Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Classic Army na czerwiec 2008

Aktualności, 20.05.2008, h. 08:24, dodał: Promant
37

Classic Army przedstawiło zapowiedzi produktów, które wprowadzi na rynek w czerwcu bieżącego roku. Obok wspominanego wcześniej AR10 są wśród nich repliki Colt 1911, Glock26, MP5K oraz Kałasznikowy w wersji sportline.



 

 

 

 

 

 

 

 

Repliki AK z serii sportline to modele Arsenal SA M-7 Classic, w wersji ze stałą i składaną kolbą. Zapowiadane przez CA już wcześniej, wizualnie prezentują się jak typowe AK47 oraz AK47S, tyle, że z oznaczeniami Arsenal. Prędkość wylotowa podana jest w zakresie 85-105m/s. Waga obu replik to odpowiednio: 2500g oraz 2550g. Lufy wewnętrzne 6.08.

 

 

 

 

CA 1911A1 jest repliką full metall GBB. Zarówno szkielet jak i zamek są wykonane z metalu. Metalowa jest również komora hop up. Pojemność magazynka: 24+1.

 

 

 

Kolejny pistolet, który Classic Army zamierza wprowadzić na rynek w czerwcu to jedna z wersji Glock'a - model 26. CA 26 GBB jest repliką o szkielecie wykonanym z ABS'u oraz z metalowym zamkiem. Komora hop up metalowa. Pojemność magazynka:15+1.

 

 

 

MP5K B&T AEG ma indywidualny numer seryjny, 7mm łożyskowanie gearbox'a i przyrządy celownicze wykonane z metalu. Z opisu repliki wynika, że także górna część body wykonana jest z metalu. Prędkość wylotową podano w zakresie 70 - 90 m/s. Pojemność magazynka: 200BB.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

http://www.classicarmy.com/

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
khakiprichi 20.05.2008, h. 08:44 khakiprichi
długo czekałem na mp5k z ca :D wkońcu:D
W.Zajcev 20.05.2008, h. 08:58 W.Zajcev
Ciekawe jak z cenami.
Crusher 20.05.2008, h. 09:23 Crusher
Ten Glock wygląda jak tania zabawka z odpustu.. :/ Poza tym normalny Glock 26c ma możliwość strzelania serią, a w nim nie widze przełącznika ognia...
Convicte 20.05.2008, h. 09:51 Convicte
Chyba się troszkę rozpędziłeś Crusher...gdzie jest napisane że jest to wersja Glock 26C bo ja tu widzę tylko 26 czyli wersję z ogniem pojedynczym i tak też jest w w/w replice.Co do wyglądu to jest to Twoje subiektywne zdanie bo jakoś nie widzę specjalnych różnic "odpustowych" w stosunku do KSC KWA.Jest plastikowy jak większość,ma oznaczenia co nie jest takie oczywiste a odbłysk od plastiku z lampy błyskowej aparatu jest zupełnie zrozumiały przy tej odległości robienia fotki.
nowakos 20.05.2008, h. 10:14 nowakos
Colt wygląda bardzo smacznie.
xDaMiAnx 20.05.2008, h. 10:41 xDaMiAnx
lufa 6,08 jak w tanich chińczykach nie mam pytań:D

swoją drogą po co przepłacać. i te piekne oznaczenia widział ktos kałacha robionego w Las Vegas a i pewnie selektor ognia w wersji amerykańskiej czyli dla de...bili najpierw pojedzynczy później seria widzieliście takiego kałacha:D:D:D

widac że chcą chłopaki obniżyć ceny ale kałachy wygladaja strasznie w dobie kałachów za 400zł full metal z drewnem to po co przepłacać:D
Lukas_717 20.05.2008, h. 10:51 Lukas_717
xDaMiAnx: Owszem widziałem takiego kałacha $3
GoorkA 20.05.2008, h. 11:26 GoorkA
xDaMiAnx -> Jakbyś nie wiedział to stockowa lufa w TM i każdym CA ma właśnie 6,08
happy666 20.05.2008, h. 11:57 happy666
Kurde, gdyby nie to, że to mp5k jest z body jak od a3 (nie jestem pewny czy to jest kwestia B&T) to chyba bym wolał TM'a.
zombie_snake 20.05.2008, h. 12:20 zombie_snake
MP5K i Colt 1911 prezentują się zajebiście^^
Wukasz 20.05.2008, h. 12:21 Wukasz
Gaziaki CA... no proszę. Ciekawe czy staną w szranki z KSC i TM czy KJW, HFC i Bell.
Mormaeglin 20.05.2008, h. 12:25 Mormaeglin
happy666 - korpus nie ma tu nic to nomenklatury, owy korpusik pochodzi po prostu ze starszej lini produkcyjnej MP5-tek (bodajże lata 80-te). A3 to wersja MP5 z wysuwaną kolbą metalową, a na primer A2 oznacza kolbę stałą. Idą dalej tym tropem : A4 to wersja z kolbą stałą i możliwością wyboru 3-strzałowej serii a A5 to 3-strzałowa seria + wysuwana kolba.
Gogin 20.05.2008, h. 12:45 Gogin
MP5K z CA już prawie na wyciągnięcie ręki :] Czekam z niecierpliwością...
xasistis 20.05.2008, h. 14:13 xasistis
xDaMiAnx: przy tej lufie to chyba z zerami masz coś nie tak..
W tanich chińczykach nie ma 6.08 tylko raczej bliżej im do 6.80

Oczywiście przesadzam, ale weź nie przyrównuj nieba do ziemi. W TM'ach zwykle montowano 6.12 (nie wiem jak teraz), przy krótych CA'owskie 6.08-ki zwane były pół-preckami (które to miano godnie nosi dziś 6.05 G&P). Lufy w chińczykach zaś to wogóle inna bajka.

OnTOP:
Żeby tylko z MP5K wykrzesali 290-310 i będzie super.
Gogin 20.05.2008, h. 14:22 Gogin
"Prędkość wylotową podano w zakresie 70 - 90 m/s" (MP5K) 70-90 m/s to niestety o wiele mniej niż 300 fps, a szkoda
boundrose 20.05.2008, h. 14:43 boundrose
xasistis, lufę 6.08mm znajdziesz choćby w Boyi.
happy666 20.05.2008, h. 15:12 happy666
Hmm, jak bym miał mieć tego kałasza od CA sportline to chyba bym przelozył drewno od cymy
OC14Groza 20.05.2008, h. 15:28 OC14Groza
C w nazwie glocków nie oznacza że ma ogień ciągły tylko że kompenstator
poczytaj se $3
Foka 20.05.2008, h. 15:43 Foka
> 70-90 m/s to niestety o wiele mniej niż 300 fps, a szkoda

Oh, rly? 300 fps ~= 92 m/s. Wiele?
Marius7 20.05.2008, h. 17:35 Marius7
Kurde, szkoda że oni nie robią AK tylko jakieś SLR M1123432 A 12345, i boże... Symbol Radzieckiej myśli technicznej, ale musi być robiony w Ameryce... jezuuu, goście od CA dobrze kombinują z AK SL, ale niech zrobią AK chociaż......
I ciekawe jakie będą tego wszystkiego ceny...
thorien 20.05.2008, h. 17:49 thorien
OC14Groza: Tylko każdy glock z kompensatorem (mówię o wersjach wojskowych i policyjnych) ma auto:)

Miło że CA pokusiło się wreszcie o MP5K
uzi43 20.05.2008, h. 19:34 uzi43
Dla mnie to AK jakos tak dziwnie wyglada... :/
widmo 20.05.2008, h. 19:53 widmo
HAHA wkoncu ca pada ze takie repliki robi a ich wyglond jest straszny jg cymka robi lepsze
Fall0ut 20.05.2008, h. 20:25 Fall0ut
co do faktury "drzewa" na replikach do zgodzę się że cymka daję radę ...
co do fotek powyższych to repliki wyglądają fajnie, ale ten AK na początku nie dodaje renomy firmie :/ szkoda ...
Mormaeglin 20.05.2008, h. 20:33 Mormaeglin
widmo - to jest linia "Sportline" a nie rasowy CA.
WolfHeart 20.05.2008, h. 22:02 WolfHeart
Hmmm pytanie, ile za Colta zawołają. Bo jeśli więcej niż 450 zł, to w zasadzie żadna konkurencja dla KJW czy WE...
boziu 20.05.2008, h. 22:40 boziu
"to jest linia "Sportline" a nie rasowy CA."
że niby jak z "klasą A"...mercedes, ale nie do końca?
jak ktoś chce mieć renomowaną firmę, to trzyma sie drogich produktów, jak ktoś zaczyna schodzić z jakości, żeby obniżyć cenę, traci renomę...tłumaczenie że to "nie rasowy CA" zupełnie do mnie nie przemawia, albo to jest CA, albo nie.
Bolszewik 20.05.2008, h. 22:43 Bolszewik
Czym jest kałach z napisem Las Vegas... biedaaa
Mormaeglin 20.05.2008, h. 22:44 Mormaeglin
Nie przemawia mówisz? to spójrz na specyfikacje, odstają one znacznie od ogólnie przyjętych dla produktów CA. Wedle koncepcji rasowej ersoftowego Alfreda Rosenberga "Sportline" nie byłby dość "aryjskim" by ujść za pełnowartościowego CA
boziu 21.05.2008, h. 00:42 boziu
Nie zrozumieliśmy się...nie przemawia w tym sensie, że to już, przynajmniej nie powinno się nazywać CA
Small_Hunter 21.05.2008, h. 09:11 Small_Hunter
boundrose- mierzyłeś czy przeczytałeś gdzieś na forum? Jeśli to pierwsze to czym? Suwmiarką jak jeden spec sprzedający kiedyś na allegro castorurki? Jakiś czas temu sprawdzaliśmy lufy średnicówką i chińskie lufy potrafiły mieć różne średnice na poszczególnych odcinkach (i wcale nie było to 6,08...). Przyłączam się więc do Xasa- nie pierdolcie ludzie...
Gogin 21.05.2008, h. 12:58 Gogin
"HAHA wkoncu ca pada icon_smile.gif ze takie repliki robi"

Cieszy Cię to ? Co żółte rączki będą kopiować ?
Zax 21.05.2008, h. 14:04 Zax
Ładny glockowski subcompact, bardzo mnie ciekawi jak sie ma możliwościami do KSC. A tak swoją drogą oznaczenie C na glockach nic nie ma wspólnego z ogniem ciągłym. Oznacza Compensated czyli z kompensatorem podrzutu. Jedyny ostry glock który jest wyposarzony w selektor ognia to glock 18C który jest produkowany tylko w wersji z kompensatorem. Po więcej informacji odsyłam na strone producenta. www.glock.com
pest1994 21.05.2008, h. 15:37 pest1994
Nie lubiłem Classic Army, lecz teraz się przekonałem
happy666 22.05.2008, h. 23:13 happy666
Boziu, chyba ominął Cie fakt, że CA stworzyło linię replik o niższym standardzie jakościowym i ludzi o mniejszej kieszeni .
Promant 22.05.2008, h. 23:32 Promant
"CA stworzyło linię replik o niższym standardzie jakościowym i ludzi o mniejszej kieszeni"
To pierwsze, to wiedziałem. Ale info, że CA stworzyło ludzi o mniejszej kieszeni, to dla mnie również nowość.
happy666 23.05.2008, h. 01:24 happy666
Hahaha, dopiero teraz zauważyłem!! Ale mi się udało