Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 28.10.2011, h. 22:46, dodał: Promant
14

eHobbyAsia.com: G&P Baby Monster AEG. Redwolf Airsoft: Baby Monster "SMG" - Size Doesn't Matter. Nowe filmy Airsoft GI TV.



eHobbyAsia.com: G&P Baby Monster AEG.

 

 

 

 

 

 

Redwolf Airsoft: Baby Monster "SMG" - Size Doesn't Matter.

 

 

 

 

 

 

Nowe filmy Airsoft GI TV.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (3.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dik89 29.10.2011, h. 00:15 dik89
jak nic z M-ek mi sie nie podoba, tak ten Baby Monster jest dla mnie przecudowny <3
to chyba naleciełaść z MP5 K, bo równie poreczy/ergonomiczy i nie dużo większy, a to przmawia jak nic :D
Tyle tylko że MP5 K faktycznie strzela, a to jest zabawka która w rzeczywisości nie istnieje.
Hornet 29.10.2011, h. 00:20 Hornet
DaMcZyK 29.10.2011, h. 00:29 DaMcZyK
jak by ten dzidziuś trafił w moje rece to nikt by go nie poznał :D
S.P.A.P. 29.10.2011, h. 08:45 S.P.A.P.
Jeżeli to małe coś by strzelało naprawde to kaliber 5.56x45 czyli typowy dla M4 był by nie do opanowania. Ale tak po za tym do CQB by sie nadało. ; P
Sprawa nie jest w tym czy byłby do opanowania tylko, że gdzie niby miałoby się cofać suwadło.
Haron666 29.10.2011, h. 13:08 Haron666
Do opanowania. zerknij na ar15 pistol http://www.youtube.com/watch?v=uL_mlvnw21g nie tyle kaliber ma znaczenie co długość lufy ;)
MalibuMax 29.10.2011, h. 17:13 MalibuMax
Czy mi się wydaje czy to jest Dwyane Wade z Miami Heat na tym filmiku? ;d
pabloo93 29.10.2011, h. 21:34 pabloo93
Znajdźcie najpierw AR15 bez buffer tube, i dopiero porównujcie.Zresztą widać na filmiku MalibuMax jak się facetowi rzuca w ręce. Wyobrażacie sobie jak wyglądałby strzał serią? OA K23P ma ciężki bufor. Ten stwór od G&P w ogóle bufora nie ma. Rzeczywiście istnieją takie mutanty, ale na .22, i na 9mm. Mają niestandardowe suwadło/cały upper.co nie zmienia faktu że ten hamulec/blok gazowy IMHO wygląda po prostu zajebiście. Trochę dłuższa lufa, jak w XM733, żeby użyć standardowego frontu od M4, i zwykła teleskopowa kolba. Miodzio by to wyglądało.
Pritcher 30.10.2011, h. 18:15 Pritcher
Pritcher zauważ że z tego strzela niewprawiony koleś. widać/słychać że pierwszy raz ma to w ręce :P
MalibuMax 30.10.2011, h. 21:22 MalibuMax
co niezmienia faktu... maszynka piękna jako boczniak :3
MalibuMax 30.10.2011, h. 21:23 MalibuMax
zbyt 29.10.2011, h. 09:04 zbyt
mój Stubby Killer i tak ładniejszy :)
ten bezkolbowiec jakoś dziwny jest
HaryWalker 29.10.2011, h. 14:24 HaryWalker
Nie wiem czemu, ale te małe eMki mi się podobają. Do stubby'ego przykręciłbym urządzenie wylotowe z Baby monster. Btw, BM też mi się podoba.
DobryDobrodziej 29.10.2011, h. 16:14 DobryDobrodziej
Dziwny czy nie, na ciężkiego boczniaka się nada. Dla strzelca wyborowego jak ta lala :) Cena jest w sumie znośna bo około 1000 zł. Mam Tanka M4 i jestem bardzo zadowolony, więc o ile sprawy potoczą się w odpowiednim kierunku, będę szczęśliwy mogąc dla Was opisać tego potworka.
Akacha 03.11.2011, h. 16:22 Akacha
wiadomo coś kiedy te małe cudeńka pojawią się w polsce?