Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości VFC: AKM

Aktualności, 31.05.2008, h. 23:11, dodał: Promant
23

Vega Force Company zapowiedziało wprowadzenie na rynek kilku nowych replik. Jedną z nich jest kolejna replika z rodziny AK - radziecki AKM. Repliki AK produkcji VFC charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i niewątpliwie należą do najlepszych kałachów AEG na rynku.



 

 

 

 

 

 

 

 

W ostatnich miesiącach nastąpił prawdziwy wysyp replik AKM, które do tej pory można było zdobyć jedynie poprzez zakup bardzo drogich konwersji Inokatsu lub niewiele tańszych wyrobów Russian Mania Workshop. Albo w drodze wykonania własnego customa. Co ciekawe pierwsza ogólnie dostępna replika AKM należała do AEG II klasy i mowa tu o CM 0.36. Ostatnio pojawiła się zapowiedź rychłego wprowadzenia na rynek AKMSa G&G. Teraz dołącza jeszcze oferta Vega Force Company czyli produkt definitywnie z "wyższej półki".

 

 

 

 

AKM VFC wykonany będzie z metalu i drewna. Chwyt pistoletowy w wersji z tworzywa. Firma stawia na maksymalizację realizmu. Korpus repliki wyprodukowano z tłoczonej blachy stalowej. W środku nabywca otrzymuje wzmocniony gearbox V.3 z wzmocnionym tłokiem, 7mm łożyskowanie, stalowe zębatki oraz silnik high speed EG1300.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednoczęściowa lufa zewnętrzna wykonana została w technologii CNC. Replika posiada stalowy osłabiacz podrzutu. Magazynek hi cap o pojemności 600BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobnie jak w przypadku innych replik z serii "74" np ostatnio opisywanego AK105 - AKM VFC może wystrzelić ponad 10.000BB w trybie ciągłym.

 

 

 

Źródło:

www.gb-tech.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 31.05.2008, h. 23:25 Guest (ID:6452)
Pierwszy


Cudny... ale kałasze są be
uzi43 31.05.2008, h. 23:31 uzi43
Piekny jest... Bedzie chyba najladniejszy na rynku
Genneth 31.05.2008, h. 23:35 Genneth
Ładn jest. No i taki swojski klimat wprowadza
Warlord Shadow 31.05.2008, h. 23:40 Warlord Shadow
Jak nie emki to kałasze... ale trzeba przyznać, że ładny:D


Do czego służy w oryginale ten "dzyndzel" pokazany na siódmym od góry zdjęciu (wliczając miniaturkę artykułu)?
pajacyk 31.05.2008, h. 23:45 pajacyk
ten dzyndzel tak w oryginale jak i w replice sluzy do zdjecia tej drewnianej gornej okladziny na lufie
Salsa 31.05.2008, h. 23:46 Salsa
@Warlord Shadow chyba do zdejmowania rury gazowej a tak ogólnie to cud z tego AKM`a
wolus113 31.05.2008, h. 23:47 wolus113
cudny kalach. Oby takich więcej na nasz rynek
Promant 01.06.2008, h. 00:00 Promant
O mamo. Ten dzyndzel to rygiel rury gazowej - inaczej mówiąc dżwignia blokująca rurę gazową w odpowiednim położeniu, w podstawie szczerbiny.
BoleslawW 01.06.2008, h. 09:14 BoleslawW
Jeżeli posiada BlowBack jak w AIMS-e i ma szynę boczną to będzie mój
SHOGUN_YAMATO 01.06.2008, h. 10:38 SHOGUN_YAMATO
$3 KAŻDY KTO NIE WIEM JAK TO DZIAŁA W RZECZYWISTOŚCI MA OBEJRZEĆ TO !!!
Promant 01.06.2008, h. 10:54 Promant
Z opisu nie wynika , że ma blow back, ale jest wyraźnie napisane, że posiada wszystkie rozwiązania poprzednich AK z tej serii, więc zapewne bb również. Natomiast mimo, iż nie ma jej widocznej na zdjęciach - opis producenta podaje, że szyna boczna na korpusie JEST w standardzie.
Zachar 01.06.2008, h. 13:23 Zachar
Fajny, ładny. Ale uchwyt już nie jest taki fajny.
Mohawk_PL 01.06.2008, h. 13:34 Mohawk_PL
Nie prawda, nie słuchaj ich !
Ten dzyndzel służy do włączania trybu Armageddon przy 1.5 woltowym napięciu na zaciskach silnika !!
A tak na serio to każdy kiedyś nie wiedział co to jest nie ?
BoleslawW 01.06.2008, h. 18:55 BoleslawW
Promant, właśnie od razu wskoczyłem na VFC stronę i jest podane iż BB jest w tym modelu, a także boczna szyna. Tak więc jestem w kropce AIMS czy AKM
men3L 02.06.2008, h. 13:42 men3L
Wygotować te oczojebitne drewna, przetyrać w piasku Afghanu, i będzie ok
SoP-PeL 02.06.2008, h. 19:22 SoP-PeL
A tam, drewna właśnie świetne - nie to co balsa w DBoyi
pajacyk 02.06.2008, h. 21:05 pajacyk
słuchajcie, w newsie jest napisane że VFC dała do tego kałacha wzmocniony GB, kupilem ostatnio AIMS-a z VFC, w sumie to są te same guny, może ja też mam wzocniony GB? Jak to sprawdzić?
BoleslawW 02.06.2008, h. 22:35 BoleslawW
pajacyk może jakieś foty zamieścisz chciałbym zobaczyć jak wygląda AIMS w prywatnych rękach, W sumie ten AKM będzie na tych samych częściach
vonmarxx 02.06.2008, h. 23:06 vonmarxx
i tak moj akm custom jest ladniejszy:)
pajacyk 03.06.2008, h. 16:43 pajacyk
fotki mogę w sumie wrzucić, sesje zdjeciową urządzę pod koniec tygodnia
odrazu środek obfotografuję, bo jestem okrutnie ciekaw co też tam VFC wrzuciło do środka
Filiop 03.06.2008, h. 22:01 Filiop
Na stronie VFC jest wyraźnie zaznaczone że ten AKM BlowBack posiada, można tylko liczyć że będzie to jakoś lepiej rozwiązane, choć nie sądzę....
Kalmar 12.06.2008, h. 15:25 Kalmar
Świetnie, wreszcie jakiś PORZĄDNY AKM. Jak tylko sie pojawi w Specshopie to go biorę.
Tylko sobie dokupię celownik PSO-1 i tłumik BPS-1.
Wie ktoś może kiedy ma się pojawić w Polsce???
senkuPH 18.03.2010, h. 15:20 senkuPH
Ale zawsze mozna kupić AIMS-a i wlozyc stalą kolbe przecież.