Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w ofercie Capri ASG

Polska, 03.10.2011, h. 23:17, dodał: Promant
22

Sklep Capri ASG włączył do oferty repliki ASG MP9A3 KWA oraz SLR105 A1 Classic Army.



W asortymencie sklepu Capri ASG pojawiły się repliki ASG MP9A3 KWA oraz SLR105 A1 Classic Army.

Repliki gas blow back pistoletu maszynowego MP9 B&T w wersji A3 - w trzech kolorach: czarnym, oliwkowym i piaskowym - wyprodukowała firma KWA. Cena: 772,80PLN.
Materiał: ABS/METAL. Pojemność magazynka: 48B. Długoś: 310/525mm. Waga: 1736g. Hop-UP: regulowany. Prędkość początkowa: 350-370fps.

 

 

_DSC0832.jpg_DSC0828.jpg_DSC0831.jpg_DSC0840.jpg_DSC0841.jpg_DSC0822.jpg_DSC0825.jpg_DSC0823.jpg

 

 

Capri ASG oferuje również jedno-punktowe zawieszenie dedykowane do MP9, które może być stosowane w większości pistoletów maszynowych. Cena: 60PLN.

 

 

_DSC0842.jpg_DSC0843.jpg

 

 

SLR105 Tactical, z nowej serii produktów Classic Army, ma wzmocniony gearbox i mechanizm. Materiał: Stal/ZnAl/ABS. Pojemność magazynka: 500BB. Długość: 845/930mm. Długość lufy: 363mm. Waga: 3088g. Hop-Up: regulowany. Prędkość początkowa: 380fps. Łożyskowanie: kulkowe 7mm. Zasilanie: akumulatory do kolb SF 8,4-9,6V oraz Li-Po/Li-Ion 7,4V. Cena: 840PLN.

 

 

 

_DSC0816.jpg_DSC0817.jpg_DSC0818.jpg_DSC0819.jpg_DSC0820.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (3.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HaryWalker 04.10.2011, h. 07:21 HaryWalker
PM ujedzie, ale tak zbeszcześcić Kałacha... Kolba taktyczna? RISy? Eeee...
Podzielam zdanie na temat kałacha. AK powinno być z drewnem i koniec, bez risów i zbędnego utaktyczniania
Cruzer69 04.10.2011, h. 07:25 Cruzer69
To ''ak'' jest po prostu najzwyczajniej PASKUDNE. nie mam pojecia co kieruje ludźmi tworzącymi takie ''arcydzieła''
Tat(A)r 04.10.2011, h. 09:14 Tat(A)r
Tak? To pomyśl sobie, że (odpukać) zaczyna się wojna. Wchodzisz do składu kałachów (bo taki akurat był nieopodal;] ). Bierzesz ak w drewnie czy ak z wygodniejszą kolbą, latarką, rączką, kolimatorem i łacznikiem magów? Bo mi się wydaje, że opcja druga sprawdziła by się lepiej.
vilan25 04.10.2011, h. 11:52 vilan25
My nie jesteśmy żołnierzami (przynajmniej nie wszyscy) tylko pasjonatami. Wiadomo że broń nie ma się podobać, tylko działać, ale to jest ASG. Tutaj walory estetyczne mają często decydujący wpływ na zakup. Nie da się odmówić lepszych walorów bojowych AK z RISami, ale w kwestii wyglądu, nic nie wygra z poczciwym dziadkiem 47.
HaryWalker 04.10.2011, h. 15:42 HaryWalker
W jakim składzie znajdziesz ostra wersje kałacha z taka kolbą?
a AK ma większy odzut od m4 i nie do końca jestem pewien czy w ostrej broni taka kolba dużo wytrzyma, a na dodatek taka kolbą nie złamiesz nikomu szczęki.
l_isek 04.10.2011, h. 19:51 l_isek
Gadacie jak potłuczeni... to, że waszym zdaniem o zakupie decyduje gust kupującego i, że w związku z tym powinno się robić same przedpotopowe kałachy nie znaczy, że tak faktycznie jest... Zwłaszcza, że to kompletna głupota.
Azur 05.10.2011, h. 08:39 Azur
Miszcz120 04.10.2011, h. 08:38 Miszcz120
MP9A3 wreszcie w Polsce! Cenowo replika też mi się podoba :)
Teraz czekam tylko na recenzje Polską.
Nasza recenzja jest już od długiego czasu, w wersji ze stałym przednim chwytem. http://asg.pl/pl/armoury/show/86087
Borax 04.10.2011, h. 17:59 Borax
generalsimus 04.10.2011, h. 09:23 generalsimus
Kałach, jak każda broń ma działać a nie wyglądać. A, że AK ma koszmarną ergonomię to ktoś stara się poprawić jego walory bojowe. A jak wam się nie podoba, to po prostu nie kupujcie.
Podzielam zdanie. Aż żałuję iż  kupiłem CM.042 a nie tego AK105 (?). CA w niskiej cenie i dotego ze wszustkim co potrzeba do porządnego działania:) Jeszcze tylko ACOG i byłbym szczęśliwy.
Grim_Warrior 04.10.2011, h. 09:59 Grim_Warrior
shamoth 04.10.2011, h. 12:13 shamoth
To MP9A3 jest naprawdę fajniutkie, banan na twarzy murowany przy pruciu serią.
Niestety, o ile nic nie poprawili, to jest to raczej replika o działaniu psychologicznym.
Strasznie głośna i pierwsze strzały szybują do ~430fps, co dyskwalifikuje ją niestety jako boczną ;/
Także z chęcią bym przeczytał aktualną reckę, co by się okazało że jednak się mylę co do tych egzemplarzy z Capri...
Kiedy je oglądałem na IWA, wystawione razem z A1, nie zauważyłem żeby różniły się czymkolwiek poza wyglądem frontu, więc skoro cały mechanizm jest identyczny to osiągi pewnie też identyczne jak ma wersja ze stałym chwytem pionowym. 
A te osiągi zależą od gazu. na 134a jest poniżej 350fps, a 400 osiąga się na green gazie.
http://www.wmasg.pl/pl/armoury/show/86087
Promant 04.10.2011, h. 13:23 Promant
A u nas na chrono wszystkie strzelały w zakresie 350-370fps (green gas Ultrair, Predator i ProTech). Do tego nie było jakiejkolwiek chmury gazu w okolicy zamka, jak to ma miejsce w przypadku większości gaziaków. Nie zachwalam, ale każdy kto strzelał u nas z MP9 w ostatnich dniach miał dużego "banana" na twarzy :)
capri 04.10.2011, h. 17:22 capri
Wiadomo, że jakieś odstępstwa w pomiarach poszcególnych egzemplarzy mogą być, ale miałem na myśli raczej fakt, że nie jest potrzebna osobna recenzja wersji z RISem, bo technicznie jest tym samym co wersja ze stałym chwytem pionowym. :)
A sama replika bardzo fajna.
Promant 04.10.2011, h. 20:18 Promant
Frontal 04.10.2011, h. 15:33 Frontal
Kwestia mojego prezentu świątecznego się sama rozwiązała. MP9 ;3
wojtazkk 04.10.2011, h. 19:12 wojtazkk
Gdzie są magi do MP9 ja się pytam??
Magi też są w ofercie, tylko już wyprzedane.
Promant 04.10.2011, h. 20:19 Promant