Daj cynk
Reklama

Aktualności

Land Arms: moduł RIS do AKS74U

Aktualności, 02.06.2008, h. 12:59, dodał: Promant
26

Mniej ortodoksyjni wielbiciele replik AK mogą się zainteresować nowym produktem Land Arms, którego rychłe wprowadzenie na rynek właśnie zapowiedziano. Jest to moduł RIS przeznaczony do replik karabinka AKS74U.



 

 

 

 

 

 

 

 

Wielu właścicieli replik AKS74U, nie będących zaprzysięgłymi zwolennikami realistycznego wyglądu pierwowzoru, może skorzystać wkrótce z nowej oferty Land Arms. Pojawiła się właśnie wstępna zapowiedź modułu RIS dedykowanego do tych replik. Produkt oznaczony jest jako M-83U. Ma on służyć zastąpieniu przednich okładzin i pasować do replik AKS74U wszystkich producentów. Jeszcze wprawdzie brak szczegółowych informacji na temat samego modułu czyli: materiału z jakiego jest wykonany oraz technologii produkcji, ale jego wygląd dokładnie prezentują zdjęcia.

 

 

arms_aksu_ris_0106.jpg" alt="" width="500" height="223" />

 

 

arms_aksu_ris_0106x.jpg" alt="" width="500" height="218" />

 

 

Maniacy używający AKS74U, zwłaszcza mający repliki w wersji z plastikowym front gripem, mogą dzięki M-83U zmienić i uatrakcyjnić wygląd swojego kałaszka - niewątpliwie zwiększając funkcjonalność repliki w grze poprzez umożliwienie montażu akcesoriów.

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kajor 02.06.2008, h. 13:21 Kajor
Trzeba będzie pomyśleć nad nowym ubrankiem dla mojego Krasnala...
eliasz 02.06.2008, h. 13:21 eliasz
Wypuściłby ktoś porządne drewna do AKSU w przystępnej cenie... A nie takie potworzaste coś produkował... Do czego to wtedy jest podobne? I po co chciałby ktoś to zakładać?
kazik_ 02.06.2008, h. 13:27 kazik_
Eliasz:
$3
$3
Zachar 02.06.2008, h. 13:28 Zachar
"I po co chciałby ktoś to zakładać?" Bardzo dobre pytanie. Może nie wszyscy chcą płacić 800 zł za kolimator Kobra, który jako jedyny pasuje do AKS-74U ? Albo ktoś chce sobie zamontować pionowy uchwyt (czy jak kto woli - 'taktyczny') pod łożem ? Albo może kto inny ma zamiar sobie latareczkę mocną zainstalować ? Ktoś jeszcze inny może ma uczulenie na drewno ?
Jest pierdylion powodów dla których ktoś może to chcieć założyć.
Okota 02.06.2008, h. 14:30 Okota
eliasz biez drewno dboya, potraktuj acetonem, wysusz a potem potraktuj szelakiem
Bolszewik 02.06.2008, h. 14:30 Bolszewik
Przecie można kupić montaż do AK za 59zł:)
A nie jakiś USA szajs:P
ireabe 02.06.2008, h. 15:10 ireabe
Co kto lubi. Były już kolby do AKów z m4, teraz macie przednią konwerkę ;P. Zwiększacie zakres 'taktycznego' osprzętu zmniejszając klimat i styl starego dobrego kałaszka.

Modern AK to już nie AK- dla mnie. Jak już pisałem- co kto lubi.
OC14Groza 02.06.2008, h. 15:13 OC14Groza
jak można tak zbeszcześcić kałaszka
SoP-PeL 02.06.2008, h. 15:47 SoP-PeL
A co was obchodzi czyjaś replika? Nie podoba sie to nie kupujesz, ktoś lubi to jego sprawa. AK będzie AK tyle że z Risem i jaki wielki w tym problem - może nie będzie już taki mega oldschool- ale nie każdy musi lubić taki klimat.
Exterminator 02.06.2008, h. 16:08 Exterminator
brzyyydal
filo16 02.06.2008, h. 17:28 filo16
Wczoraj porównywałem eMke do mojego kasztaniaka i chwaliłem go pod niebiosy ze nie ma co na niego założyć zeby narazic sie na koszty i ped za dodatkami... a tu bach i dzisiaj legł moj spokuj...

Górna szyna dosc niepokojąco wysoko.
CNC ma sie rozumiec ?
Germ 02.06.2008, h. 19:21 Germ
Ile ja bym dał za najprostszy montaż na lufę pod dwójnóg do swojego RK-02...
Viamortis 02.06.2008, h. 19:34 Viamortis
Fajne. Wygląda jak przerzutki w góralu ]:->

Poza tym srebrne camo jest ostatnio trendy... w gaybarach .

PS. Wybaczcie moją złośliwość. Taki nastrój mam dzisiaj .
Cyrek 02.06.2008, h. 21:20 Cyrek
Nawet fajne, dobrze będzie wyglądać w Coyocie, TANie. W czerni może trochę za ciężko. A co do komentarzy typu "to już nie jest kałach" itp to ciul wie czy jakaś bojówka, manufaktura nie robi sobie własnych akcesoriów. To samo tyczy się magazynków.
sniper_tarzan 02.06.2008, h. 21:59 sniper_tarzan
Bardziej "świecącego" się nie dało zrobić... wg. mnie kolejny chybiony pomysł.
Cyrek 02.06.2008, h. 22:05 Cyrek
Raczej kolejny nieprzemyślany komentarz. Kolor srebrny ma pokazywać z czego wykonany jest grip...
Zachar 02.06.2008, h. 22:06 Zachar
"Bardziej "świecącego" się nie dało zrobić... wg. mnie kolejny chybiony pomysł. "/

O tempora! O mores!
Bo to jest prototyp i nie ma go jeszcze w sprzedaży. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
Promant 02.06.2008, h. 22:10 Promant
"Ile ja bym dał za najprostszy montaż na lufę pod dwójnóg do swojego RK-02..."

No dobra Germ, to ile byś dał?
Bo jak lubisz ryzyko przy zamówieniu i jak masz 110pln to tu jest:
$3

A jak pisałeś poważnie i interesuje Cię coś takiego jak ris na lufę, na fotkach w linku poniżej , to odezwij się na PW.
$3


BTW
sniper_tarzan... ile Ty masz lat?
Na fotach jest egzemplarz nieseryjny, prosto z maszyny, nawet nie pomalowany tylko założony do demonstracji.

Mohawk_PL 02.06.2008, h. 22:22 Mohawk_PL
Promant, a co Ty taki do przodu hę ? ;-D
Nie lepiej od ostrego dwójnóg, nie koniecznie z RISem, ALE OD OSTREGO i to za 39 zł
$3
kazik_ 02.06.2008, h. 23:22 kazik_
OD OSTREGO! a 200% niepraktyczności gratis
Promant 02.06.2008, h. 23:25 Promant
Zauważ kolego, że przedmówca chciał mieć montaż na lufę do dwójnogu.

Ten zaciskowy złom od tantala, który nie składa się wzdłuż lufy, a tylko i wyłącznie rozkłada nożycowo to niedawno sprzedałem za 25pln. Bo zalegał gdzieś w pawlaczu. Tyle to jest warte albo i nie.
Wygoda użytkowania tego złomu w terenie jest zerowa. To, że coś jest od ostrego, zwłaszcza z polskiej myśli technicznej okresu PRLu - nie znaczy jeszcze, że warte jest kupienia, nawet za grosze.

Edit:
hehe Kazik, jak zgrabnie i lapidarnie podsumowałeś wartość tego cuda...
TYKA 03.06.2008, h. 00:26 TYKA
AK z klockami LEGO na froncie...
Ninjas 03.06.2008, h. 21:49 Ninjas
Tak się zastanawiam czy do Maruiowskiej Bety podejdzie... hmmm? Pozdro maniacy!
kazik_ 04.06.2008, h. 07:13 kazik_
Nie podejdzie, beta ma za krótki front.
Promant 04.06.2008, h. 08:16 Promant
Trzeba by zrobić dłuższą lufę zewnętrzną i atrapę rury gazowej żeby to wsadzić do bety.
sniper_tarzan 06.06.2008, h. 16:50 sniper_tarzan
Cyrek, na srebrno można pomalować też plastik. A dla lepszej prezentacji i zachęcenia potencjalnych nabywców mogliby go pomalować na jakiś sensowny kolor. Wiem, że srebrny kojarzy się większości ludzi z czymś metalowym