Daj cynk
Reklama

Aktualności

Beta Project Tactical AK

Świat, 08.11.2011, h. 21:56, dodał: Promant
49

WGC otworzył preorder ciekawej repliki AEG AK, produkcji firmy Beta Project.



Ciekawostka: sklep WGC prowadzi obecnie przedsprzedaż interesującej repliki AEG AK, która ortodoksyjnych wyznawców kałacha zapewne przyprawi o zawał, ale zdecydowanie może się podobać zwolennikom funkcjonalności.

 

 

 

beta1.jpg

 

 

AEG AK Tactical produkcji firmy Beta Project to replika full metal, oferowana w cenie 316USD.

 

 

 

beta2.jpgbeta3.jpg

 

Długość repliki: 814-896mm. Waga: 3510g. Generowana prędkość początkowa: 390-410fps. Magazynek o pojemności 140BB. Dedykowany typ akumulatora: stick.

 

 

 

 

beta4.jpgbeta5.jpgbeta6.jpgbeta7.jpgbeta8.jpgbeta9.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (4.20, głosów: 10)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rafik1213 08.11.2011, h. 22:50 rafik1213
:D cudo cudo cudo !
więc ja niestety jestem ortodoksyjny...
Mendi 08.11.2011, h. 23:12 Mendi
Prześliczny !
SoH Jasio 09.11.2011, h. 16:58 SoH Jasio
MoreLike 08.11.2011, h. 23:02 MoreLike
druga replika kałacha która mi sie podoba ;-)
edit
dodam jeszcze, że to zapewne kopia Magpula - http://operatorchan.org/k/arch/src/k194252_albums-mm118-magpuldynamics08-img-2190.jpg
Dolores 08.11.2011, h. 23:04 Dolores
Tabson 08.11.2011, h. 23:09 Tabson
Zajebisty! :D
xpatryk7x 08.11.2011, h. 23:18 xpatryk7x
Coś piękego !
Nath 08.11.2011, h. 23:23 Nath
Niezły collage, mówiąc szczerze, ale podoba mi się :).
Dread 08.11.2011, h. 23:56 Dread
Mi się średnio podoba, jakoś taki chudy. Daleko mu do urody Bravo 18
http://bravo18.com/images/AKM1001.jpg
Ja na tym zdjęciu to jedyne co z AK widze, to korpus i magazynek.
rusek159 09.11.2011, h. 18:11 rusek159
Fakt, RISy na froncie bardziej masywne, ale też stabilniejsze chyba. I ten tłumik ognia :D
Pritcher 10.11.2011, h. 09:30 Pritcher
sjzmisiek 09.11.2011, h. 00:58 sjzmisiek
Ciekawy kałaszek :) oczywiście z jakimś konkretnym tłumikiem (płomienia lub dźwieku... łotewer byle nie ten tłumik płomienia co jest-mi sie nie podoba) i z kolbą inną ...nawet stałą typową dla zwykłych AK (składana odpada z powodu dźwigni przeładowania na lewej stronie) byłby lepszy , ale to tylko moje skromne zdanie.
Maza94 09.11.2011, h. 02:31 Maza94
Mnie się nie podoba gwałcenie każdej repliki 100ką risów i rozsuwaną kolbą magpula
kosteQ86 09.11.2011, h. 08:18 kosteQ86
Jestem fanem AR15 ale jak zobaczyłem to cudo, wewnętrzny głos powiedział mi: bierz i się nie zastanawiaj:D
RED (Lone Wolf) 09.11.2011, h. 08:50 RED (Lone Wolf)
Funkcjonalne? Risy, kolba, chwyt pistoletowy, pazury, a gdzie poprawiony selektor ognia? większy zwalniacz magazynka?
babski 09.11.2011, h. 11:05 babski
ale bajer ! o_o  cena nawet do przełknięcia ( w usd )
Mlody 09.11.2011, h. 12:02 Mlody
Moim zdaniem brzydki, ale gust to gust :)
HaryWalker 09.11.2011, h. 12:10 HaryWalker
Nieee! Nie, nie, nie! Dlaczego to zrobili?
drozdek96 09.11.2011, h. 12:46 drozdek96
mi się nie podoba, ale o niebo lepiej by wyglądał, jakby dali części zamiast piaskowych w OD - te TANowe mi się plasticzane strasznie wydają :/
Ajsquad 09.11.2011, h. 12:47 Ajsquad
Ratujmy nasze ortodoksyjne kałaszki...Tak szybko je zmieniają...
Mateuniosnajpa 09.11.2011, h. 13:29 Mateuniosnajpa
Aaaa może być... Para snipa można by z tego zrobić. ;D
Niestety nikt nie pomyslał o szynie grzbietowej na optykę, więc raczej ciężko będzie zrobić pseudosnajpę. Jakby rozwiązano inaczej mocowanie kolby (w typowy dla AKM sposób), to można by było użyć szyny mocowanej zamiast szczerbinki.
No, ale nie do snajpienia karabin powstawał.
Dread 09.11.2011, h. 15:38 Dread
No nie...;D
Mateuniosnajpa 09.11.2011, h. 22:05 Mateuniosnajpa
iro95 09.11.2011, h. 13:54 iro95
Gwałt na AK.
Piotro 09.11.2011, h. 15:26 Piotro
Wie ktoś jak nazywa się to orisowane łoże?
widmo 09.11.2011, h. 15:51 widmo
ak ok ale ak z czyms od m4.... fuj,,,,,
przemek_b97 09.11.2011, h. 16:05 przemek_b97
czad po prostu zajebiste jednym słowem
MatriX482 09.11.2011, h. 16:32 MatriX482
Piękny... nic dodać nic ująć.
Usama 09.11.2011, h. 17:50 Usama
Jestem ortodoksem. Zebrało mi się na wymioty.
arend 09.11.2011, h. 18:21 arend
Funkcjonalność? Żart chyba. Dwustronna rączka przeładowania jej dowodzi może. A brak dwustronnej dżwigni bezpiecznika chyba przeczy tej "funkcjonalności".
Choć z drugiej strony te długie risy i kolba PTS mają swój urok.


Ps
Też jestem kałaszowym purystą.
Tak, funkcjonalność. RISy, kolba, obustronna dźwignia przeładowania. A że nie ma dwustronnego bezpiecznika? A który AK ma?
Zabawne, czytając te komentarze:
kiedy z jednej strony krytykuje się jakiekolwiek zmiany, bo zwykły AK to jedyny najlepszy AK, jednocześnie narzekając na brak dwustronnego bezpiecznika, wiekszego zwalniacza maga itp.
Promant 09.11.2011, h. 21:26 Promant
Jeżeli traktować Beryla jako broń z rodziny AK to tam jest już becnie dwustronny selektor.

Mnie w tym AK brakuje szyny RIS nad komorą zamkową (ja lubię mieć wszelkie urządzenia celownicze blisko oka). Dlatego moja AK-74 wygląda tak.

http://imageshack.us/photo/my-images/803/p1140842.jpg
SHOGUN_YAMATO 10.11.2011, h. 01:08 SHOGUN_YAMATO
Shogun, gadamy o kałachach, nie mieszajmy beryla :P
Promant 10.11.2011, h. 19:40 Promant
Perski102 09.11.2011, h. 18:27 Perski102
Mi się nie podoba - kałach to powinien wyglądac jak kałach .
toni8567689 09.11.2011, h. 19:07 toni8567689
Ech.. Generalnie nie taki zły, ale rączke z lewej strony mogli se darować ;/
No chyba, żartujesz? Obejrzy filmik i wyobraź sobię, że rączke przeładowania masz z lewej strony.
http://www.youtube.com/watch?v=7jnSuLb6GsA&feature=related
tytanowy88 09.11.2011, h. 21:49 tytanowy88
tytanowy88 09.11.2011, h. 21:42 tytanowy88
Piekne. Pierwszy ak który się mi spodobał. Mam nieodparte wrażenie, że będzie mój :D
arend 09.11.2011, h. 21:59 arend
W odpowiedzi Promantowi

Beryl ma, Galil ma i to fińskie coś też ma. Więc czemu kałasz nie.
Ale zgodzę się z Tobą  że marudzę.
Ja nie twierdzę, że marudzisz, tylko może powinno się oddzielić beryla, galila itp od AK. Powstały na bazie AK, są wersjami rozwojowymi, ale kałach to kałach i jako taki nie poszedł w tym samym  kierunku.
Promant 10.11.2011, h. 19:43 Promant
YumMmyy 09.11.2011, h. 23:56 YumMmyy
Pięęęękności :)
sebciu 10.11.2011, h. 00:00 sebciu
power12320 12.11.2011, h. 10:14 power12320
cudny !!!!!!
kostekmenel 12.11.2011, h. 22:24 kostekmenel
Jak robili "taktyka" to mogli dać pokrywe zamka na zawiasie, tam szynę ris... mogli też dać "język" do selektora ognia, powiększyć zwalniacz magazynka... zrobili to tak na odwal się.
Brzydal! :p
Batory 14.11.2011, h. 16:10 Batory
Od 30 minut nie mogę podnieść szczeny z podłogi. To jest ku**a niebo.
USmarin 17.11.2011, h. 09:54 USmarin
bubel jak dla mnie, za bardzo kosmiczne to :P
Gallain 21.11.2011, h. 22:55 Gallain
Paskudne jak pleśń.