Daj cynk
Reklama

Aktualności

Naszywki IFF/IR

Polska, 26.10.2011, h. 22:03, dodał: Promant
15

Sklepy Jar-Mix i Specshop włączyły do swojej oferty naszywki posiadające identyfikator IFF/IR.



Sklep Jar-Mix poszerzył swój asortyment o naszywki posiadające identyfikator IFF/IR.

 

 

naszywkiJAR.jpgnaszywkiJAR2.jpg

 

Naszywki IFF/IR (przypinane do ubrania: badge, pin, tag, patch) - to identyfikatory "swój-obcy", działające w paśmie podczerwieni  oraz świetle widzialnym. Identyfikatory IR/IFF służą do szybkiego rozpoznania wojsk własnych w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności. Specjalna struktura materiału, przypomina plaster miodu ("honeycomb"). Mocowane za pomocą taśmy rzep.

 

 

 

c5ad5a6bbd7c7dcb1b7ea49ebde01898.jpg9a99a1ffe836b4c752ec4d01157bc494.jpga0fe4d01ba140e4f94a2e7e8bf279552.jpg

250861184fba39f64533d798f41aaefa.jpg0828593babc34bba536af7b1b8ad50e6.jpg6dc5814452c6da78d6128867eb20d6e9.JPG9f57a0baa19d46cfa4d6dd82748f4804.JPGa24edcf02a97faf46af4d534b7d9a4ad.JPG289c70742c4ab29c6c060f397dff1a63.JPG

f7226f42c8f26ead9d2764a01174c47a.JPGdc585efde25426c4bd82bd54cafe152b.JPGe09e3c0bc5f447d3579abac78078c9c9.JPG6009b29c3b653501f3153743b3b4f860.JPGa924d99f9ffcd8cdee87822a500114b7.jpg

 

 

Również sklep Specshop włączył do swojej oferty naszywki posiadające identyfikator IFF/IR.

 

 

naszywkiSPEC2a.jpgnaszywkiSPECbb.jpgnaszywkiSPECcc.jpgnaszywkiSPEC.jpgnaszywkiSPECaa.jpgnaszywkiSPEC2.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.jarmix-militaria.pl

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Raistllin 26.10.2011, h. 22:14 Raistllin
Hmmmm mam mieszane uczucia do tych naszywek, Z jednej strony fajne wykonanie, działa jak powinno, z drugiej strony świeci się to strasznie w dziennym świetle i zastanawiam się jak w słoneczne dni będzie się to sprawdzać...
Do lansu takie naszywki fajnie wyglądają... Natomiast podczas akcji zawsze możesz je ściągnąć :) Ludzie podczas rozgrywki raczej uważają żeby nie dostać kulki a nie żeby podziwiać naszywki :) Takie jest moje odczucie i zdanie :)
Byku 26.10.2011, h. 22:17 Byku
Jak ktoś nie kupi i nie sprawdzi nigdy się nie dowiemy ;) Swoją drogą ciekawe, ciekawe, acz kolwiek mi nie potrzbny bajer ;)
Kwiaciu 26.10.2011, h. 22:17 Kwiaciu
Perski102 26.10.2011, h. 22:16 Perski102
Fajne naszywki w dobrej cenie .
MatriX482 26.10.2011, h. 22:30 MatriX482
Ja mam, ale prosto od Kampfhunda z allegro. Działają dobrze, cenowo też całkiem ( jedynie flagi US oryginalne przebijają kampfhundowe kopie, bo kosztują koło 35-45zł ). Do ajersoftu mogę polecić. Kocie oczy zamówiłem i niby nie świecą a jak trzeba do dają po oczach porządnie.
Lotnik 26.10.2011, h. 22:31 Lotnik
biegam z jedną na ramieniu a drugą na hełmie i jakiejś różnicy w ilości powrotów na resp nie ma.
fakt słonko odbijają trochę ale ja jakoś nie narzekam. raczej nieduże prawdopodobiństwo że zdradzą pozycję no chyba że stanie się w pełnej patelni:P
Frontal 26.10.2011, h. 22:57 Frontal
meh. strzałem w dziesiątke były by naszywki IR z custom wzorem na zamówienie. te też są spoko, ale jeśli chodzi o flagi US to wolę się zdać na kontrakty.
szczor777 26.10.2011, h. 23:15 szczor777
min. 32 pln za 2 flagi + przesyłka = pass.  są bardziej "lepsze i tańsze" niepotrzebne bajery. 
no ale. jak kto lubi.
Pritcher 27.10.2011, h. 14:42 Pritcher
Dobra rzecz do powieszenia np. na plecak.
darksoviet 27.10.2011, h. 18:15 darksoviet
Kolejna Polska naszywka do kolekcji <3
rangerskh 27.10.2011, h. 19:08 rangerskh
Hmm... szkoda, że nie ma naszywek z oznaczeniami sekcyjnymi. Myślicie, że gdzieś można je dostać? Mam na myśli oznaczenia typu A6, B2 itp...
kampfhund 28.10.2011, h. 20:22 kampfhund
Witam
Dziękuję za wszystkie komentarze.
Robimy wszystkie naszywki, sekcyjne również.
W tym dwustronne Combat ID (dowolne 3 alfanumeryczne znaki)
lub jednostronne GEN III z fotoiluminacją.
Możesz je zamówić w Swoim ulubionym sklepie (oczywiście takim, który ma w ofercie nasze produkty).
Narazie Słupsk, Kielce, Poznań, wkrótce Wrocław.
o, i takie IDeki mi po głowie chodziły. Rozumiem, że mogę zamówić np P88 i taką właśnie dostanę ?
pozdrawiam.
keber 29.10.2011, h. 03:21 keber
cineq1989 29.10.2011, h. 18:01 cineq1989
Mam od miesiąca i sprawdzają się świetnie.
kampfhund 11.02.2014, h. 18:21 kampfhund
Pomówienia konkurencji były, są i będą.

Szanowni klienci

W odpowiedzi na zadawane nam ciosy
Testy wykonane pasywnym noktowizorem, latarką oraz iTelefonem.
Oskarżanie o naciąganie, oszustwo, narażanie życia polskich żołnierzy.

Oświadczamy:

1) Wszystkie naszywki odblaskowe Combat-ID wykonane na materiale z
plastrem miodu, tzw. GEN 1 odbijają światło podczerwone i są widoczne po
oświetleniu IR w noktowizji jako jasno świecący obiekt.

2) Wszystkie naszywki GEN 2 I GEN 3 wykonane na czarnym materiale
odblaskowym również odbijają IR po oświetleniu.

3) Do produkcji naszywek nie używamy folii do produkcji znaków drogowych.

4) Testy wykonane na FB
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.328856903873753.75850.159610364131742&type=3

Z poważaniem
Zespół Combat ID