Daj cynk
Reklama

Aktualności

Modify - bore-up do P90

Aktualności, 01.06.2008, h. 15:11, dodał: szalony jack pirat
20

Wielbiciele GB v6 doczekali się. Firma Modify wypuściła zestaw Bore-Up do modeli P90 i Thompson. Zestaw składa się z poszerzonego, polerowanego cylindra, podwójnie uszczelnionej, aluminiowej głowicy cylindra v6 oraz aluminiowej głowicy typu POM i gazoszczelnej dyszy. Producent zaleca stosowanie do sprężyn M120 i silniejszych. Koszt zestawu to ok. 250 złotych.



 

 



Oczywiście głowice nie są "ciche", co wynika z konstrukcji głowicy cylindra v6.

Z Bore-Up'em do P90 wiąże się ciekawostka - otóż poza głowicą cylindra, wszystkie elementy bore-up do P90 dostępne są już od dawna, tj. od wypuszczenia zestawów Deep Fire, które również mają klasyczne, nie-ciche głowice (w przeciwieństwie do zestawów Systemy, Guardera i CA). Niestety do dziś brakowało głowicy cylindra. Teraz również fani P90 mogą cieszyć się dodatkowymi 20-30fps.

[Powiększ] [Powiększ]

 

Źródło: Capri ASG

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rafcio21 01.06.2008, h. 15:31 rafcio21
Co to za firma ta Modify? Nigdy o niej nie słyszałem, to nie jest czasem Prometheus pod inną nazwą?
Link 01.06.2008, h. 16:43 Link
Super, że w końcu będzie bore up do mojego P90, tylko widzę, że głowica nie jest kompozytowa co na pewno spowoduje, że już nie będzie tak ciche. :/ Dlatego sobie nie kupię.
_domino 01.06.2008, h. 17:45 _domino
A ja tylko myślę jak z jakością tej firmy bo teraz mam głowicę Prometheusa i jestem baaardzo zadowolony. A dźwięk - aktualna daje śliczny łomot, wzbudza strach i szacunek Szkoda tylko że od M120 ten bore, trzeba wreszcie zębatki wymienić...
Small_Hunter 01.06.2008, h. 19:35 Small_Hunter
rafcio21- firma od niedawna jest na rynku. W Polsce pojawiła się jakies pół roku temu. Na zagranicznych forach zebrała dość wysokie noty- chociażby właśnie bore up'y o bardzo dużej wytrzymałości i jakości wykonania. Sam w poprzednim gunie miałem troche ich gratów na testach i narzekać nie mogę.
pablo79 01.06.2008, h. 19:38 pablo79

Moja Belgijka ten otrzyma BU, zestaw Prometheusa na springu 150M, wydluzajaca konwersje Lajlaxa (ale bedzie brzydka), jak najdluzsza lufe PDI, silnik Systema Magnum.
Bede mial snajperke P90.

P.S.
Nie piszcie, ze jestem zboczony.
szalony jack pirat 01.06.2008, h. 20:42 szalony jack pirat
Modify to japońska firma lotnicza i mechaniki precyzyjnej. W Polsce jest juz od dawna (coś zpółtora roku) za pośrednictwem Capri. Ja części osobiście nie widziałem, ale podobno jakości DF. Ogónie - wysokiej.

@Link - Wolo ma u siebie FTK Systemy i tam tez jest aluminiowa głowica i jego P90 wcale nie jest głośniejsza. Ma M120 i na 12V wszystko śmiga juz od kilkunastu tysięcy kulek. GB się trzyma w każdym razie.

Także ja biorę
CIN3K 01.06.2008, h. 21:11 CIN3K
Łooo fajnie ale sprzedaje swoje p90
cichyop 01.06.2008, h. 21:51 cichyop
kurde nie wiem zalecają powyżej m 120 a ta metalowa głowica ?? przy m 150 np. będzie robiła totalną masakrę z gb !!

a codziennie wieczorkiem paciorek o to aby mój gb wytrzymał do przyszłego tygodnia...=
hehe
szalony jack pirat 01.06.2008, h. 22:22 szalony jack pirat
Nie no M150 to chyba lekka przesada ... Ja sprawdzę BU na M100, M110. DF też zaleca z M120, a jednak przy M100 te 20fps dodatkowych daje się wyciągnąć.
Link 01.06.2008, h. 22:30 Link
Pablo79.

Zrobię sobie snajperkę z P90...

Nie napiszę, że to zboczone. To jest wyjątkowo głupie... Boże broń mnie od takich ludzi na airsofcie... :/
Wombat 01.06.2008, h. 22:39 Wombat
Link, a niech sobie ma. Tylko dwójnóg pod lunete chyba podczepi
capri 01.06.2008, h. 22:47 capri
Lekkie sprostowanie Modify to taiwański koncern zajmujący się od wielu lat wysoce zaawansowaną mechaniką precyzyjną. Kilka lat temu zaczęli działać w naszej branży i wychodzi im to na tyle dobrze, że jak poszukacie na zagranicznych forach to dostają wyższe noty za precyzję i wytrzymałość od Systemy ....

Pozostaje mi jedynie lekko przeprosić, za to iż jesteśmy od roku ich wyłącznym dystrybutorem na Europę Środkową, a nie prowadzimy kampanii, ale jak ktoś ma pytania to służymy pomoca i wsparciem. W ramach ciekawostek mogę np. wspomnieć o zestawach zębatek tej firmy, które nie wymagają łożysk i podkładkowania. Modify, jako jedyna firma rozróżnia np. różnice między szkieletami CA i TM (produkuje dedykowane do nich łożyska, głowice cylindrów itp.).

Dla zainteresowanych skrót oferty:
$3

I trochę pozbieranych testów z Arnie's:
$3
cichyop 02.06.2008, h. 01:54 cichyop
@ szalony jack pirat
Mój błąd źle przeczytałem .... zalecają DO m120 ....a ja coś se ubzdurałem że od =P ...
szalony jack pirat 02.06.2008, h. 07:12 szalony jack pirat
Nie no na pudełku napisane jest "S120 Spring or higher".
Faktycznie tajwańska.
pablo79 02.06.2008, h. 09:47 pablo79
Link, glupia jest twoja pewnosc, ze bede do kogos z tego strzelal (mam od tego dwie
P90 na M100).
Czesciej wykorzystuje repliki do strzelan tarczowych, niz do gier ASG.
szalony jack pirat 02.06.2008, h. 10:40 szalony jack pirat
Jak można walić z chińskiego M249 do ludzi, to nie wiem, czemu nie można byłoby z P90 z M150. To wszystko po prostu głosy zazdrośników, którzy nie moga przebolec faktu, że można mieć lekką, szczelną i dobrą giwerę
Link 02.06.2008, h. 19:38 Link
"Stop wariatom airsoftowym".

Tyle w tym temacie.
Small_Hunter 02.06.2008, h. 19:42 Small_Hunter
Teraz Link przeginasz w druga stronę. Ale to nie temat na dyskusje o tym.
Psycho_Mantis 04.06.2008, h. 19:25 Psycho_Mantis
No właśnie, jak napisał Pirat Jack, co złego w P90 z M150? Jakoś nikt nie krzyczy jak ktoś ma replikę już w stocku z trochę większą prędkością wylotową, ale jak ktoś sobie sam podkręci, to już że wariat... A co do tematu, to ogólnie system Bore-Up to fajna sprawa...