Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy AK74 Boyi: RK-06

Aktualności, 28.05.2008, h. 13:57, dodał: Promant
28

Wczoraj w sprzedaży na rynku chińskim pojawiła się nowa wersja full metal AK74 Boyi, oznaczona jako RK-06. Jest to wersja z drewnem. Pod względem technicznym nie różni się niczym od poprzednich AK74 Boyi czyli, oferowanych dotąd, wersji AK74S.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta replik AEG II klasy, czyli produktów made in China, powiększyła się o kolejnego kałacha. Było to do przewidzenia, biorąc pod uwagę fakt, że na rynku dostępny był już od pewnego czasu zestaw konwersyjny elementów drewnianych do AK74 Boyi. Pojawienie się repliki w wersji z drewnem było więc jedynie kwestią czasu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie elementy metalowe i wewnętrzne wykonane są identycznie jak w poprzednich replikach AK74S Boyi, czyli w wersji ze składaną kolbą. Jest to klon VFC. Body i pokrywa komory zamkowej stalowe, reszta części metalowych - ZnAl. Prędkość wylotowa: 350fps na 0.2BB. W chinach replika sprzedawana jest obecnie w cenie 99USD. Na rynku polskim ma się pojawić w ofercie sklepu GunFire, w ciągu 2-3 tygodni.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ZaczO 28.05.2008, h. 14:16 ZaczO
Dziewiczy komentarz A kolba to też jest z drewna??
Tak kolba jest również z drewna , mam ten karabin ale zamek jest gówniany i sie łamie.
wiktorszk 17.06.2012, h. 11:50 wiktorszk
Cyrek 28.05.2008, h. 14:34 Cyrek
Możliwe, że dostępne będą 2 wersje, jak w przypadku serii S.
Cement 28.05.2008, h. 14:49 Cement
znaczO

a z czego?? z sera ma być ??

Cyrek

no przecież jest wersja "S" czyli RK-03 ??


No do tego gp30 i będzie piękny zestawik
alchemik193 28.05.2008, h. 14:53 alchemik193
a mi się podoba
Gogin 28.05.2008, h. 14:58 Gogin
Jak na Chińczyka na zdjęciach prezentuje się okazale. Chińczyki coraz to zaskakują .
Cyrek 28.05.2008, h. 14:58 Cyrek
Cement, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i zastanów się co on oznacza. To, że wersja S już jest to wiem, bo sam mam AKSU.
Cement 28.05.2008, h. 15:11 Cement
Cyrek

Masz rację "mea culpa "

Codename666 28.05.2008, h. 15:47 Codename666
Na mnie robi wrażenie, osobiście nie podobała mnie się wersja ze składaną kolbą(kwestia gustu) ale ze stałą kolbą chyba sobie sprawię tę repliczkę
VonHusarz 28.05.2008, h. 16:29 VonHusarz
MMMmmmm....
na tym zdjęciu od ganfrajera zaprawde okazale,szczegolnie ladnie drewienka wyszły
Kamil 28.05.2008, h. 16:44 Kamil
W porównaniu z VFC wygląda marnie...
Promant 28.05.2008, h. 16:46 Promant
W porównaniu z VFC każdy chinol wygląda marnie.
Germ 28.05.2008, h. 17:15 Germ
Nawet jeżeli jest to RK-02 (AKS-74) z czarną baterią - można wmawiać ludziom, którzy w wojsku byli 20 lat temu, że od ruskich kupione. I to nie po pokazaniu z dwóch metrów - po daniu do ręki... Do swojego chętnie bym kupił drewniane okładziny - sztywniejsze od plastikowych, po zabawie papierem ściernym jeszcze lepszy efekt. Ale niepotrzebne drewno, by zamocować optykę do Kałasza!
bober7 28.05.2008, h. 19:26 bober7
No, w końcu AK w drewnie, ale niezbyt mi się to drewno podoba, dużo lepsze jest oryginalne, przykładowo mój karabinek:)
$3

@Germ, spójrz na moje drewno - oryginalne, to można dać byłemu wojskowemu, nawet waga zbliżona do realnej
Ile on kosztuje
kacper1104 21.10.2010, h. 16:15 kacper1104
SoP-PeL 28.05.2008, h. 19:40 SoP-PeL
Prawda jest taka, ze drewna ChRL są poprostu zbyt kanciate - na necie można kupić polskie nieobrobione drewna i wyglądają właśnie tak samo

jak by nad nimi popracować załamać ostre krawędzie to można by było myśleć:)
Promant 28.05.2008, h. 19:43 Promant
Drewna CA też są kanciaste. Papier ścierny i po problemie.
neles 28.05.2008, h. 20:10 neles
a wie ktoś czy do tego modelu by dobrze pasowaly oryginalne drewna z ak47???
SoP-PeL 28.05.2008, h. 20:39 SoP-PeL
Ale dlaczego do AK47?

Powinny przy lekkich modyfikacjach
happy666 28.05.2008, h. 21:10 happy666
Kurde, nie mogę z tymi chinolami. Ale jednak to drewno jest zbyt "nowe" jak na akacza
bober7 28.05.2008, h. 21:11 bober7
pasowały by ale trzeba wykonać kilka modyfikacji (przy przednich chwytach troche podszlifować, przy kolbie troche drążenia jest, kilka h roboty), ale drewna z 47 nie bedą pasowały do 74...
lesiulodz 28.05.2008, h. 21:14 lesiulodz
Czy Boyi zastąpi ZnAl stalą?
Gogin 28.05.2008, h. 21:50 Gogin
"Czy Boyi zastąpi ZnAl stalą?"

Można pomarzyć . Z drugiej strony ciekawe jak by podrożały chińczyki od takiej zmiany ?
VonHusarz 28.05.2008, h. 23:31 VonHusarz
W nowym Aksu nie ma juz ZnAlu jakbyscie nie wiedzieli
Zachar 29.05.2008, h. 17:46 Zachar
Świetnie ! Drewna co prawda takie sobie, ale nareszcie się doczekałem stalucha ze stałą kolbą.

Gogin1, dlaczego miały by podrożeć ? Stal jest tańsza od znalowego stopu.
Jackall37 29.05.2008, h. 19:35 Jackall37
Jedyny problem z jej odlewaniam - znal stopić jest dość łatwo, a stali już nie - ale mimo wszystko, jak już raz zrobią odpowiednie formy i aparaturę do odlewu, to może się okazać że na dobre pójdą w stalowe AK - miejmy nadzieję

Jeśli za jakieś pół roku będą już w pełni stalowe AK 74, a najlepiej AK47 (marzenie), to kupię takiego na CQB, a raczej na eksponat, bo chętnie bym upodobnił go do prawdziwego
Zachar 29.05.2008, h. 21:58 Zachar
Na szczęście komora zamkowa repliki nie jest odlewem, tylko została wykonana z blachy. Tak jak w prawdziwku redukuje to koszty i korpusy do boyia są najtańsze na rynku. Same zalety.
soldier12294 07.07.2009, h. 21:34 soldier12294
pomocy! mam tego AK i problem... nad komorą HU był plastikowy 'klocek' który trzymał komorę zciśniętą z gearboxem, niestety wyleciał mi on gdzieś, sam nie wiem jak... nie wiecie gdzie mogę tą część dostać ? bo nie mogę tego znaleźć na żadnej stronie.