Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 07.11.2011, h. 22:07, dodał: Promant
14

eHobbyAsia.com: Silencer do MP7 GBB. DeathcoreAirsoft: CA Steyr AUG A2 review. CoD MW3.



eHobbyAsia.com: prezentacja tłumika dźwięku dedykowanego do repliki airsoftowej pistoletu maszynowego MP7 gas blow back.

 

 

 

 

 

 

DeathcoreAirsoft: kolejne krótkie review repliki AEG - Classic Army Steyr AUG A2.

 

 

 

 

 

 

Na koniec coś z "innej beczki". Wprawdzie to nie airsoft, ale w końcu na każdej strzelance można spotkać graczy zachowujących się jakby właśnie zaliczali następny poziom siedząc przed monitorem, więc skoro cały świat się tym podnieca... - oficjalny trailer CoD MW3.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
niedzwiedziek51 07.11.2011, h. 22:32 niedzwiedziek51
Powiem wam szczerze, że wszedłem tu bo zobaczyłem MW3. Grałem w tą gre i możecie sie ze mnie śmiać, ale jutro w wolnej chwili pobiegne do sklepu po MW3.
Primohastat 07.11.2011, h. 22:44 Primohastat
Hyhy, sie usmialem z tego filmiku. Mój CoD:MW3 jutro kurierem powinien do mnie dojechac. Yarr!
paint 07.11.2011, h. 22:48 paint
Ciekawostka: MW3 w Tesco będzie w dniu premiery kosztował całe 97zł PLN za wersję PC. ;)
gryzli47 07.11.2011, h. 23:19 gryzli47
PS3 i rzutnik juz czeka teraz tylko MW3 ;)
Tofikos 07.11.2011, h. 23:42 Tofikos
A ja wyłamując się z tendencji poprzednich komentarzy powiem, że MW3 nie kupię ani grał nie będę. Dlaczego? Mój komp nie spełnia wymagań - jestem jednym z tych dziwaków dla których dylemat: replika czy komputer ma zawsze tylko jedno słuszne wyjście :P

Zaskoczył mnie ten tłumik do mp7 - wygląda to na bardzo ciekawe rozwiązanie - intryguje mnie tylko czy nie będzie na dłuższą metę problemów z osiowością lufy repliki względem "lufy" tłumika i skupieniem
to nie jest nowość można już od dawna znaleźć tego typu tłumiki produkcji chyba VFC za ok 50$
o wymiarach ponad 20cm i średnicy chyba 3 albo 4cm więc gabaryty "standardowego" tłumika i tu pytanie jaki jest tam gwint i jak by to wyglądało np. na M4
MyN3 08.11.2011, h. 00:06 MyN3
Oleander 08.11.2011, h. 06:56 Oleander
Trailerek niczego sobie. Jak dla mnie, to pan "watch 'n' learn" wyszedł raczej z battlefielda... a mw się czegoś nauczyło. No i jeszcze ten żołnież z m16a2. Też odniesienie do Bad Company.
warrock 08.11.2011, h. 10:26 warrock
Toć tam jest Sam Worthington
Ruryk 08.11.2011, h. 12:44 Ruryk
Oleander ten "żołnierz" z M16A2 to nie jest żadne odniesienie do Bad Company...Ten "żółnierz" (mowa o czarnoskórym kolesiu pod koniec filmiku) To Dwight Howard -najlepszy koszykarz grający na pozycji centra w NBA. Jest fanem fpsów i szczególnie serii COD.
Oleander 08.11.2011, h. 16:26 Oleander
Tylko że jak sobie obczaisz trailer z bc to haggard w tej samej pozycji zaczyna rozwalać domy. Zresztą to są jedynie takie moje spekulacje. Wiadomo że cod tnie sie z bf'em od początku.
Redford 08.11.2011, h. 20:28 Redford
AC/DC- dobrze dobrany kawałek:)
eske 08.11.2011, h. 22:07 eske
Przyznam, że nie wiedziałem, że tłumik zwiększy prędkość wylotową o blisko 50 fps. Wcześniej się nad tym tak nie zastanawiałem, ale może powinienem sobie sprawić podobny, gdy już wejdę w posiadanie mojej pierwszej repliki ;).
 
 Trailer MW3 ciekawy, nie powiem. Szczerze mówiąc to właśnie w takich zwiastunach gustuję, trochę humoru, trochę akcji - przydałoby się jeszcze co nieco gameplay'a z gry, ale ogólnie jest dobrze.
Widmo34 08.11.2011, h. 22:33 Widmo34
To nie jest tłumik tylko przedłużka na lufe.. Lepszy efekt daje tłumik vfc+precka falcona 363... ponad 500 fps.. Tylko po co? Chyba że tak jak gosc ze stanów wsadził mp7 do body wa2000 i wsadził precke edgi 700mm.
bancarz 09.11.2011, h. 18:29 bancarz
co do MW3 to grałem.
hybryda MW2 i Black Ops'a.
polecam:)