Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości VFC: KAC PDW

Aktualności, 31.05.2008, h. 23:46, dodał: Promant
14

Wśród zapowiedzi rynkowych Vega Force Company niewątpliwie bardzo ciekawą pozycję stanowi replik KAC PDW cal. 6mm x 35. Replika oferowana będzie w dwóch wersjach o różnych długościach lufy.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAC PDW w zamyśle ma być lekką i kompaktową bronią z kategorii personal defense weapons, podobną do pistoletów maszynowych, o zasięgu skutecznym 200-300 metrów.

 

 

 

 

 

 

Główne zastosowanie KAC PDW w służbie to rola broni osobistej dla kierowców, artylerzystów, załóg czołgów oraz innych żołnierzy jednostek pomocniczych.

 

 

 

 

 

 

 

Replika firmy Vega Force Company prezentuje się bardzo okazale jak na tak niewielkie gabaryty.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na razie brak szczegółowych informacji technicznych, podano jedynie, że do sprzedaży trafią dwie wersje repliki: z lufą 8 calową i lufą 10 calową. Prezentowane w news'ie zdjęcia dokładnie ukazują detale obu replik. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gb-tech.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
zombie_snake 01.06.2008, h. 00:12 zombie_snake
Pierwszy koment^^

Cóż.. Bardzo ładny. Ciekawe jak będzie z ceną ;-F
yohans 01.06.2008, h. 00:31 yohans
Jakieś taki to to inne....
Codename666 01.06.2008, h. 09:45 Codename666
Chce mieć KAC'a fajny do CQB
dzynek 01.06.2008, h. 10:38 dzynek
wygląda jak AKS74U połączone z M4
HateMe 01.06.2008, h. 11:53 HateMe
Ciekaw jestem gdzie mieści się bateria. :>
Gogin 01.06.2008, h. 11:56 Gogin
"Chce mieć KAC'a icon_biggrin.gif fajny do CQB"

Nie wiem czy do czegokolwiek KAC się może przydać.
Mohawk_PL 01.06.2008, h. 13:44 Mohawk_PL
Na KAC-a najlepsza praca
Codename666 01.06.2008, h. 15:02 Codename666
Komentarz był swoistym żartem, nie lubię mieć kaca Co do repliki to średnia lecz to kwestia gustu, broń może i praktyczna ze względu na wymiary ale jaka bateria może się tam zmieścić? 400 mah?
Andrzej25 01.06.2008, h. 15:12 Andrzej25
Zawsze uważałem, że krótkie emki to brzydactwo i profanacja, ale ten mi się podoba
Jak z ceną? Zapewne tak jak zwykle z VFC. Jeśli ktoś się pyta o cenę VFC to znaczy, że najzwyczajniej go na niego nie stać
Hornet 01.06.2008, h. 15:15 Hornet
Ciekawe czy udało im się tam wepchnąć GB v2 czy będziemy mieli kolejną wersję GB ?
Mamut 01.06.2008, h. 15:31 Mamut
"Na kaca, najlepsze jest powietrze z pompki od materaca."
Promant 01.06.2008, h. 21:23 Promant
Nie ma danych na temat GB, czy baterii; w ogóle póki co brak szczegółów; ale w MP5 PDW bodajże TM wchodził spokojnie stick - typowy 8,4V, jak w kałachu - wkładany od strony kolby leżał sobie nad GB - na całej długości repliki w środku body. Może tu jest podobny patent.

Body nie wygląda na mniejsze więc czemu nie miałby wejść klasyczny V.2?
cichyop 01.06.2008, h. 21:41 cichyop
czyżby kolejne nie istniejące cudo ?
Kubaforge 01.06.2008, h. 22:15 Kubaforge
Jest takie coś w realu rzecz jasna i jest identyczne czyli piękne/paskudne.