Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 07.10.2011, h. 16:31, dodał: Promant
10

Nowe akcesoria MadBull Airsoft. Urządzenia wylotowe PDI FTE. RedWolf Airsoft: ARES LMG preorder. Najnowsze video firmy RA-Tech.



Kolejne akcesoria produkcji MadBull Airsoft, tym razem firma wprowadziła do oferty nowe zestawy uchwytów zawieszenia (QD i jednoczęściowych na szynę RIS) oraz przejściówki gwintu CW/CCW.

 

 

mba_qd_swivels.jpg297191_10150342154528950_17117533949_8043850_704162628_n.jpg

 

Firma PDI Japan wprowadziła do oferty urządzenia wylotowe FTE do replik VSR-10, L-96 AWS, Maruzen Type 96 oraz M24.

 

 

pdi_fte_muzzlebrake_02.jpgpdi_fte_muzzlebrake.jpg

 

RedWolf Airsoft: oferuje już w przedsprzedaży replikę firmy ARES: Stoner LMG. Cena: 438USD.

 

 

MG-006-1L.jpgMG-006-2L.jpg

 

Najnowsze video firmy RA-Tech prezentuje, wykonany na maszynach CNC, stalowy zespół spustu do repliki WE AK74.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.popularairsoft.com

ARES_Ares_LMG_font_color_red_Pre_Order_Now_font.htm">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
arend 07.10.2011, h. 16:53 arend
Sądzę że mój Warrior pieknie by wyglądał z takim hamulcem wylotowym.
Mati_kawa 07.10.2011, h. 21:14 Mati_kawa
Przecież hamulec wylotowy w ASG nie spełnia swojego zadania...jak mu się podoba to czemu nie...;p Pozdrawiam
Hunter93 07.10.2011, h. 21:41 Hunter93
m4 w orginale ma bardzo mały odrzut stosując chamulec zmniejszamy ten odrzut jeszcze bardziej co powoduje ze giwera wogóle nie ma odrzutu tak jak w aegach wiec mozna przyjąć że koleś oszczędza na kupnie m4 gbb i ma realistyczny karabinek bezodrzutowy (są to kompletne bzdury wiec nie bierzcie tego na serio )
Bzdury i bohomazy. Na lewo od guzika Z na klawiaturze masz taki długi przycisk z napisem SHIFT. Jeśli go wciśniesz, i wciśniesz jakąś inną literę do tego, to uwaga, pojawi się wielka litera. Naciskaj go przy rozpoczynaniu zdania(pamiętaj, razem z inną literą, nie jedno po drugim). Ponadto możesz czasem użyć znaku przecinka, znajduje się na prawo od litery M, oraz kropki, na prawo obok przecinka. Jeśli chcesz do litery dodać 'ogonek' np. ś, ć, ą, ę, to na lewo oraz prawo od spacji masz guziki ALT. Używa się go tak jak shifta, wciskasz alt, i razem z nim inną literę. Doda to do niej 'ogonek', o ile to możliwe dla tej litery. Dzięki temu Twoje teksty będą czytelniejsze i będą się poważniej prezentować.
Jeśli poczułeś się teraz potraktowany jak ktoś ułomny czy inteligentny inaczej, to pamiętaj, to dzięki temu jak piszesz.
Pritcher 08.10.2011, h. 11:57 Pritcher
Mendi 08.10.2011, h. 01:19 Mendi
Bida z tym aksu, niby we, 300$, ale pasuje wymienić prawie wszystkie bebechy. Do tego dojdzie jeszcze npas i precka... Poza tym coś strzasznie cienko wychodzi to stzrelanie, po ok 20 strzałach słychać już spadek mocy, czyżby tak gazożerne było? W GHK na 1 naładowanym magu ggaz, można wywalic bez problemów 100-120 kulek, na c02 już tylko ok 80, ale mocniejszych strzałów.

Poza tym zawsze chciałem wypróbowac ten redgaz, widziałem go na gunfire, ale niedostepny jest i nie wiedzą czy i kiedy będzie. Ma ktoś namiary na taką czerwoną butle 2l?
zgadzam się. AKM GHK wypada przy tej WE po prostu rewelacyjnie. I nie trzeba nic wymieniać tylko wyjąć z pudełka i strzelać.
jadefire 08.10.2011, h. 09:12 jadefire
Co kto woli. GHK lepiej chodzi na greengazie, ale ma mniejszy odrzut. Ja wolę (i to tylko moje skromne zdanie) kupić replikę WE z mocniejszym odrzutem (i pewnie to zrobię :) ) i po prostu poczekać z zakupem kolejnych magów na magazynki CO2 (jeśli wierzyć starszym zapowiedziom WE, to wyjdą takie już niedługo). Na dwótlenku przy wszystkich jego właściwościach nie powinno być problemu z wywaleniem tych 30 (no dobra, wiem, że WE ma więcej...) kulek...
Co do gazożerności... cóż Blow-back robi swoje...

A Hamulec wylotowy spoko wygląda. Do swojego M700 AICS bym chciał :) Napis "Front toward enemy" na takim urządzeniu to może trochę przesada, ale i tak wymiata :D
Tofikos 08.10.2011, h. 15:52 Tofikos
jasne że blowback robi swoje, ale tan na filmiku to żre za dwóch ;]
Fakt na co2 są mocniejsz eodczucia, ale z magami co2 do ghk niestety szlak mnie trafia, bo nieszczelne sa okropnie z tacji wielu elementów na uszczelkach, które co2 wypycha. Obecnie przerabiam je na ggaz.
Mendi 09.10.2011, h. 18:52 Mendi
Perski102 08.10.2011, h. 18:15 Perski102
Tofikos : dwUtlenek węgla
Racja! Zacząłem się wymądrzać i gdzieś mi umknął ten błąd :)
Tofikos 09.10.2011, h. 11:07 Tofikos