Daj cynk
Reklama

Aktualności

Licencjonowane produkty firmy Mad Bull

Aktualności, 28.05.2008, h. 09:26, dodał: Promant
6

Znana przeciętnemu maniakowi jako producent cięższych gadżetów do ASG, typu granaty i granatniki, firma Mad Bull od dłuższego czasu sukcesywnie rozwija ofertę produktów licencjonowanych - obejmujących części, konwersje i akcesoria - głównie do replik z rodziny "M". Wysoka jakość wykonania, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami, zwykle niższymi niż analogicznych produktów innych markowych producentów, sprawiają, że wciąż zwiększa się liczba nabywców preferujących ofertę firmy Mad Bull. 

 

 

 

 

 


Jeszcze całkiem niedawno firma Mad Bull miała w polskim środowisku airsoft'owym raczej mieszane opinie. Była mało znana, a jej granatniki podlufowe, choć znacznie tańsze od konkurencji, stanowiły produkty do asg, czyli nie odzwierciedlały wyglądem żadnego realnie istniejącego granatnika do broni ostrej. Jednak Mad Bull rozwija się prężnie, a swoją politykę rynkową firma opiera na konkurencyjnych cenach oraz powiększaniu oferty części licencjonowanych, z oryginalnymi oznaczeniami. Najpierw obok tłumików dżwięku Gemtech, uwagę klientów zwróciły ciekawe konwersje frontów do emek, nie oferowane dotąd przez innych producentów lub wcześniej rzadkie, a co za tym idzie, również bardzo drogie. Zaczęło się od zestawów konwersyjnych Patriot. Dziś Mad Bull na bieżąco wprowadza do swojej oferty nie tylko produkty sygnowane wyłącznie własną marką ale przede wszystkim repliki produktów spod takich marek jak: Gemtech, Noveske czy JP Rifles.

 

 

 

 

Wśród licencjonowanych części i akcesoriów nabywcy mogą znaleźć ciekawe, agresywne, tłumiki płomienia, zestawy RIS/RAS, a także precyzyjnie wykonane body replik.

 

 

 

 

 

 

Mad Bull wykorzystuje technologię CNC. Do najnowszych produktów, znajdujących się już na rynku, należą kompletne fronty JP Rifles w kolorze tan. Wyprodukowane w serii limitowanej są kontynuacją linii podobnych zestawów konwersyjnych, sprzedawanych od kilku miesięcy w wersji czarnej.

 

 

 

 

 

 

Rozpoczęto także dystrybucję nowych korpusów wykonanych na maszynach CNC. Komplet złożony z górnego i dolnego body ma kosztować 200USD. Sam lower receiver: 150USD.

 

 

 

 

Wkrótce pojawi się na rynku nowa seria zestawów konwersyjnych Noveske RifleWorks free float handguard rail. Gripy mają się ukazać w pierwszym tygodniu czerwca, w czterech wersjach: długości 7.25 cala, długości 12.658 cala oraz dwóch odmianach długości 10 cali.

 

 

 

 

Bogata oferta Mad Bull'a pozwala mieć nadzieję, że w przyszłości firma będzie kontynuować obraną politykę rynkową, dostarczając odbiorcom coraz więcej ciekawych produktów z oryginalnymi oznaczeniami.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.madbullairsoft.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cygano 28.05.2008, h. 10:05 Cygano
Nieźle, ciekawe smaczki zaserwował nam MadBull, ceny jak za cnc nie aż tak wygórowane, nic tylko czekać
_Arczi_ 28.05.2008, h. 10:06 _Arczi_
Część z tych konwersji od pewnego czasu jest dostępna na specshopie. Ale i tak nie ma nad granaty na CO2 z Madbulla.
men3L 28.05.2008, h. 10:49 men3L
Tak, granaty HP Madbulla to chyba ich największy bestseller
Jangi 28.05.2008, h. 13:34 Jangi
Granaty na co2?
men3L 28.05.2008, h. 14:00 men3L
No tak, granaty do granatnika M203/GP25 itp.
happy666 28.05.2008, h. 21:05 happy666
Hmmm, kompensator łapiący oczy, nieźle
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 120006

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane