Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości firmy Well

Świat, 29.09.2011, h. 22:33, dodał: Promant
18

Firma Well zaprezentowała zdjęcia zapowiadanych nowości: sprężynowych, elektrycznych i gazowych replik ASG.



Na forum portalu Arniesairsoft przedstawiono zdjęcia zaprezentowanych przez firmę WELL nowości.

W ofercie mają się znaleźć kolejne repliki sprężynowe karabinów snajperskich: MB11D, MB12D oraz MB13D.

Replika gas blow back pistoletu Colt M1911 będzie oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czarnej.

W asortymencie producenta pojawi się również nowa replika o napędzie elektrycznym: R1 czyli UZI AEG.

 

 

 

 

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Padaka 29.09.2011, h. 22:54 Padaka
te MB tak brzydkie ze az ladne :)
dokładnie :D:D:D
power12320 01.10.2011, h. 09:57 power12320
Tabson 29.09.2011, h. 22:57 Tabson
Fajne Uzi, a że nie jestem zwolennikiem gazówek, AEGa za rozsądną cenę, kupił bym od ręki...
to Uzi jest o napędzie leketrycznym przecież -.-
" W asortymencie producenta pojawi się również nowa replika o napędzie elektrycznym: R1 czyli UZI AEG. "
senkuPH 29.09.2011, h. 23:06 senkuPH
...senkuPH, czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj jeszcze raz, i dobrze zinterpretuj;)...
BoB3k 30.09.2011, h. 02:45 BoB3k
Hypki 29.09.2011, h. 23:38 Hypki
Wow! UWIELBIAM Well'a!
W końcu będzie można kupić elektryczne UZI (wersja TM chyba od dawna nie była dostępna w sklepach), a to nie byle co - najporęczniejszy AEG na standardowych częściach gearbox'a! MP5K się chowa! ;)
Jeśli chodzi o AEG to moze i UZI jest lepsze, ale tak samo jak MP5 długie z tłumikiem pod wieloma względami jest lepsze od m4.
Jeśli chodzi o ostre odpowiedniki to sprawa ma sie zupełnie inaczej.
Więc z jednej strony wierne odwzorowania prawdziwej armii, z drugiej strony wygrywają małe lekkie repliki z dużym zasięgiem i dobrym skupieniem - ale m4 sie do nich nie zalicza.
l_isek 30.09.2011, h. 00:38 l_isek
Hypki od kiedy w GB V5 są standardowe części?
KicpA 30.09.2011, h. 09:51 KicpA
Tabson 30.09.2011, h. 00:02 Tabson
senkuPH nie wiem czego nie zrozumiałeś? Dokładnie o tym napisałem :|
Stalker 30.09.2011, h. 00:50 Stalker
Ciekawe czy Uzi będzie metalowe czy plastikowe. Niestety może się okazać, że to będzie takie dziadostwo jak Scorpion, którego miałem.
babski 30.09.2011, h. 11:13 babski
Ta pierwsza snajpa to jak hybryda mb10 z mb05  ^^
Jacek GROT 30.09.2011, h. 11:14 Jacek GROT
Przymierzałem się do UZi TM-a, ale jesli well dużo różnić się nie będzie, to chyba go wciągnę, gdyż jak pisął ktoś wyżej, to TMowskie, trudno dostępne... Oby tylko jak najwięcej części było do tego czegoś.
Westie 30.09.2011, h. 12:31 Westie
To nie jest 1911. To jest ten Paraordnance, którego Krakman sprzedaje bodaj od kwietnia.
hubercik12311 30.09.2011, h. 19:38 hubercik12311
Ja chcę Uziiiiiiiiiiiiii
Stalker 30.09.2011, h. 22:51 Stalker
Znalazłem recenzję tego UZI Wella, niestety bez rewelacji, plastikowy korpus, strzela na poziomie Scorpiona. Cena: 100 dolarów.

http://www.softairboard.eu/showthread.php?15029-Review-Well-R1-quot-UZI-quot
Może po prostu wpasowali bebechy w AEPa a nie kopiowali TMa.
KicpA 01.10.2011, h. 17:07 KicpA
karolus20 01.10.2011, h. 19:05 karolus20
Strasznie odpustowo to wszystko wygląda, w szczególności snajperki.
wiwi249 02.10.2011, h. 08:45 wiwi249
Ja pitole. To nie jest colt 1911 tylko hicapa .45 morony!