Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 03.10.2011, h. 23:33, dodał: Promant
14

Prezentacja repliki WE: AK74UN GBB. eHobby Asia: MP5A2 GBB Umarex oraz S&T Armament G36.



Pierwszy film stanowi prezentację repliki gas blow back AKS produkcji Wei-Tech: AK74UN.

 

 

 

 

 

Natomiast sklep eHobby Asia opublikował dwa filmy video. Pierwszy prezentuje replikę gas blow back MP5A2 firmy Umarex.

 

 

 

 

 

Drugi film przedstawia replikę firmy S&T ArmamentG36 systemu EBB.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cruzer69 04.10.2011, h. 07:44 Cruzer69
Podoba mi się ta MP5-tka ale troszke mały blow-back w prównaniu do ak od we.
Dziwisz się? Porównaj sobie wielkość zamka w ak a w mp5, poza tym blow-back ma odwzorowywać mniej więcej odrzut z broni palnej, więc sprawą oczywistą jest, że mp5 z nabojem 9mm będzie miało mniejszy odrzut niż aksu z pociskiem 5.45mm
fifibezon 04.10.2011, h. 08:16 fifibezon
Poza tym, co powiedział przedmówca - z regóły im mocniejszy Blow-back tym większe zużycie gazu. A w magazynku od mp5 takiego gazu się zmieści raczej niewiele...
Co do AK - aż strach pomyśleć jak to będzie działało, gdy wyjdą magazynki na CO2 :) Ujęcia slow motion ze zdjętą pokrywą komory zamkowej podczas pracy mechanizmu są po prostu piękne jak dla mnie :)
Tofikos 04.10.2011, h. 11:17 Tofikos
Widmo34 04.10.2011, h. 08:16 Widmo34
tylko wiedz ze to mp5 ma "dosć dziwną" regulację hopa...
babski 04.10.2011, h. 13:47 babski
Ten "wygar" z granatnika w 3 filmiku to prawdziwy czy pdołożony?? Bo brzmi fajsko ^^
Janko35 04.10.2011, h. 14:04 Janko35
AK74UN jak zacnie cieszy. Żeby tak jeszcze magazynki do tego były nie drogie :(
minus25 04.10.2011, h. 16:22 minus25
nie powiem że ROF w tym AK mnie zachwycił
dokładnie, zamek chodzi tak jakby chciał a nie mógł
jadefire 04.10.2011, h. 16:57 jadefire
przesmarowaś i tyle :)
zaki123 04.10.2011, h. 17:13 zaki123
no Pany neistety coś za coś, to samo jest w poprzednich ak gbb, albo duże ciężkie, suwadło i mocny kop, albo spory rof. Albo rybki albo akwarium, wszystkiego mieć się nie da.

Swoją drogą w tą blachę dosyć mizernie strzela (zwłaszcza że kulki chyba 0,20g), mój podkręcony do 440fps na kulkach 0,28g śmiga dużo lepiej.
Mendi 04.10.2011, h. 19:39 Mendi
Na zielonym nie będzie lepiej chodzić, za ciężki zamek, to nie jest M4 czy MP5 GBB. Tu trzeba maga na CO2.
Promant 04.10.2011, h. 20:22 Promant
Perski102 04.10.2011, h. 20:20 Perski102
Ale tan ak żre gaz jak małpa kit - jest to spowodowane większym ruchem zamka niż np. w akm ghk .
jadefire 05.10.2011, h. 13:17 jadefire
tak na marginesie. Jestem posiadaczem AKM GHK i początkowo w ogóle nawet nie zwróciłem uwagi na ten niepełny ruch zamka. Uważam, że ten pełny ruch zamka, który jest tak porządany przez wszystkich to przysłowiowa walka o parówkę, której konsekwencją jest "gazożerność" repliki i najprawdopodobniej wymóg stosowania jednego rodzaju napędu jakim jest CO2 (co nie jest złe, ale dla niektórych może być kosztowne co nie zaskakuje). Mój AKM chodzi pięknie zarówno na CO2 jak i na Green Gas (po wymianie sprężyny na oryginalną i jej odpowiednim przycięciu green gas zastąpiony red gas). Cały ten wywód nie zmienia faktu, że replika WE jest równie piękna co porządana i na pewno ją kupię.
Harry 23.10.2011, h. 00:34 Harry
Bardzo jestem ciekaw cen, zarówno samego AK jak i magazynków.