Daj cynk
Reklama

Aktualności

SWDS w ofercie Gunfire

Polska, 10.10.2011, h. 22:24, dodał: Promant
40

Sklep Gunfire.pl poinformował, że wkrótce wprowadzi do oferty replikę karabinu SWDS.



Sklep Gunfire.pl poinformował, że wkrótce poszerzy swój asortyment o replikę karabinu SWDS. Dystrybucją karabinu zajmuje się duńska firma Action Sport Games, a producentem repliki jest firma ARES, o czym pisaliśmy już w starszych newsach.

W informacji sklepu czytamy:

 

Po długo oczekiwanym SWD z Cymy wkrótce w Gunfire kolejny przedstawiciel tej rodziny: SWD-S od ASG (Action Sport Games). Mniej znana, zmodernizowana wersja klasycznego karabinu Dragunowa różni się od pierwowzoru paroma elementami. Przede wszystkim posiada składaną na bok kolbę z regulowaną poduszką policzkową. Inny rodzaj kolby wymógł także nowy kształt chwytu pistoletowego. Poza tym zwraca uwagę inne urządzenie wylotowe.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati86 10.10.2011, h. 22:32 Mati86
Piękny to on nie jest moim zdaniem ale jakaś odmiana.
racja ... 

Ogólnie nie podoba mi się czarne SWD
kachniar 11.10.2011, h. 12:22 kachniar
Lesio 10.10.2011, h. 22:37 Lesio
yle? 450 zł?! BIERE!
NIE WIERZĘ!!!!!! ARES?!
Mateuniosnajpa 12.10.2011, h. 17:57 Mateuniosnajpa
MatriX482 10.10.2011, h. 22:38 MatriX482
450zł- nie jest źle. Popatrzmy na cenę A&K.

IMO bardzo fajna replika, dla osób niższych, którym "wiosło" nie podchodziło do noszenia.
Matt141 10.10.2011, h. 22:51 Matt141
Cena jak na podawane warunki jest naprawdę interesująca. SWD-S nie pociąga mnie tak jak klasyczna wersja ze względu na warunki minirekonstrukcji, ale nic nie zastąpi tej radości w sercu, gdy widzę poszerzający się asortyment "karabinu mojego życia" ;)  Mój ci on, mój!
SWDS* mea culpa, parszywa literówka. Sam wielokrotnie denerwowałem się błędami w nomenklaturze, aż się doigrałem ;] Natomiast jednocześnie nawiązawszy do odłączanej kolby- w replice byłoby to ciekawe rozwiązanie, ale technicznie dwuznaczne. Mimo wszystko ciekaw jestem, czy w kolejnymi latami ktoś nie zaproponuje i takiej repliki.
Matt141 11.10.2011, h. 00:25 Matt141
Maza94 10.10.2011, h. 22:52 Maza94
450?! KURDE! No nie, akurat A&K kupiłem!
MrOsamaful 10.10.2011, h. 22:56 MrOsamaful
Teraz tylko czekać na SWU ^^
święte słowa :)
sjzmisiek 11.10.2011, h. 06:40 sjzmisiek
Ale jak SWU to juz z gazem albo elektryką... ;)
Hooliganek 11.10.2011, h. 18:46 Hooliganek
Poli Tukasi 10.10.2011, h. 22:57 Poli Tukasi
Dobrze niech kombinują tak dalej jak dojdą do SVU to będę szczęśliwy i kupię.
Pritcher 10.10.2011, h. 23:11 Pritcher
Ale jest też mały zgrzyt, M120 w standardzie. No ale za to kolejny model SWD, montaż pod optykę, i drugi magazynek w komplecie. Ciekawe czy bebechy będą kompatybilne z SWD A&K.
Zgrzyt? Czy ja wiem... taka informacja sugeruje raczej, że replika będzie kompatybilna ze sprężynami od AEGów. A to dobra informacja.
Rann 11.10.2011, h. 08:29 Rann
Moris 10.10.2011, h. 23:13 Moris
Co tak tanio? :D
A co ma byc drożej ?
Perski102 11.10.2011, h. 15:54 Perski102
Damianosky 10.10.2011, h. 23:17 Damianosky
Przy kupnie czegokolwiek zaleca się ukrywać swoje emocje. Chyba, że oczekuje się wyższej ceny;)

Swoją dwogą SWD bardziej mi się podoba.
Kamil 10.10.2011, h. 23:26 Kamil
SWDS i SWD-S to nie to samo.
poproszę o wyjaśnienie różnicy, bo nie moge nic wygooglować.
hasan 11.10.2011, h. 00:39 hasan
Tak samo jak T72 i T-72? :D
Maza94 11.10.2011, h. 04:49 Maza94
SWD-S – opracowana w na początku lat osiemdziesiątych wersja dla wojsk powietrznodesantowych. Posiada odejmowaną kolbę (wciśnięcie zatrzasku u góry kolby i obrócenie łącznika nad chwytem pistoletowym pozwala zsunąć kolbę do tyłu i odłączyć od broni).
SWDS – wersja posiadająca kolbę składaną i oddzielny chwyt pistoletowy. Skrócono także długość lufy do 565 mm. Wersja SWDS jest produkowana od 1994 roku.
zeromag 11.10.2011, h. 08:26 zeromag
Wielkie dzieki :)
hasan 13.10.2011, h. 18:34 hasan
Guest (ID:6452) 10.10.2011, h. 23:26 Guest (ID:6452)
Cenę wróżę jakieś 600zł :p
"Przewidywana cena: 400 - 450 PLN " - ja wróże z liter ;)
Perski102 11.10.2011, h. 15:58 Perski102
Własnie. Napisane jest 400-450  a ja stawiam na 600. Całkowicie świadomie bo opis przeciez przeczytałem.
Guest (ID:6452) 11.10.2011, h. 18:32 Guest (ID:6452)
Po opublikowaniu ceny- pozdrawiam serdecznie ;]
Guest (ID:6452) 05.11.2011, h. 08:44 Guest (ID:6452)
HaryWalker 11.10.2011, h. 07:20 HaryWalker
Nigdy nie kupię sprężynowego Dragunova. Zbyt przywiązany do realizmu jestem. Przyznaję, replika ciekawa, jednak dla mnie na ścianę albo sobotnie walenie do puszek.
No niestety, w Dragunowie napęd sprężynowy to porażka.
Promant 11.10.2011, h. 10:00 Promant
Jak widać było na przykładzie SWD od A&K, nawet sprężyniak zrobi pieniądz, jeżeli wypełni lukę, niekoniecznie tylko cenową. Teraz ten model idzie tym samym torem, tylko pytanie, czy nie prowadzi to na manowce. SWDS kupią tylko prawdziwi fascynaci, tymczasem taki napęd nie jest ukłonem w stronę człowieka, który jest gotów wydać nawet większe pieniądze na upragnioną replikę "nowego Dragunowa". Realizm w takiej niszy to rzecz nie do przecenienia.
Matt141 12.10.2011, h. 01:18 Matt141
xpatryk7x 11.10.2011, h. 10:09 xpatryk7x
Na pewno powiększe swoją kolekcję o ten model ... I w sumie może jestem odmieńcem , ale wolę sprężyniaki :D
misiek1991 11.10.2011, h. 12:10 misiek1991
Hmm co do tej ceny to nawet, ale i tak bym nie kupił chodź by kosztowało 100 zł, w tym SWDS to mi się tylko kolba podoba, no i jak już wyżej Promant napisał, podpisuje się pod tym.
Karol_K 11.10.2011, h. 13:27 Karol_K
ARES za 450 zł wątpie żeby za taką ceną szła jakość ...
Oleander 11.10.2011, h. 15:19 Oleander
Śliczny jak dla mnie. Tzn. nie jest jakiś ekstra ładny, ale cena, dodatkowy magazynek i szyna... Jak wyjdzie to raczej go kupię.
Okruch 11.10.2011, h. 15:49 Okruch
Będzie na pewno łatwiejszy w transporcie, skrócenie repliki o jakieś 20-25 cm znacznie ułatwi życie. Ucieszą się rekonstruktorzy w tielniaszkach ;)

A sprężynowy napęd nie jest taki zły. Przy niewielkiej cenie zakupu to fajna propozycja dla początkujących - warto nauczyć się szanować okazję do strzału, myśleć podczas walki a nie bawić się w siewnik w PGRze ;)
Wiewioor 11.10.2011, h. 16:18 Wiewioor
Ja go sobie kupie do LARPów. Nie wszyscy mają repliki tylko do spotkań ASG. Niektórym służą jako rekwizyt w LARPach, albo potrzebują czegoś taniego...
hokager 11.10.2011, h. 20:47 hokager
W Drop Zonie będzie za 300 ;)
ta jasne,
będzie dostępna w drop zonie Gunfire, jeśli BlackSword wprowadzi ją do oferty ;)
Rav. 17.10.2011, h. 12:58 Rav.
Kacperasg 11.10.2011, h. 22:34 Kacperasg
Jednak co swd z drewnem to swd z drewnem :)
Karczownik ZW 17.10.2011, h. 11:14 Karczownik ZW
"oraz szynę montażową standardu Picatinny pod optykę (jaskółczy ogon)" - trochę mało precyzyjne stwierdzenie. Bo jest coś takiego jak montaż na jaskółczy ogon, a tu to nie bardzo wiadomo o co chodzi ...