Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kabury IwoHest

Polska, 10.10.2011, h. 23:05, dodał: Promant
8

Specshop włączył do oferty kabury taktyczne IwoHest, wykonane z Kydex'u.Asortyment sklepu Specshop poszerzył się o kabury taktyczne marki IwoHest, z Kydex'u. Kabury, w kolorze czarnym, wykonano metodą wtryskową z lekkiego tworzywa. Ścianki o grubości 3,2mm. Wszystkie modele kabur dostępne są w dwóch wersjach: do pistolet Walther P99 oraz do pistoletu Glock.

Kabura IMPERIAL-EAGLE składa się z taktycznego panelu udowego TCT-01 oraz korpusu kabury SSS-2007. Wykonany z Kydexu panel podklejony jest od wewnętrznej strony antypoślizgowym materiałem, poprawiającym trzymanie. Pasy udowe wykonane są z elastycznego nylonu, zapinane oryginalnymi kompozytowymi klamrami Duraflex. Montaż do pasa głównego jest regulowany za pomocą rzepu Velcro, kompozytowa klamra Duraflex Rock Locksteer® posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym odpięciem się panelu. U góry kabury oraz u dołu w miejscu przylegania kabłąka zostały naklejone wstawki z twardej, gumopodobnej pianki. Kabura posiada także zabezpieczenie zwalniacza magazynka i przyrządów celowniczych a także płynną regulację blokady podspustowej, poprzez skręcanie dwóch śrub imbusowych. 


IMPERIAL-EAGLE został dodatkowo wyposażony w system zamknięcia i zabezpieczenia broni SSS-2007 Secyrityland Self System. Otwarcie systemu następuje za pomocą kciuka, poprzez silne naciśnięcie dźwigni samowypinacza w kierunku do ciała w wyniku czego następuje automatyczne zwolnienie - otwarcie kabłąka nad zamkiem z jego przesunięciem w dolne położenie.

Cena: 235PLN.

 

 

IwoHest_Imperial_Eagle_P99_1.jpgIwoHest_Imperial_Eagle_Glock_1.jpgIwoHest_Imperial_Eagle_Glock_3.jpg

 

Kabura BLACK-HARRIER posiada solidne mocowanie na pas z uchwytem kątowym 12 stopni. Pasuje do pasów o maksymalnej szerokości 50mm. BLACK-HARRIER został dodatkowo wyposażony w system zamknięcia i zabezpieczenia broni SSS-2007 Secyrityland Self System. Otwarcie systemu następuje za pomocą kciuka, poprzez silne naciśnięcie dźwigni samowypinacza w kierunku do ciała w wyniku czego następuje automatyczne zwolnienie - otwarcie kabłąka nad zamkiem z jego przesunięciem w dolne położenie. U góry kabury oraz u dołu w miejscu przylegania kabłąka zostały naklejone wstawki z twardej, gumopodobnej pianki. Kabura posiada także zabezpieczenie zwalniacza magazynka i przyrządów celowniczych a także płynną regulację blokady podspustowej, poprzez skręcanie dwóch śrub imbusowych. 

Cena: 79PLN.

 

 

IwoHest_BlackHarrier_P99_1.jpgIwoHest_BlackHarrier_Glock_1.jpg

 

Kabura SPEED-HARRIER charakteryzuje się bardzo dobrym przyleganiem do ciała, posiada stałą płetwę dzięki której można ją szybko zamontować na pasie głównym. U jej dołu znajdują się dwie szerokie wypustki, dodatkowo zabezpieczające kaburę przed wypadnięciem. Zalecana jest na paski o szerokości od 35 do 50mm. SPEED-HARRIER został dodatkowo wyposażony w system zamknięcia i zabezpieczenia broni SSS-2007 Secyrityland Self System. Otwarcie systemu następuje za pomocą kciuka, poprzez silne naciśnięcie dźwigni samowypinacza w kierunku do ciała w wyniku czego następuje automatyczne zwolnienie - otwarcie kabłąka nad zamkiem z jego przesunięciem w dolne położenie. U góry kabury oraz u dołu w miejscu przylegania kabłąka zostały naklejone wstawki z twardej, gumopodobnej pianki. Kabura posiada także zabezpieczenie zwalniacza magazynka i przyrządów celowniczych a także płynną regulację blokady podspustowej, poprzez skręcanie dwóch śrub imbusowych. 

Cena: 85PLN.

 

 

IwoHest_Speed-Harrier_P99_1.jpgIwoHest_Speed-Harrier_Glock_1.jpg

Kabura SPEED-EAGLE standard posiada u góry kabury oraz u dołu w miejscu przylegania kabłąka naklejone wstawki z twardej, gumopodobnej pianki. Kabura posiada także zabezpieczenie zwalniacza magazynka i przyrządów celowniczych a także płynną regulację blokady podspustowej, poprzez skręcanie dwóch śrub imbusowych. Kabura ta charakteryzuje się bardzo dobrym przyleganiem do ciała, posiada stałą płetwę dzięki której można ją szybko zamontować na pasie głównym. U jej dołu znajdują się dwie szerokie wypustki, dodatkowo zabezpieczające kaburę przed wypadnięciem. Zalecana jest na paski o szerokości od 35 do 50mm.

Cena: 75PLN.

 

 

 

IwoHest_Speed-Eagle_Standard_P99_1.jpgIwoHest_Speed-Eagle_Standard_Glock_1.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/products_new.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sledzikmaster 10.10.2011, h. 23:50 Sledzikmaster
Szkoda, że nie ma wersji dla innych pistoletów.
Bieniekk 11.10.2011, h. 01:01 Bieniekk
Ostatnio zakupiłem kaburę udową od IwoChesta z tym że wersję obszytą cordurą. Zapłaciłem za nią 119 zł, jest świetna nie majta się, nie zsuwa. Jest świetna.
Mateuniosnajpa 12.10.2011, h. 17:54 Mateuniosnajpa
A Colt...;(?
No w polsce chyba żadne służby nie używają standardowo colta ?!? A to firma polska !!!
Ja bym zapytał a co z monatżem na kamizelki ??? 
Hornet 12.10.2011, h. 20:58 Hornet
Nie doczytałem;D
Mateuniosnajpa 12.10.2011, h. 21:58 Mateuniosnajpa
Vinz 13.10.2011, h. 13:11 Vinz
"Ja bym zapytał a co z monatżem na kamizelki ??? "


O, o, o to jest pytanie :)
Karczownik ZW 17.10.2011, h. 15:29 Karczownik ZW
Jak jesteś w stanie poświecić jedną kieszeń na magazynki, w kamizelce to te modele z płetwą można tak "montować".
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 39521

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane