Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES: LMG. VFC: SR15E3 Blaster. Western Arms: M92F Madoka Magica oraz 1911 Aria. Tokyo Marui: Recce Rifle Sniper silver, Aug HC Short camouflage oraz M92F Gold.



Najnowsza replika full metal AEG produkcji firmy ARES: lekki karabin maszynowy Stoner LMG, jest już dostępna w sprzedaży detalicznej (w ofercie RedWolf Airsoft - 438USD).

 

 

LMG_ads2.jpg

 

Firma Vega Force Company zapowiedziała kolejny model z serii SR: SR15E3 Blaster.

 

 

 

VFC-SR15E3-Blaster-A.jpg

 

 

Replika będzie produkowana w serii limitowanej, w kolorze dark earth i oferowana z granatnikiem EGLM w komplecie. Nie podano jeszcze sugerowanej ceny detalicznej ani daty premiery rynkowej.

 

 

VFC-SR15E3-Blaster-B.jpgVFC-SR15E3-Blaster-C.jpg

 

Firma Western Arms wprowadza do swojej oferty dwie repliki GBB pistoletów znanych z japońskiej mangi: Beretta M92F inspirowana anime Madoka Magica oraz 1911 Aria "The Scarlet Ammo". Edycja limitowana.

 

 

homura9200.jpgariaBK00.jpg

 

Producenci replik najwyraźniej bardzo polubili "edycje limitowane" (stanowiące najwyraźniej podstawę często wygórowanych cen). Firma Tokyo Marui również wprowadza do oferty kilka modeli, znanych już replik, w serii limitowanej: Recce Rifle Sniper silverAug HC Short camouflage oraz M92F Gold.

Recce Rifle w wersji Sniper, w kolorystyce dwubarwnej, pod nazwą silver ma kosztować równowartość 952EUR.

Steyr Aug High Cycle, w wersji Short, tym razem z łożem w kamuflażu - 571EUR.

Beretta M92F, w wersji Gold, 286EUR.

 

 

 

Tokyo-Marui-Limited-Editions-September-2k11.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.aresairsoft.com

www.tokyo-marui.co.jp

www.wa-gunnet.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Szelma1981 21.10.2011, h. 15:36 Szelma1981
Emka Piękna !
Brakuje jej na grzbiecie jedynie Eotecha 557 w DE
Jeszcze są ludzie którzy więdzą jak zrobić Pimp M4
:)
szamot21 21.10.2011, h. 15:51 szamot21
Firma Classic Army zapowiedziała kolejny model z serii SR: SR15E3 Blaster.

chyba VFC
Zgadza się. Błąd poprawiony.
Promant 21.10.2011, h. 17:04 Promant
matheews 21.10.2011, h. 16:42 matheews
Uwielbiam wszystko co zaczyna się na SR ;)
Lambert 21.10.2011, h. 17:14 Lambert
Tokyo rządzi! 
darksoviet 21.10.2011, h. 17:29 darksoviet
Podoba mi się ta pierwsza beretka:)
HaryWalker 21.10.2011, h. 18:38 HaryWalker
1911 Aria "The Scarlet Ammo" Przytuliłbym. Nie wiem z jakiego jest anime, kto tego używa i czym ładuje, ale jest po prsotu piękna.
Anime zwie się tak samo jak pistolet: Aria The Scarlet Ammo ;) Muszę się zgodzić, wygląda pięknie.
Taiga 21.10.2011, h. 18:50 Taiga
Człowieku ostrzegam przypadkiem nie oglądaj tego anime.....
Jade 21.10.2011, h. 19:39 Jade
Ten drugi jest z "Hidan no aria". Równie nieudany jak anime ;)
P E R S H I N G 22.10.2011, h. 09:30 P E R S H I N G
Może jestem dziwny, ale dla mnie to profanacja pięknej 1911. Poza klasyczną wersją 1911A1 tylko MEU. Reszta jako tako, ale to jest "le fuuu".
SterylizatorPL 25.10.2011, h. 21:57 SterylizatorPL
Perski102 21.10.2011, h. 19:08 Perski102
W tej berettce okładziny chwytu wyglądają shitowo.
....., ale w której bo w newsie są dwie?
Poli Tukasi 21.10.2011, h. 19:32 Poli Tukasi
Poli Tukasi 21.10.2011, h. 19:25 Poli Tukasi
Ja sie tylko zastanawiam na czym trzyma sie ten EGLM, bo dolna szyna SRki jest wyjęta, a zawsze wydawało mi się (bo nigdy w rękach nie miałem), że EGLM jest montowany na RISie.
Może wysmażyli wersję z obejmami na lufę. Albo mają podlufową szynę na obejmach, węższą niż front RIS.
Promant 21.10.2011, h. 19:44 Promant
Perski102 21.10.2011, h. 19:35 Perski102
do Poli Tukasi - Beretta M92F inspirowana anime Madoka Magica wygląda shitowo z tymi "okładzinami" .
wrona001 21.10.2011, h. 20:07 wrona001
Jak można tak bezcześcić klasyczne klamki ... Biedny colt, biedna beretta :(
Jakieś problemy z giwerami z Anime??
Jade 21.10.2011, h. 20:28 Jade
Przócz tego, że są szpetne to nie :D. W tym colcie spust ma ciekay kształt- niby zwykły, obrotowy a pewnie działa jak w 1911 czyli przesuwa się równolegle.
Guest (ID:6452) 22.10.2011, h. 12:40 Guest (ID:6452)
Przyznaje że duża część jest szpetna :P
A co do spustu to dopiero teraz zauwazyłem....
Jade 22.10.2011, h. 15:49 Jade
power12320 21.10.2011, h. 20:59 power12320
2 pierwsze rządzą
radzio2k 22.10.2011, h. 18:21 radzio2k
600 Euro za aug. Oh my...
MoreLike 22.10.2011, h. 19:47 MoreLike
pozłacana beretta z plastiku.? OMGWTFBBQ?!
Wiewioor 23.10.2011, h. 00:07 Wiewioor
2 400 zł za AUG'a? 1 200 za plastikową berette? ochu**li chyba...
Szczeże mówiac co do ceny AUG-a sie niedziwie wkoncu AUG ktury przypomina ostry odpowiednik ale co do ceny beretty musze sie zgodzic poje***ło ich!!!
pigmey007 23.10.2011, h. 02:28 pigmey007
pigmey007 - a nie ktÓry ?
Perski102 23.10.2011, h. 16:23 Perski102
marcin p 23.10.2011, h. 13:49 marcin p
Giwery ładnie wyglądają... ale ta cena....i wykonanie ;/
pawlodoro 26.10.2011, h. 21:37 pawlodoro
Ciekawe kto sobie kupi taką berette?