Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości G&P: body Bomber Vltor Type

Aktualności, 29.05.2008, h. 21:04, dodał: Promant
13

Jakość oraz piękny wygląd korpusów do replik produkowanych przez G&P powoduje, że niejeden maniak pragnie poddać swoje M4 wizualnemu tuningowi. Najnowsza oferta G&P w tym zakresie obejmuje metal body do M4 Bomber Vltor Type w dwóch wersjach: "L" i "S".



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty G&P nie należą do tanich, ale jakość, jaką oferują, w pełni rekompensuje poniesiony wydatek. Korpusy do replik M4 produkowane przez tę firmę należą do najlepszych na rynku. Są to body dedykowane przede wszystkim do replik systemu Tokyo Marui, ale pasują również, czasem po przeróbkach, do innych M4. Najnowsze korpusy oferowane przez G&P to Bomber Vltor Type w dwóch wersjach:

Wersja "L":

 

 

 

 

Wersja "S":

 

 

 

 

Korpusy wykonane są w technoligii CNC z aluminum 6061. W komplecie z body znajdują się: metalowa komora hop up, zestaw części - dust cover, bolt cover, komplet pinów i rączka przeładowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wojtass_nt 29.05.2008, h. 21:42 Wojtass_nt
Całkiem kozacko wygląda ta górna część!!
Warlord Shadow 29.05.2008, h. 21:42 Warlord Shadow
Znowu...
Ralph 29.05.2008, h. 21:47 Ralph
No wygladaja calkiem niezle tylko czym one sie roznia?
Bo z tego co widze to niczym...
Grzechu90 29.05.2008, h. 21:51 Grzechu90
długie i krótkie
rambo0072 29.05.2008, h. 22:05 rambo0072
"S" tłoczona, a "L" grawerowana(?)
Promant 29.05.2008, h. 22:06 Promant
Czym się różnią? Spójrz np na oba od strony kolby.
Gogin 29.05.2008, h. 22:11 Gogin
I czy dziwiota ileż osób posiada replikę karabinu z rodziny eM-ek ? Tyleż akcesoriów przeróżni producenci oferują, że...
CIN3K 29.05.2008, h. 22:22 CIN3K
A mnie się nie podoba :/
Mormaeglin 29.05.2008, h. 23:22 Mormaeglin
Szajba
DominikW 29.05.2008, h. 23:38 DominikW
KrucaBomber! ale coś sie upper receiver mocno rożni od dołu w fakturze materiału, czy tylko ja tak dziwnie patrze...
szalony jack pirat 30.05.2008, h. 06:53 szalony jack pirat
JEst juz taki ebody MadBulla, w 3 kolorach. Jest niesamowicie wykoanne, lepiej niż najlepsze customowe body G&P jakie widziałem (ale zwykłe, nie vltor).
Promant 30.05.2008, h. 10:31 Promant
No, Mad Bull szaleje ostatnio na CNC. O tych body i innych produktach MB jest news trochę wcześniej.
dzynek 01.06.2008, h. 10:45 dzynek
to z jakiejś gry jest ?