Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa replika firmy Maruzen: SR-2

Aktualności, 02.06.2008, h. 12:14, dodał: Promant
20

Pojawiły się informacje na temat kolejnego produktu firmy Maruzen, będącego kontynuacją linii replik karabinów snajperskich APS2. Repliki APS2 mają od lat swoich wiernych zwolenników, jednak design nowego produktu firmy Maruzen zdecydowanie odbiega od znanego nam wyglądu tej repliki.



 

 

 

 

 

 

 

Karabiny wyborowe APS2 produkowane przez Maruzen'a bardzo długo stanowily dla maniaków ASG podstawową ofertę rynkową w tej kategorii replik. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele replik broni snajperskiej, lecz APS2 wciąż cieszy się popularnością.

 

 

 

 

Prawdopodobnie kolejnym produktem firmy Maruzen, jaki pojawi się wkrótce na rynku, będzie replika oznaczona jako APS SR-2, czyli kolejny krok w produkcji APS'ów. Być może zwolennicy klasycznego wyglądu APS'a zapałają świętym oburzeniem, gdyż wygląd nowej snajperki Maruzen'a znacznie różni się od tego, do którego przyzwyczailiśmy się mając na myśli karabin APS2.

 

 

 

 

Maruzen serwuje tym razem swoim klientom efekt, tak ostatnio modnego, łączenia elementów znanych z klasycznych karabinów jak np łoża - z kolbami oraz chwytami od emek. APS SR-2 wygląda bowiem jak krzyżówka karabinu snajperskiego z shotgun'em CA870.

 

 

 

 

 

 

Bliższe szczegóły konstrukcji repliki nie są jeszcze znane. Wiadomo, że waga karabinu wynosi 1900g, a jego długość 1073mm. Cena ma wynieść 20.790Yen'ów czyli 126.72EUR.

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 02.06.2008, h. 12:55 Gogin
"APS SR-2 wygląda bowiem jak krzyżówka karabinu snajperskiego z shotgun'em CA870."

Replika świetnie się nie prezentuje, ale CA870 rocks .
penio151 02.06.2008, h. 13:03 penio151
Zastanawia mnie fakt, czy broń, która nie ma odpowiednika w żadnej broni palnej, ma prawo nazywać się repliką?
Promant 02.06.2008, h. 13:09 Promant
Nie wiem czy ma odpowiednik w realu czy nie, ale takich przykładów jest wiele, nie ma chyba sensu dyskutować o semantyce. Beta specnaz też nie ma odpowiednika w realu i wszyscy nazywaja ja repliką.
VanDerSeba 02.06.2008, h. 13:11 VanDerSeba
Mi tam się podoba design - tyle tylko, że ciekawe jakie będą parametry techniczne...
Shadus 02.06.2008, h. 13:15 Shadus
W pierwszej chwili pomyślałem, że to zmutowany shotgun jest...stary APS ładniejszy
Ostatni Cyc 02.06.2008, h. 13:33 Ostatni Cyc
Powinna być bardziej mobilniejsza przez tą kolbę.
Gogin 02.06.2008, h. 14:09 Gogin
Ta kolba jest super. Najlepsza rzecz z eM-ki ;].
jason.jerusalem 02.06.2008, h. 14:53 jason.jerusalem
Fajne Normalnie snajperka którą chciałbym mieć
penio151 02.06.2008, h. 14:57 penio151
Promant, kontynuując moją wypowiedź, trzeba by zauważyć czy AS jest 1)odzwierciedleniem realnych warunków pola walki 2)hobby 3)siepanką-jebanką. W rzeczy samej masz rację, przytoczyłem tylko ciekawostkę
zia 02.06.2008, h. 15:47 zia
Patrząc na to widać, które części od czego producentowi zalegają na magazynie .
Panocek 02.06.2008, h. 15:54 Panocek
eMka bolt action zmutowana z strzelbą.

Brakuje tylko ładowania łuskami 0.50 BMG
Guest (ID:6452) 02.06.2008, h. 17:24 Guest (ID:6452)
aps 2 popularny?! ile osób w Polsce to ma?
Zax 02.06.2008, h. 20:09 Zax
Brzydactwo straszne. A co do odpowierników ostrych, możliwe że są. Wystarczy rozejrzeć się po stronach amerykańskich firm rusznikarskich i można znaleźć nawet połączenie M-ki z .50 BMG $3 Także najlepiej nie twierdzić z góry, że coś nie istnieje ponieważ nie używa tego żadna armia. Pomysłowość ludzka nie zna granic i na zamówienie wykonuje się najróżniejsze dziwności.
Guest (ID:6452) 02.06.2008, h. 22:09 Guest (ID:6452)
na jednym zdjęciu cooking handle jest po lewej, na innym po prawej...
Promant 02.06.2008, h. 22:14 Promant
A nie jest to możliwe?
Czajnik 02.06.2008, h. 23:07 Czajnik
Nie wiecie może kiedy to cacko będzie w Polsce ?
PiterTKD 03.06.2008, h. 14:59 PiterTKD
I ile będzie kosztować w Polsce?

Ciekawa propozycja APS'a. Tylko czy osiągi będą takie jak w klasycznym APS'ie i czy bebechy ma też takie same?
Zax 03.06.2008, h. 18:41 Zax
dexterkrak - W zasadzie zdjęcia wskazują na to. że może dać sie przełożyć rączke przeładowania z prawej na lewą stronę.

Promant - uważam że jest możliwe w wersji ostrej znajdowanie się rączki przeładowania lewej lub z perawej strony. Zależy to tylko i wyłącznie od mechanizmu ryglowania. Jeżeli wycięcia na występy ryglujące są w postaci pierścieni na całym obwodzie komory zamkowej nie jest istotne w którą stronę obróci się zamek.

Żeby nie było tylko bronie poprzedniej wypowiedzi, nie znam waszego opziomu wiedzy i sam nie jestem wszechwiedzący.
Pozdrawiam
Promant 03.06.2008, h. 22:59 Promant
"uważam że jest możliwe w wersji ostrej znajdowanie się rączki przeładowania lewej lub z perawej strony. Zależy to tylko i wyłącznie od mechanizmu ryglowania. Jeżeli wycięcia na występy ryglujące są w postaci pierścieni na całym obwodzie komory zamkowej nie jest istotne w którą stronę obróci się zamek. "


Ja to wiem. Zapytałem, bo chyba pytany nie wiedział.
Guest (ID:6452) 06.06.2008, h. 22:17 Guest (ID:6452)
A o wyciągu i wyrzutniku nikt nie pamiętał? Nie będzie się obrót w inna stronę czasem kłucił z oknem wyrzutowym z jednej strony komory zamkowej?