Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Extreme G26C Hello Kitty

Aktualności, 27.05.2008, h. 21:33, dodał: Promant
50

Nieubłaganie zbliża się dzień dziecka i każdy mianiak airsoftu, jak co roku, staje przed egzystencjalnym problemem: Co mam kupić w prezencie swojej dziewczynie? Jeżeli dysponujesz kwotą 300 dolarów i nie jesteś militarnym purystą - odpowiedzią na Twoje troski będzie, oferowany przez AE Max Guns, Glock 26C Hello Kitty.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delikatny róż zamka plus słodki koteczek - czy może być coś bardziej odpowiedniego dla damy Twego serca? Teraz może przychylniej spojrzy na Twoje hobby i wreszcie da się namówić na udział w strzelance... A jeśli już gra - z pewnością doceni tak funkcjonalny, a zarazem estetyczny prezent.

 

 

 

 

Bazę stanowi replika GBB KWA Glock 26C. Zasilanie: GG. Tryb onia: Semi Auto/Full Auto. Prędkość wylotowa w zakresie: 280-300fps na 0.2BB. Niestety - kto pierwszy ten lepszy - gdyż oferta Airsoft Extreme ograniczona jest obecnie do jednego egzemplarza Hello Kitty "in stock". Ale zawsze można zamówić. ;)

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftnews.fr

www.airsoftextreme.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dzikichomik 27.05.2008, h. 21:37 dzikichomik
O LOL, moja by mnie wyśmiała <hahaha>
Kajor 27.05.2008, h. 21:39 Kajor
Sam przemaluję swojego jak kupię.
turok8 27.05.2008, h. 21:39 turok8
buahaha czego to ludzie nie wymyślą ;0
Kocur 27.05.2008, h. 21:39 Kocur
A ja bym go chętnie kupił (ksywa) Co ciekawe mam G26 tylko że z TM
Kamzi_909 27.05.2008, h. 21:40 Kamzi_909
Hehe, noszto wpadli na pomyśł - z takim cudem techniki abstrakcyjnej to +100 do lansu
Bowel 27.05.2008, h. 21:42 Bowel
NO szkoda ze takie pierdoly wymyslalja ale coz wolny rynek
Fikus 27.05.2008, h. 21:50 Fikus
Hmm...a może stwórzmy dzień airsofotwicza ??
mieciu-saper 27.05.2008, h. 21:58 mieciu-saper
Dzień AirSoftowca nie jest złym pomysłem a co do hello kitty broń psychologiczna widzisz i padasz
Adi.K 27.05.2008, h. 21:59 Adi.K
Jezu , ile kroć widzę różowy karabin czy pistolet z Hallo Kitty to mi się śmiać chcę... nie wiem czemu jakąś radochę sprawia mi patrzenie na takie wynalazki xD
CIN3K 27.05.2008, h. 22:00 CIN3K
Hah moja przyjaciółka jest wielką fanką hello kitty xD Chyba jej kupię xD
alchemik193 27.05.2008, h. 22:07 alchemik193
nie no załamka...
alchemik193 27.05.2008, h. 22:08 alchemik193
ale w zasadzie to bardzo maskujące kolory ma <hahaha>
rostal 27.05.2008, h. 22:09 rostal




Nie
wierze xd










Mormaeglin 27.05.2008, h. 22:18 Mormaeglin
Piękny, biorę go, bez bicia przyznam iż pięknie mi w różu, no i damskich fatałaszkach.
lemonzawodowiec 27.05.2008, h. 22:25 lemonzawodowiec
Fajna rzecz. Zuzi pewnie by się spodobał.
Mikolaj_L 27.05.2008, h. 22:29 Mikolaj_L
Ejj! A dlaczego nie zrobili z Diddlem?? ;]
Wolf.Tns 27.05.2008, h. 22:34 Wolf.Tns
Coś dla Panów z z pewnego programu w PEWNEJ telewizji...
radzio2k 27.05.2008, h. 23:00 radzio2k
W sam raz do torebki xD
Majkel86 27.05.2008, h. 23:04 Majkel86
Mnie to się nie podoba bo nie będzie mi pasował do oczu, a tak w ogóle to bardziej dla blondynów no i czemu nie ma wersji EMO? <foch>

Ja pierdziele ahhahha
Wolf.Tns 27.05.2008, h. 23:10 Wolf.Tns
I czemu akurat Glock ?!
ireabe 27.05.2008, h. 23:15 ireabe
piękne. Tajna bron do cqb- wpadasz do pomieszczenia i nie musisz nawet strzelać, bo wszyscy leżą już na ziemi xD
SHOGUN_YAMATO 27.05.2008, h. 23:24 SHOGUN_YAMATO
JAKI SŁODKI Ale sobie nie kupię bo nie lubię glocków
Jangi 27.05.2008, h. 23:52 Jangi
E tam, USP compact by zrobili, a nie glocka...
yohans 27.05.2008, h. 23:59 yohans
Dobre:D Może kupię swojej, uprzedzonej do airsoftu Niewiaście?;D
Baykos 28.05.2008, h. 00:21 Baykos
@Mormaeglin
Piękny, biorę go, bez bicia przyznam iż pięknie mi w różu, no i damskich fatałaszkach.

Hmm jakaś nowość, muszę przyjrzeć sie bliżej tematowi

Fajny Klocek, chętnie bym kupił od ręki, gdyby po tej cenie był w PL, nigdy nei lubiłem klocków, ten jest jedynym.

hahaha
Cement 28.05.2008, h. 01:32 Cement
- Kochanie chciała byś coś takiego?
- "Chcemmm*". Ale co to jest ??
- Glock 26 taki mały...
- no to wiem....ale czemu taki kolorowy??
- tak se wymyślili
- ale jest słodki


*pisownia zamierzona zawsze jak coś che mówi w taki infantylny sposób ehh kobiety....
miler 28.05.2008, h. 06:15 miler
Śliczny. Powinny być jeszcze kolorowe koraliki (jakie nosi japońska młodzież przy telefonach)....albo różowa wersja "krokomierza". Osobiście wolę jednak róż w stylu 100% magenta (ten jest zbyt blady).

adrIan 28.05.2008, h. 06:55 adrIan
Super Maksowanie xD
W polu truskawek może Cię nie zauważa:D
_Arczi_ 28.05.2008, h. 08:31 _Arczi_
To jeszcze nic. Na youtube jest film jak jedna dziewczyna strzela z M15, całego różowego i z wielkim Hello Kitty na kolbie. To jest dopiero wypas
Cornold 28.05.2008, h. 09:50 Cornold
Już wiem jak pomaluje moja kałaszankę
wojprzem 28.05.2008, h. 10:01 wojprzem
Broń jest przednia. Gdybym był na miejscu takiej dziewczyny maniaka ASG bym miał zaciesz.
szmerglu 28.05.2008, h. 10:12 szmerglu
fantastyczne kupuje dla przyjaciółki zbierającej wszystko z hello kitty
Art-Bart 28.05.2008, h. 10:12 Art-Bart
Taaa, moja narzeczona jak jej to pokazałem to się najpierw się skrzywiła, a póżniej się zapytała czy gratis do tego dają torebkę na wymiociny!
Ach te kobiety
noah 28.05.2008, h. 10:26 noah
Sweet!
foxy 28.05.2008, h. 10:32 foxy
Nie, nie, nie. Zwyczajnie niegustowny, nie to co różowe P90 z futrzanym ogonkiem i uszkami Bez pomysłu.
xirek 28.05.2008, h. 11:29 xirek
Mówcie co chcecie ale pomysł jest dobry moja dziewuszka i tak sie nie strzela ale ładnie by na półce wyglądał Jaja muszą być
7.62 28.05.2008, h. 12:33 7.62
Prezent dal córeczki na Dzień Dziecka xD.
A na strzelance to to chyba +30 do siary, co? ^^
graber89 28.05.2008, h. 12:40 graber89
A jak córeczka podrośnie to będzie chciała pewnie to:

$3

lub to:

$3
Kamil 28.05.2008, h. 13:30 Kamil
Czemu na dzień dziecka kupować coś dziewczynie? Nie wszyscy mają niepełnoletnie partnerki Oj Promant, co Ci chodzi po głowie??
Promant 28.05.2008, h. 13:31 Promant
Nie musi być różowe. Są różne style...
$3
$3
$3

Kamil:
Dlaczego niepełnoletnia? Wiek nie ma u kobiet znaczenia - może być sd i też chcieć prezent na dzień dziecka.
Każda okazja jest dobra. Nie mów, że Ty nie szukasz okazji żeby zrobić sobie prezent? Ja sobie na dzień dziecka kupię następną replikę
MaleWredne 28.05.2008, h. 14:12 MaleWredne
ojoj.. słodziak taki. ^^ w sam raz to maskowania w pożarze.
OC14Groza 28.05.2008, h. 14:46 OC14Groza
ten klocek ma powalać śmiechem?
SHOGUN_YAMATO 28.05.2008, h. 14:47 SHOGUN_YAMATO
hehe Właśnie mi przyszło do głowy, że mogłi by zrobić szaroniebieski z Robot Boy'em i czerwonbiały z Samurajem Jackiem
OC14Groza 28.05.2008, h. 15:19 OC14Groza
może jeszcze z teletubisiami?
Germ 28.05.2008, h. 17:06 Germ
Jak tak patrzę na linki podrzucane to najlepiej wyjdzie, jak zrobią części zewnętrze pomalowane i sprzedawane osobno - zawsze może dojść do tego, że dziewczynie się zamontuje inne body w emce i może iść na strzelankę z innymi dziewczynami. xD
lesio_10 28.05.2008, h. 21:48 lesio_10
Ja bym chciał żółte z Yin Yang Yo, Ale tak na poważnie to uważam że takie rzczy są do nieczego nie potrzebne, bo asg to asg i wg. mnie nie ma tu miejsca na jakieś "ubarwianie". To tak jak by teraz produkować lalki które miały by pisolety i mówiły by : "Dziękuje, Ci mamo za to że pomogłas mi naładować magazynek". Jak dla mnie to tylko paranoja i głupota. Zreszą już nie na dzień dziecka ale na dzień kobiet.
jok 28.05.2008, h. 23:26 jok
kilka zdjec
$3
$3
$3 (to chyba broń ostra)
$3
$3
MaleWredne 29.05.2008, h. 15:33 MaleWredne
kurde.. ja bym sobie jednak taki na polce z mila checia postawila. ^^