. Dodatkowo biorąc pod uwagę to co wspomniał Babski dodał bym jeszcze 3 metrową lufe precyzyjną i komorę bore up wielkości termosa ;D 
No i mamy prawie paintballa :D  Nie żebym negował wartości przez nich podane ale czy sam system wytrzymałby takie wykręcenie na max  100rpm przy 3k fps ???
babski 13.11.2011, h. 10:10 babski
Matison 13.11.2011, h. 01:14 Matison
Czekam na tego Krissa i liczę że będę miał go okazję pomacać czy to czyjegoś czy swojego. Ale ten kto postanowił podczepić do niego taki tłumik jest u mnie pierwszy do odstrzału ;P
Z tego co widzę to chyba nie zastosowali takiego samego systemu zamka (odrzut nie idzie w stronę strzelca a w dół). To co pokazał na iPadzie to mnie zaskoczyło, czyżby jakaś nowa metoda tuningu broni ;P Jeżeli tak to jeszcze wkrótce dadzą możliwość zmiany średnicy lufy i będą takie akcje na imprezach będzie ustawione na 550FPS potem przy budynku "czekajcie przestawię broń" i tu iPad i wio xD
Właśnie zastosowanie tłumika jest według mnie plusem, jak dla mnie SMG z tłumikiem = miodzio.
guciozdw 13.11.2011, h. 02:22 guciozdw
GrimPilgrim 13.11.2011, h. 01:20 GrimPilgrim
no chłopaki z Evike pojechali po całości ;) Ale z tym samopodkręcającym się hopkiem to już przegieli :P
drozdek96 13.11.2011, h. 09:38 drozdek96
3002fps... gogle breaker? :D
czyma Human Penetration na wylot
zaki123 14.11.2011, h. 16:54 zaki123
Witcher55555 13.11.2011, h. 10:25 Witcher55555
"= ) A prototype with KWA M11 internals is what it is. And yes, this is a parody video. (No 3000 FPS, NO iPad). We have formally notified our sister company KWA along with clear announcements that this Prototype is NOT a real release.
For those that didn't like this video, or was offended by it, we sincerely apologize. It is only our up-most intention to entertain, support and better the Airsoft community."

LUDZIE TO JEST FAKE! FILM BYŁ ZROBIONY DLA JAJ, TO CO WRZUCIŁEM TO KOMENTARZ POD FILMEM NA YOUTUBE!
Komentarz pojawił się juz po zamieszczeniu tego newsa na większości portali informacyjnych, dopiero kiedy KWA zdecydowanie zaprotestowało. Dziś sprawa troche bardziej się wyjaśniła, choć nadal nie wiadomo o co miało chodzić autorom tego "żartu".
Promant 13.11.2011, h. 13:34 Promant
nie możliwe aby miał 3000 fps ponieważ  sam nie wiem czy 2600 coś nie ma kałach ostry.
Predatorek 15.11.2011, h. 18:21 Predatorek
nie możliwe aby miał 3000 fps ponieważ  sam nie wiem czy 2600 coś nie ma kałach ostry.
Predatorek 15.11.2011, h. 18:21 Predatorek
Perski102 13.11.2011, h. 10:36 Perski102
Ale ten typ (film 1 ) podkoloryzował odrzut tego KRISSa .
no tak w sumie to ostra wersja nie ma takiego odrzutu xD
kajtoo5 14.11.2011, h. 22:02 kajtoo5
Widmo34 13.11.2011, h. 10:54 Widmo34
Kriss wygląda dobrze i może zastąpić emki cqb na naszych polach bo na boczną typu mp5k/mp9/mp7 to jest stanowczo za duże... A ten tłumik/przedłużke na lufe z czego wytrzasneli bo wyląda jak z VSS. No teraz niech napiszą coś o tym NS3/system7 wersja3 bądz system8...
eprom57 13.11.2011, h. 11:44 eprom57
3000 fps =~ 1000 m/s przy masie kulki 0.25g daje ponad 120 J energii kinetycznej "pocisku"
Przy zasilaniu green gazem, musiało by dochodzić do detonacji porcji gazu żeby uzystać taką prędkość ;P
poiu007 13.11.2011, h. 12:04 poiu007
Jest i Krzyś! Aż się Battlefield przypomina:) Mała, poręczna i napewno unikalna broń. Pozostaje czekać na premierę.
Promant 13.11.2011, h. 13:40 Promant
W związku z oszustwem Evike.com w newsie zamieszczono sprostowanie.
renifer181 13.11.2011, h. 14:02 renifer181
Widać jak magazynek wyskakuje gdy go wpina  :D
Perski102 13.11.2011, h. 14:19 Perski102
Oszukańce zasrane z evike.com !!! "Wydymali" nas ...
mów za siebie :)
zaki123 14.11.2011, h. 16:57 zaki123
Mateuniosnajpa 13.11.2011, h. 15:24 Mateuniosnajpa
PIĘKNOŚCI ty moje;3 Krisssss
gryzli47 13.11.2011, h. 18:45 gryzli47
KRISS- coś pięknego!! Oddałbym wszystkie swoje repliki za KRISS-a z wiadrem magazynków!!
1beduin 13.11.2011, h. 19:20 1beduin
Jakoś nie przekonuje mnie ten zestaw Daytony, trzeba by spaprać "emke" i do tego, latać rurą wystającą z repliki.
ale za to nie nosisz drogich magazynków warzących 20 kilo ;D
grzesio93 13.11.2011, h. 19:53 grzesio93
Magazynek GHK waży mniej więcej tyle co ostry odpowiednik (z amunicją oczywiście) jakoś nie mogę się dopatrzeć tutaj żadnych plusów. No chyba, że ktoś na siłę chce mieć gaziaka z BB z podobnym zamkiem jak w starym systemie WE i być zmuszonym do tachania butli z powietrzem. Być może taki zestaw "robi" przy ujemnych temperaturach, ale nie wiem co na to gumka HU i uszczelki w mechanizmie suwadła.
1beduin 14.11.2011, h. 11:34 1beduin
No tak, ale w tym wymyśle można stosować magazynki o zwiększonej pojemności... np mid cap, hi cap czy czort wie co. Nawet druma podepniesz :D
A do gbb niebardzo... no chyba że ktoś zrobi customowego druma :X kupiłbym
grzesio93 14.11.2011, h. 16:07 grzesio93
matheews 13.11.2011, h. 20:25 matheews
Ten KRISS jest ZAJEBIASZCZY ! ! !
Bo palny . (czytaj "sprostowanie'' na początku newsa)
Perski102 13.11.2011, h. 21:05 Perski102
Oleander 15.11.2011, h. 08:49 Oleander
Jeżeli chodzi o te parametry na i padzie, to może i bym się zgodził bo to jest wersja palna. W zasadzie, po co kupować ASG? Przecież można od razu pojechać do egiptu, kupić za 1$ kałacha i wiadro amunicji i sie nawalać na środku pustyni. Przynajmniej zostanie rozwiązany problem terminatorstwa i medyków trzymających cały czas za kostke, leczących na dwie ręce. Ale kriss i tak jest słodziutki :)
No to pozabijasz team "wroga" , oni "zabiją" Ciebie i będzie super - brawo ...
Perski102 15.11.2011, h. 16:10 Perski102
Oleander 16.11.2011, h. 00:22 Oleander
Perski, witam w rzeczywistości.
Guest (ID:6452) 17.11.2011, h. 13:52 Guest (ID:6452)
Ciekawe czy kulka z tworzywa może bez rospadnięcia się przekroczyc barierę dźwięku...
luczo 21.11.2011, h. 08:28 luczo
Już się Ciebie boje Dexter!