Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 01.10.2011, h. 17:59, dodał: Promant
16

Nowe produkty RA-Tech. eHobby Asia: SWD AEG S&T. Airsoft GI TV: KWA H&K USP compact oraz custom DD SBR AEG.



Firma RA-Tech prezentuje swoje najnowsze produkty.

 

 

 

 

 

Sklep eHobby Asia wyemitował film przedstawiający replikę SWD AEG firmy S&T.

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI TV: prezentacja replik KWA H&K USP compact oraz custom Daniel Defense SBR AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Perski102 01.10.2011, h. 18:51 Perski102
Te ak74u we (koniec 1 filmiku) jest po prostu zaje****e ;) . SVD też :)
Potwierdzam, dla mnie to szczyt marzeń :)
Krepel 01.10.2011, h. 19:01 Krepel
Oby wydali "tradycyjnej" długości AK-74M :)
EmperorPalpa 01.10.2011, h. 21:25 EmperorPalpa
Karol_K 01.10.2011, h. 19:19 Karol_K
Powiem szczerze że mało chińsko wygląda ten SWD , zupełnie przyzwoita rzecz ...Ciekawe jak z ceną ale jak dotychczas to chyba najlepszy chiński produkt w tym temacie ...
440fps na stocku, przyzwoicie.
Ciekawe swoją drogą, czy magi ze sprężyniaków podejdą, teoretycznie powinny.
Mendi 01.10.2011, h. 21:41 Mendi
magi na99.9% nie podejda. jest to kopia RS'a a ten ma bardziej po srodku maga otwor podajacy kulki.
Padaka 01.10.2011, h. 21:49 Padaka
Maza94 01.10.2011, h. 19:57 Maza94
Drewno bardzo mi się podoba w tym SWD. Kultura pracy też przyzwoita.
jak dla mnie to te drewna jakieś takie marchewkowe, będą się w lesie rzucać w oczy, jak w ak cymy. Ale od czego jest papier ścierny i bejca ;]
Mendi 01.10.2011, h. 21:45 Mendi
kosiarzPL 01.10.2011, h. 23:08 kosiarzPL
ten ak-74u jest po prostu przecudny ;)
kapalek 02.10.2011, h. 11:45 kapalek
czy ten swd bedzie w polsce dostępny?
Tofikos 02.10.2011, h. 12:24 Tofikos
AK cudne po prostu. Kurcze, jak ja podziwiam chłopaków z Ra-techa... Ledwie replika się pojawia na rynku a oni już wypuszczają do niej wzmocnione i tuningowe części :) Może kiedyś wypuszczą "steel bolt'a" do WE AK-74 ?

Swoją drogą to o ile dobrze zrozumiałem (słaby jestem z języków obcych...), to napis "Steel Made Metal body Reciever" w filmiku z SWD wskazuje na wykonanie "komory zamkowej" ze stali? Na filmiku pewne części tej repliki wyglądają dość solidnie...
Sam fakt, że Ratech zaraz po premierze repliki stwierdzi że 2 elementy są z shitmetalu i sie łatwo wycierają, nie jest budujący. Ciekawe co wyjdzie po dłuższym użytkowaniu.
Ale cóż, wiadomo, że najwięcej zawsze zarabia sie na częściach.
Mendi 02.10.2011, h. 17:01 Mendi
Gajos999 02.10.2011, h. 19:07 Gajos999
Ten SVD jest identyczny jak SVD CYMY ! a raczej to jest po prostu CYMA pod marką S&T
A na poparcie jest fakt że baka jest identyczna oraz oznaczenia na body.
Poczekajmy, aż wyjdzie, bo wedle opisu ma podobno stalowy korpus, a Cyma ma znalowy. Swoją drogą nie zdziwiłbym się, gdyby był to ten sam produkt, choć według plotek z netu S&T to produkt A&K.
Dread 02.10.2011, h. 19:37 Dread
Gajos999 02.10.2011, h. 21:17 Gajos999
bawiłem się Cymą przez pół dnia i wierz mi że są takie same,np samo drewno króre wygląda jak by je ktoś siekierką wydłubał ;P
luglo 03.10.2011, h. 17:41 luglo
To jest CYMA. Nie ma o czym mówić. Chyba, że ktoś się chce bardzo zagłębiać w politykę firmy S&T ;)

A magazynki od A&K nie pasują.