Daj cynk
Reklama

Aktualności

ACZ Custom MG42 AEG

Aktualności, 26.10.2011, h. 23:06, dodał: Promant
40

Sklep WGC ogłosil preorder na replikę niemieckiego karabinu maszynowego z okresu II Wojny Światowej: ACZ Custom MG42 AEG. Replika wykonana będzie w bardzo krótkiej serii limitowanej.



Na stronie sklepu WGC prowadzona jest przedsprzedaż customowej repliki niemieckiego karabinu maszynowego z okresu II Wojny Światowej: MG42.

ACZ Custom MG42 AEG to replika wykorzystująca, jako elementy zewnętrzne, części ostrej wersji MG42. Replika wykonana będzie w bardzo krótkiej serii limitowanej. Cena: 2850USD.

Karabin wyposażony będzie w gearbox V.3 III generacji produkcji SRC oraz komorę HU typu AK. Dlugość lufy wewnętrznej: 600mm. Magazynek typu drum, podkręcany elektrycznie, o pojemności 1000BB. Prędkość początkowa: 350-370fps.

 

 

 

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TheCrow 26.10.2011, h. 23:23 TheCrow
Piękności :)
werdek 26.10.2011, h. 23:26 werdek
chyba się zakochałem :D
babski 26.10.2011, h. 23:27 babski
No piękności...Cena byłaby do przyjęcia bez tego zera na końcu ^^
Prawie 10 tys zł za taką replikę -.-   omg
Za replikę złożoną z wykorzystaniem oryginalnych części, replikę, która będzie wydana w małym nakładzie, karabinu który nie jest często spotykany w środowisku. 

To jest okaz kolekcjonerski, nie zabawka na strzelanki, cena jak najbardziej słuszna i mająca swoje odzwierciedlenie w unikatowości tej repliki.
mikunda 27.10.2011, h. 00:48 mikunda
Przyznaj jednak że jakby się pojawił w Polsce to szału by nie zrobił... 10 kawałków po to, żeby powiesić jako eksponat na ścianie :/
Jest super wykonany itp no ale chyba tylko dla tych co nie mają co zrobić z kaską xD
babski 27.10.2011, h. 07:07 babski
Jeśli kogoś stać na taki gun, to i na wymianę GB i spokojnie może go używać. Stwierdzenie "nie ma co z kasą zrobić" jest typowe dla osób, których na to nie stać albo ich nie interesuje. Rekostruktorzy wydają często dużo większe pieniądze na sprzęt i nie trafia na ściane tylko jest używany. W ASH na pewno taka replika byłaby stosowana i podziwiana, szału mógłby nie zrobić na niedzielnych jebankach. Nie ten target.
Promant 27.10.2011, h. 10:07 Promant
Dokładnie, żaden to okaz kolekcjonerski.
 Przestańcie głupoty wypisywać.
Okaz kolekcjonerski ma zgodne numery, wyszedł z małej fabryki (ilość danego modelu niewielka)i do tego z wojennymi odbiorami, a MG 42 z Niemiec można zaciągnąć za 650 Euro.
Ze zgodnymi numerami.
Nie wmówicie mi, że przerobienie jej w domu nawet, to koszt 7 tys PLN. 
Skośnoocy liczą na szybki zysk właśnie na tłumie zachwyconych tym wpisem "na oryginalnych częściach". MG 42 to nie  FG 42 tego było w cholere.
mg schutze 27.10.2011, h. 21:08 mg schutze
Tabson 26.10.2011, h. 23:32 Tabson
Jestem w stanie zrozumieć wszystko, ale czy Ci producenci nie rozumieją że replika która kosztuje OBRZYDLIWIE DROGO! bo 2850USD! i ma 350-370FPS to śmianie się potencjalnemu kupcowi prosto w twarz... Co to jest?! Do CQB w sam raz, ale bez tuningu, to do lasu mozna iść postrzelać do puszek, dla mine katastrofa. A co do wykonania, CUDO! :D
Nie wszystkie kraje mają taką twórczą i szlachetną prawną samowolkę, co my w naszej Polsce. To trochę samolubne- liczyć, że producent weźmie po uwagę nasze krajowe podkręcone prędkości wylotowe. To oczywiście nie zmienia faktu, że ilośc fps do wyboru byłaby idealnym rozwiązaniem przy krótkiej edycji limitowanej.
Przy tak "solidnej" cenie wymiana całego gearboxa w zależności od potrzeby wydaje się być czynnością znacznie mniej abstrakcyjną. Kto zostanie szczęśliwym nabywcą, na pewno będzie celował w inne parametry, niż ilość efpeesiów w stocku.
Matt141 26.10.2011, h. 23:50 Matt141
Lesio 26.10.2011, h. 23:46 Lesio
A czy wy nie rozumiecie, że w wielu krajach (w których swoją drogą rynek ASG jest kilkukrotnie większy niż nasz, i ot oni są adresatami tej repliki) istnieje ograniczenie FPS? Łoo, ale jaja, nie? :o
mikunda 27.10.2011, h. 00:53 mikunda
Przecież to nie jest replika na strzelanki, to okaz kolekcjonerski. Może nie wiecie, ale sporo ludzi kupuje repliki i wydaje kupę kasy na ich wygląd po to aby sobie stał w gablocie lub wisiały na ścianie. Wtedy bebechy nie są ważne, liczy się wygląd, a tutaj zdecydowanie jest on niesamowity.
feder91 27.10.2011, h. 00:58 feder91
Jedna z nielicznych replik rekonstrukcyjnych która wykonana jest wprost przepięknie :D
Guest (ID:6452) 27.10.2011, h. 08:15 Guest (ID:6452)
Replika jak replika, cena normalna, fpsów w sam raz, wykonanie OK.
swirekster lol 27.10.2011, h. 10:32 swirekster lol
Na jakimś falloucie albo stalkerze przyjść w ręcznie zrobionym egzoszkielecie i z tym w rączkach...
Obejrzyj sobie Jin-Roh :)
Pritcher 27.10.2011, h. 14:39 Pritcher
mg schutze 27.10.2011, h. 10:34 mg schutze
No ciekawe... moje MG wyszło w około 2k PLN nie euro LOLPoza tym to pewnikiem szroty z kilkunastu innych MG posładane do kupy bez oznaczeń i numerów na rynku kolekcjonerskim warte parę euro... a za taką kasę to można mieć dekowane MG 42 z oznaczeniami i zgodnymi numerami. :)
Matt Baker 27.10.2011, h. 11:03 Matt Baker
Rekonstruktorzy z prawdziwego zdarzenia też lubią się pobawić w ASG. Nie jest to replika przeznaczona do masowej sprzedaży tylko kolekcjonerska/ limitowana, więc i chętnych będzie niewielu ale z naprawdę dużą kasą, bo i tacy są wśród nas....
Kilka imprez klimatycznych ( Omaha, Ardeny itp. ) oraz wewnętrzne manewry GRH dopełniają sensu kupna tej pięności.
Tomek_GGRS 27.10.2011, h. 11:59 Tomek_GGRS
Piękności <3 !

Cena jest jak najbardziej słuszna, ze względu na części od ostrego :)

Pozdrawiam :)
Nieprawdą to jest co piszesz ...Za 800~1000 funów można mieć dekowane MG 42 z waffenamt'ami.A jak prosto liczyć to około 2000 zielonych.Wersje z pomieszanymi częściami można mieć znacznie taniej i to bardzo znaczniej.Takie wersje (składaki) to wg kolekcjonerów totalny szrot.Dla porównania wymieszany Mauser 98 K ale wojenny bez dekowania to koszt około 100 euro...
mg schutze 27.10.2011, h. 18:39 mg schutze
Perski102 27.10.2011, h. 16:08 Perski102
W końcu "kosa hitlera" ;)
Raczej piła ;)
wiciu_AK 27.10.2011, h. 16:57 wiciu_AK
Voltarius 27.10.2011, h. 16:49 Voltarius
To tylko na ścianę :)
chlor 27.10.2011, h. 17:32 chlor
Piękny...to chyba jedyny karabin wsparcia który bez zająknięcia bym nosił ;)
Gerboks V3...nic prostszego do tuningu do powiedzmy 460 fps + LiPo 11,1V.
Dziś jest kumulacja w Dużym Lotku...skreśliłem kupon; jeśli wygram kupię ją sobie.
Trzymajcie za mnie kciuki bo jak wygram recka na bank dla wmasgu będzie :)
Co tam recka xD dasz postrzelać ?? :P
babski 27.10.2011, h. 17:57 babski
Jak wygrasz to podziel się z nami ;)
Perski102 27.10.2011, h. 18:28 Perski102
oj tam oj tam może odrazu życzmy połowie wmasg wygranej w lottka :D ? bo nie sądze abyś tylko ty grał
Voltarius 28.10.2011, h. 00:37 Voltarius
Melite1337 27.10.2011, h. 18:27 Melite1337
przepiękna repika :)
Denis 27.10.2011, h. 18:55 Denis
Piękność i powodzenia w lotto, a na reko bd naprawde dobrym wkładem
mg schutze 27.10.2011, h. 20:45 mg schutze
Hahahaha właśnie znalazłem dekowane MG 42 wojenne za .... 650 euro :]
W Polsce mozna dostać za 3000zł. Chociaż w innych krajach np. w USA z niemieckimi fantami nie jest tak różowo, a ceny są kosmiczne często.

P.S. Mogli by pomalować ten jugolski trommel chociaż na czarno.
Aliant 29.10.2011, h. 09:43 Aliant
mg schutze 29.10.2011, h. 11:19 mg schutze
Aliant mówisz o tym? :

#mce_temp_url#

Jak nie to daj linka do tego MG.
Ciekaw jestem jak to wygląda w kraju.
No ten. Ósemka z zerem mi się pomyliła xD
Aliant 29.10.2011, h. 19:45 Aliant
mg schutze 29.10.2011, h. 21:56 mg schutze
No i MG 42 z MG 53 Ci się pomyliło, a to diametralna różnica....
A te róźnice, które tam wypisują to bzdura.
Na pierwszy rzut oka można rozpoznać MG42 od MG53.
Mario75 29.10.2011, h. 22:52 Mario75
MG42 z rusznikarni MG Shutze. Link zewnętrzny do relacji: LINK
Myślę, że nasz Kolega sporo zaoszczędził.
Jak się podoba?
Grabekk 31.10.2011, h. 18:59 Grabekk
Dwójnóg , lufę a nawet 2 , kolbę mam w dużo lepszym stanie i też ogyginały :D
Ale od czego? A lufy masz dwie to masz dwa pragrafy czy pod jeden się łapiesz ? :D
mg schutze 31.10.2011, h. 19:25 mg schutze
A to jest niezgodne z prawem ? Jedną nabyłem .. na jakimś straganie na zlocie a druga gdzieś kiedyś za młodego znaleziona.. :D
Grabekk 31.10.2011, h. 19:56 Grabekk
Że tak powiem zapoznaj się za wczasu z ustawą o broni i amunicji.
wszelkie zamki, zardzewiałe lufy od czegokolwiek i nawet rury od PF'a które nota bene już za czasów nazizmu ichni inżynierowie uważali za niezdolną do ponownego nabicia, ale nasi prokuratorzy od siedmiu boleści uważali inaczej, ramy czyli komory zamkowe itd itp.
Nawet łuska z niezbitą spłonką jest bee, dura lex, sed lex, jak mawiają :) 
Grozi Ci tylko 8 lat pozbawienia wolności no chyba, że masz coś jeszcze :)
Spokojnych snów życzę :)
mg schutze 31.10.2011, h. 21:47 mg schutze
Aby na pewno ? Niedawno było PK na części tylko bez zamka , lufa itd. i pan który sprzedawał pisał tylko o zamku że nie można posiadać nic o lufie nie wspominał :)
Grabekk 01.11.2011, h. 08:25 Grabekk
A czytałeś ustawę jak Ci pisałem?
Art. 5. 2  Istotnymi częściami broni palnej i pneumatycznej są: szkielet broni, baskila, lufa, zamek, komora zamkowa oraz bęben nabojowy

http://cietrzew.lowiecki.pl/prawo/prawo_3.html
mg schutze 01.11.2011, h. 12:55 mg schutze